Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:31 03.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Сама на Слънчев Бряг  
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано23.08.12 11:39



До семейните лейдис. Как би реагирал мъжът ви ако му кажете, че искате сама да идете на почивка на Слънчев Бряг. Ама сама, без каквито и да било приятели и приятелки? Моят явно ми има 100% доверие защото не само че ме пусна, ами ме насърчава да ида ако мисля, че наистина имам нужда от това.



Тема Re: Сама на Слънчев Бряг [re: LookingForMySelf]  
Автор Meceчинa (нащърбена)
Публикувано23.08.12 12:35



Ще повдигне едната вежда. Ще ме погледне хубаво после. Ще ми зададе няколко пъти въпросът - Сама? Наистина сама? А Мимето защо не дойде с теб? А Бубето? А Весето? А... И накрая ще каже - ОК, щом имаш нужда от това!



П.П. Зависи кога съм решила да пътувам и ако не успея да му отклоня желанието - може и да ме закара и да ме вземе после!



Тема Re: Сама на Слънчев Бряг [re: LookingForMySelf]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано23.08.12 12:45



Не мога да си представя да съм сама в Слънчев бряг. Няма ли да ти е тъпо сама?
Това е град, където хората ходят заради купона, а не за да си почиват.
Та ако искаш да си сама на такова място... това би ми прозвучало доста странно. Ако съм ти мъж, ще се разтревожа.





Тема Re: Сама на Слънчев Бряг [re: Brezichka]  
Автор ФишPиб (Емарципанена)
Публикувано23.08.12 13:13



Град?

Все още не е
Моят мъж по-скоро ще се ужаси от идеята да отида в тази младежка лудница



Тема Re: Сама на Слънчев Бряг [re: LookingForMySelf]  
Автор ФишPиб (Емарципанена)
Публикувано23.08.12 13:14



Доверието е сериозно нещо!


Забавлявай се!



Тема Re: Сама на Слънчев Бряг [re: LookingForMySelf]  
Автор Лaмa ()
Публикувано23.08.12 13:34



Би си помислил, че са ме разменили с клонинг. Първо никога не съм била фен на Слънчев Бряг, второ не мога и 5 минути да се занимавам сама.



Що се отнася до доверието, нито един от нас няма проблеми другия да е сам някъде. Дори сме работили половин година в различни градове. Което не е същото знам.

Теоретично всеки може да си отиде сам на почивка, но на практика няма да го направи, защото времето прекарано заедно ни е ценно. Нямаме достатъчно отпуска, за да я пропиляваме така. Но това си е лично наш проблем



Тема Re: Сама на Слънчев Бряг [re: LookingForMySelf]  
Автор indra (macondo)
Публикувано23.08.12 13:46



към слънчев бряг няма никаква вероятност да тръгна сама или в компания - мястото е твърде ужасно.
иначе последният път когато запраших към друга държава за глътка въздух, младежът ми намери най-изгодните билети.
с него сме двойка, не сиамски близнаци, т.е. някакви самостоятелни и автономни личности, които не е нужно да се влачат непрекъснато заедно като пижо и пенда преди първите щъркели. освен това отношенията ни биха могли да бъдат описани по-скоро като уважение към изборите на другия, определено не сме в разрешително-забранителен режим.



Тема именно [re: Brezichka]  
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано23.08.12 13:57



защото мястото е пиянско и развратно



Тема Ще [re: LookingForMySelf]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.08.12 14:44



ме пусне даже и там сама, само че сама бих искала да бъда на място, предразполагащо към уединение и истинска почивка, каквото Сънито не е.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Сама на Слънчев Бряг [re: LookingForMySelf]  
Автор Kumiko Yanaka (Her Highness)
Публикувано23.08.12 14:55



Не само ще ме пусне но и ще почерпи



И какво значи "пуска ме" да не ми е стопанин???
Обикновенно хората в сериозните връзки си имат вяра докато няма доказателства за обратното .... нищо чак толкова фрапантно не е.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they\'ll kill you.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.