Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:04 20.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Дъвкитенови [re: MupaM]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.09.12 16:49



Дори и в ... ЗАБЕЛЕЖЕТЕ ... Швейцария, асфалтът им беше осеян с бели петна от дъвки. Направо не повЕрвАх, ама го видях с очите си.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Дъвкитенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано04.09.12 18:14



Сигурно на това място е минала преди това група туристи.


Дори и подпийнали, швейцарците си събираха и най-малките боклуци от пикник в гората. Нямаше следа от човешко присъствие, след като "вдигнаха платната". Мисля си, че няма по-чиста и подредена държава в Европа от Швейцария. Може би и в Австрия е така, но там не съм била.



Тема Re: Дъвкитенови [re: Asia.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.09.12 18:21



Едва ли. Градчето не беше туристическо. Знам, че са безумни чистофайници швейцарците, затова дадох примера, защото бях изненадана. А дъвките си бяха бели, а не сиви, защото нямаше какво да ги изцапа.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Дъвкитенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано04.09.12 19:16



Из какви закътани селца там съм виждала туристи...
Как съм си мечтала българските села /пък и градове/ да заприличат поне мъничко на тяхните или поне на тукашните. Подредени дворчета, чистота, никакъв прахоляк, пък и там има домашни животни.



Тема Re: Дъвкитенови [re: Asia.]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано04.09.12 20:51



То всеки иска да е подредено и чисто, но и това си има недостатъци. Ако се намираш на такова място и не си поддържаш собствения дом, околните ще ти държат сметка, което е ужасно.

------------------------------------------



Тема Re: Дъвкитенови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано05.09.12 15:32



"То всеки иска да е подредено и чисто, но и това си има недостатъци." - не се сещам за нито един. Какво пречи да поддържаш в добър вид собствения си дом? Не ми казвай само "липса на време".





Тема Re: Мълчи, самонови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано05.09.12 19:38



Бърша се в тениската.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Дъвкитенови [re: Asia.]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано06.09.12 10:45



Ми някой може да го мързи. Никой няма право да ти държи сметка какво правиш със собствения си дом.

------------------------------------------



Тема Re: Отново за "тоалетната" теманови [re: Лaмa]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано06.09.12 18:42



Искам ти кажа, че точно това понякога ме кара изобщо да пропусна чешмата, ако тоалетната е мръсен, гаден кенеф (с извинение).


Представата колко ръце са пипали крановете, при положение, че преди това са пипали други неща, в чиято чистота няма как да бъда сигурен, а за моя поне знам със сигурност, че е мит сутринта... Със сигурност е по-чист от крановете на чешмата.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Отново за "тоалетната" теманови [re: Лaмa]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано06.09.12 19:05



Да, бе, аз правих специално подробно изследване на коша щото.

Ми просто ми се наби в очи, пък и имах в ръка и една бъркалка за кафе, неволно стискана от стрес - бях на изпит, която трябваше да пусна там и как да не видя?
Тя изчезва безследно в тоалетната и я забравя човек, няма нужда да се оставя за спомен и поздрав за следващи ползващи
Е така, ама тези си я бяха оставили. Да бяха на септична яма, разбирам, но говорим за хубав офис.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.