Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:09 18.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Лято и килограми.  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано24.07.12 18:48



Пустото лято и тва ми ти разголване на кълки и телеса...

и таз пот дет се стича и вади фон де тен на струйки припка...

Преди да обърнем внимание на козметичната част с всички мурафети за скриване на пъпки , пори и прочее трябва си обърнем внимание на контура в огледалото мисля.



Кви трикове използвате да се вкарате във форма за на плажа и принципно?


Мойта диета е лесна(добре че ми намалявя х-апетита лятото)
- са принципно ми се лепи тесто и сладко и съм мн пестелива с тез храни целогодишно, но лятоска дойде ли, дори не ми се ядат..
та да се върна към лятната ми диета:

1. Сутрин фреш от грейпфрут/портокал и кафе.

2. На обед диня - мноого диня.

3. Вечер риба със салата. Понякога домашни пържени картофки.

По между сладолед. Винаги работи безотказно. Пробайте.
______________

Давайте типове тук как поддържате форма.



Devil may cry...

Тема Re: Лято и килограми. [re: милейди]  
Автор Son de Nuit ()
Публикувано24.07.12 20:55



Аз зимата пълнея, лятото слабея, като се влюбя няма значение какъв сезон е, все съм във форма



Извън шегата Спирам да ям за известно време, или ям само едно и също, това дава ефект за дни. Сега може би трябва да уточня, че принципно над 50 кг. трудно качвам, не невъзможно, но с цената на един вид чревоуодяйска всеотдайност, която поначало ми липсва. И кантарът ни се счупи, но се чувствам добре в момента, което значи, че съм 46-47.

Редактирано от Son de Nuit на 24.07.12 20:55.



Тема Re: Лято и килограми. [re: милейди]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано24.07.12 21:07



Купуваме си нови дрехи





Тема Re: Лято и килограми. [re: милейди]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано25.07.12 09:22



Аз и през лятото, както и през зимата, се движа винаги, когато мога. През лятото, обаче, имам повече свободно време, та мога повече. И яденето намалявам малко. А най-вече намалявам съня наполовина, щото купоните искат жертви. От това се отслабва най-много.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Лято и килограми. [re: милейди]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано25.07.12 09:24



Сутрин се качвам на кантара. Гол, след тоалетна, издишвам въздуха от дробовете. Ако не ми хареса теглото - ям по-малко. Така го поддържам до +- 1 кг





Тема Re: Лято и килограми. [re: Son de Nuit]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано25.07.12 09:34



като се влюбя няма значение какъв сезон е, все съм във форма

Това изобщо не е шега, а самата истина. Ефектът се дължи на хормона окситоцин, който мозъкът ни произвежда когато сме влюбени.





Тема Re: Лято и килограми. [re: милейди]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано25.07.12 09:44



Много хубава тема, милейди. И актуална.



Ще дам и аз няколко съвета.
1. Да се внимава с качеството на храната. Няма как да поддържаш килограмите си в норма, ако се храниш с боклуци. От боклуците се дебелее и се уврежда здравето.
Не яжте храни, които съдържат палмови масла, не яжте колабси, които съдържат карагенан (задържа течности), не яжте хидрогенирани мазнини.

2. Пийте много вода. Водата е по-важна от храната. Не пийте газирани напитки и особено от тези евтините или лайт вариантите с изкуствените подсладители.

3. Яжте храна, която съдържа фибри, за да имате добра перисталтика. Много пресни плодове и зеленчуци. Плодовете се ядат преди хранене, а не след него. Т.е. плодовете не са десерт.

4. Храната, която приемаме по време на хранене не бива да е с голям обем, защото стомахът се разтяга. Чувството за насищане идва от това, че храната оказва натиск върху стените на стомаха. При голям по обем стомах няма насищане. Затова една порция храна трябва да се побира в една водна чаша.
Т.е. яжте по-често, но на по-малки порции.

5. И нещо много важно, май трябваше да е сред първите. Спрете солта, ако искате да отслабнете. Пълното отказване от сол води до много бърза загуба на тегло, защото се губят течности от организма, които иначе солта задържа. За известно време спрете да солите храната си, не яжте салами и сирена.

Редактирано от Brezichka на 25.07.12 09:46.



Тема Re: Лято и килограми. [re: Brezichka]  
Автор korani7O (член)
Публикувано25.07.12 10:00



Как без сирене? Може обезсолено, но без него-Не!



Тема Re: Лято и килограми. [re: korani7O]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано25.07.12 10:07



Имах предвид по-общото понятие "сирена", което включва и кашкавал.
Нямам против обезсоленото сирене.



Тема Re: Лято и килограми. [re: Koм]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано25.07.12 11:43



Аз устройство кантар не ползвам, действа ми депресивно





ама имам едни стари дънки, които са ми мерило...ако се вкарам в тях за лятото сме постигнали целите !



Devil may cry...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.