Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 20.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Отново за "тоалетната" теманови [re: Stefan Pan]  
Автор Лaмa ()
Публикувано07.09.12 17:00



Аз мисля, че е симпатично





Тема Re: Отново за "тоалетната" теманови [re: Лaмa]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано07.09.12 20:44





Със салфетчиците направо разби сърцето ми.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Мълчи, самонови [re: Лaмa]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано08.09.12 12:31



Разгражда се, но там, където има силно налягане и постоянно движение на водата в канализацията. Примерно по блоковете. В къща нещата съвсем не стоят така. И тоалетната хартия наистина запушва канализацията. Т.е. като изкопаеш двора, за да си намериш запушването и като изринеш амнайсе кофи с "цветя и рози", тутакси свикваш да ползваш кошче и ... да предупреждаваш апартаментските си гости, че то не е там от простотия, а от жизнено-важна необходимост.





Тема Re: Мълчи, самонови [re: pravil_nick]  
Автор Лaмa ()
Публикувано09.09.12 13:49



Обяснението е прието, взета е бележка. Както обещах





Тема Re: Мълчи, самонови [re: Stefan Pan]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано10.09.12 13:45



Тук обикновено си ги бършат в покривките за маси, или пък в дрехите... Салфетките /1 евро за пакет в супермаркета/ са смятани за лукс...





Тема Re: Мълчи, самонови [re: BambiBambina]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано10.09.12 23:27



Къде е това тук, че ми стана интересно.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Не,нови [re: Лaмa]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано10.09.12 23:32



бе, ти пък

, как ще е арогантно! Просто исках да кажа, че на простотията и липсата на елементарна култура наличието на каквито и да било улеснения не помагат.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Отново за "тоалетната" теманови [re: zlodeika]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано11.09.12 02:33



ето ме и мен - не правя така
и дъщеря ми не прави - гарантирам


тя е един от най-загрижените за чистото бъдеще на планетата ни човек, който познавам.
изводът е, че съм добър учител:)
нахвалих се



Тема Re: Мълчи, самонови [re: Stefan Pan]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано11.09.12 12:40



Има предвид Италия. Многократно е писала, че вече живее в Милано. Забележително е усърдието и във всяка тема в дира да напише нещо против Италия и жителите и.

Еденични случаи, по-скоро изключения, ги представя като нещо нормално за тази страна. Не мога да си представя как може човек да живее години в страна, чиито жители така много мрази!



Тема Както виждам,нови [re: Asia.]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано11.09.12 22:57



отново ти харесва тази роля... да отговаряш вместо другиго.
Фактът, че коментираш по подобен начин, не говори добре за тебе, не знам дали го осъзнаваш.


Какви са хората тук, знаеш вероятно по-добре от мен. И те не могат да стъпят на малкия пръст на българите. И това знаеш.
О, да, от две години живея в Милано, но при последния ни словесен сблъсък с теб бях все още в Бергамо. За разлика от теб, мен не ме вълнува ти в коя точка на Ботуша се намираш.
Остани си със здраве, макар че едва ли ще промениш клюкарския си маниер.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.