Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:12 21.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Тази теманови [re: BambiBambina]  
Автор Лaмa ()
Публикувано02.09.12 14:35



Това е супер за кръвообращението и против стрии, но все още изсушава кожата





Тема Re: Отново за "тоалетната" теманови [re: Лaмa]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано02.09.12 19:45



Аха, объркала съм се.



Тема Re: Тази теманови [re: Лaмa]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано03.09.12 01:13



Вярно е, имам много суха кожа на тялото, но ползвам един чуден лосион за тяло, и освен, че я подхранва и хидратира, има много нежен и дълготраен аромат. Още не съм минала половината туба, а вече мисля да си взимам още един, и жалко, че не го предлагат в по-голяма разфасовка.



Тема Re: Мълчи, самонови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано03.09.12 08:35



аз не, че не си мия ръцете, ама ако се замислиш - оная ми работа е по-чиста от ръцете със сигурност.





Тема Re: Мълчи, самонови [re: Koм]  
Автор Лaмa ()
Публикувано03.09.12 10:41



Така е, но ръцете ти не стават по-чисти от това, че се ръкуваш с нея





Тема Re: Мълчи, самонови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.09.12 11:45



Ами, ако без да искаш се опръскаш?



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Дъвкитенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано04.09.12 10:22



Много е гнусно лятно време да вървя и крака ми да залепне.Бавно отлепям подметката си от земята и там се точи и разтяга нечия дъвка


Оф,само като си го помисля
Центъра на града където живея е осеян с някакви черни петна като асфалт.Скоро разбрах,че това са изплюти дъвки. Що за хора са тези,които вървят и просто си плюят дъвките където им попадне



Тема Re: Дъвкитенови [re: Pия]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.09.12 11:43



Това е гадно, да. Но инак дъвките са си един хигиеничен, макар и не толкова естетичен навик.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Дъвкитенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор ФишPиб (Емарципанена)
Публикувано04.09.12 12:55



Според легендата депутат от местното управление на Сингапур, отивайки на работа с метро, ставайки от седалката установява, че има залепена дъвка. До такава степен се вбесява, че инициира забраната на продажбата им в страната (1992). Огромните количества се изкупват на безценица от Австралия.
Е, има и по-логично обяснение:
Сингапур няма намерение да отменя забраната за продажба на дъвки, която властите наложиха през 1992 г., съобщи парламентарният секретар на министерството на националното развитие Мохамад Малики Осман, цитиран от ДПА и Ройтерс.

Строгата мярка беше наложена, за да се реши проблемът с изхвърляните масово на публични места дъвки. Жителите на Сингапур имаха неприятния навик да си лепят дъвките по маси, столове, дори върху сензорите за вратите на пътническите влакове, с което предизвикваха обърквания в железопътния транспорт. Властите прецениха, че чистенето на дъвките е прекалено трудно и скъпоструващо.

"Усилията ни да създадем чиста и зелена среда, в която да може да се живее приятно, са ни спечелили много повече международно одобрение, в сравнение с критиките, предизвикани от забраната", заяви Осман в отговор на критики срещу драконовската мярка.

През 2004 г. Сингапур ограничи забраната, като позволи продажбата на дъвки за медицински цели. Всякакви други дъвки са включени в митническите списъци като стока, забранена за внос, уточнява БТА







Тема Re: Дъвкитенови [re: Pия]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано04.09.12 13:18



Що за хора - вероятно същите, които си мятат и хартиите от баничките по улицата, храчат и пр. Демек разни. ;)
Това не знам дали ще те успокои (тип "значи не е толкова страшно"), или ще те обезсърчи (тип "значи няма оправия"), но и в Холандия и на други места в Западна Европа се оказа, че го имат същия проблем с дъвките.

Редактирано от MupaM на 04.09.12 13:20.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.