Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:35 20.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Отново за "тоалетната" тема [re: Virgo]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано30.08.12 13:04



Е какво, да си гълтаме храчките ли? ...Тая тема започва да ме кефи.



------------------------------------------



Тема Re: Отново за "тоалетната" тема [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор ФишPиб (Емарципанена)
Публикувано30.08.12 13:06



Ще си ги плюеш на салфетчица и в кошчето! Като сополите!

Ааааааааааааааааа.....



Тема Re: Отново за "тоалетната" тема [re: ФишPиб]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано30.08.12 13:28



Добра идея, не се бях сещал за това.



------------------------------------------



Тема Re: Отново за "тоалетната" тема [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано30.08.12 14:29



а ние нямаме ли храчки?
ако ти се изплюя, докато си вървим по улицата ще ти е готино ли?



Тема Re: Отново за "тоалетната" тема [re: virgo]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано30.08.12 15:22



Ми няма да ми е готино, но все пак не може да се мери с един аршин за мъжете и жените. Мъжете и жените си имат различни роли в обществото.

Примерно за мен е страшно грозно жена да не си бръсне краката, но пък намирам за напълно нормално мъжете да имат косми по краката и ръцете. Също така смятам, че е нормално един мъж да псува, но е много грозно жена да псува... е може и жена да псува като се ядоса, но доста по-малко и по-умерено.

Обаче пък жените например могат да си лакират ноктите, могат да носят и рокли и панталони, а мъжете не могат. Просто нещата си се балансират по естествен начин и няма място за някаква изкуствена равнопоставеност между половете, която някои жени искат.

Естествено нали не казвам, че мъжете трябва да са грубияни, простаци и нечистоплътници. Мъжете трябва да са възпитани, интелигентни и чисти, но винаги ще има някои неща, които са позволени за мъжете, а за жените не са... както и обратното.

Пък и като искаш равнопоставеност, ела да пробиеш един таван с перфоратор, който тежи колкото теб и ти ръси гипс, бетон и стъклена вата върху лицето, пък ще те видим дали няма да плюеш после.



------------------------------------------



Тема Re: Отново за "тоалетната" тема [re: zlodeika]  
Автор Лaмa ()
Публикувано30.08.12 16:19



Аз те помня, въпреки това



Никога не съм виждала превръзка или тампон в тоалетна някъде, затова не вярвам да е чак такова масово явление. Веднъж бях в един бар в България и се връщам ядосана от тоалетната и се оплаквам на всеослушание "И сапун нямаше, и на пода имаше кръв - ужас!". Едно от момчетата на бара, което познавах, отговори "И какво ни говори това - някой е убил сапуна!"

Това, което ми прави впечатление напоследък са супер издокарани и добре изглеждащи млади момичета, които не си мият ръцете или само про форма си ги накапват с вода - без сапун. Вече на никого не подавам ръка, баста!



Тема Re: Отново за "тоалетната" тема [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор ФишPиб (Емарципанена)
Публикувано30.08.12 16:20



Oх, да ти кажа светът е вече различно място. Ти представяш ли си да се ожениш за Станка Златева? И да я ядосаш? И как ще те тръшне на килима, представяш ли си? Макар да ми изглежда много мила и кротка, но все пак републиканските ни шампионки по хвърляне на диск, чук, джудо са се задомили и едва ли са викали мъжете си, за да метнат килимите за тупане



Познавам хирурзи, които ходят на маникюр, спортисти, които се обезкосмяват (виждал ли си плувец вълмясал?).
На 20- годишна възраст работех в завод, където вдигах 20 пъти на смяна едни барабани с кабели около 55 кила (моето лично беше 50) на метър над земята и поне 5-6 пъти избутвах 200-килограмови барабани с жила (само меден кабел) по машините. И мога да извървя няколко километра с 12-сантови токчета, пък

Но да знаеш, че не съм боркиня за равни права.



Тема Re: Отново за "тоалетната" тема [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Лaмa ()
Публикувано30.08.12 16:20



Няма да чета такъв дълъг отговор, с който ми защитаваш храченето по улиците! Гнусно е и туйто, повръща ми се! Не го разбирам, никога не ми се е храчело, що за дивотия





Тема Re: Отново за "тоалетната" тема [re: ФишPиб]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано30.08.12 16:58



Охохо, 200 кила мед... По 10 лева на кило - 2 бона за 15 минути. Да отнесеш 5 такива - 10 000... Чакай, че се размечтах нещо.



------------------------------------------



Тема Re: Отново за "тоалетната" тема [re: Лaмa]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано30.08.12 17:01



Е гнусно е, ама от време на време човек трябва да си се изхрачи на свобода. Нищо няма да ти стане.



------------------------------------------




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.