Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:50 07.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Ненови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано01.08.12 13:18



става дума точно за идеология или религия, а за духовност. Първо е духът, после е материята и ако не вярваш в това, животът непременно ще ти го покаже, ако не го е правил вече. Важното е да разпознаем знаците.

Извини ме, ако звуча назидателно, нямам такава цел.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Ненови [re: paзбиpaм]  
Автор Kumiko Yanaka (Her Highness)
Публикувано01.08.12 18:19



Аз съм свикнала да ме назидават



Ако ми покажеш дух без материя .... мога и да се съглася с теб но в случая не мога.
Духът за сега е част от материята и колкото и да не му се ще на тоя дух му се налага да се съобразява с нея.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they\'ll kill you.


Тема Re: Малко и на български, за невярващитенови [re: BambiBambina]  
Автор Kumiko Yanaka (Her Highness)
Публикувано01.08.12 18:23



добре, че си ти да изровиш нещо на Български

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they\'ll kill you.


Тема Re: Малко и на български, за невярващитенови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано03.08.12 15:34







Тема Re: Лято и килограми.нови [re: милейди]  
Автор Лaмa ()
Публикувано03.08.12 15:58



Няма какво да се лъжем, без спорт трудно се постига желания ефект. Освен това аз съм на принципа "по-добре пълна и опъната, отколкото слаба, но развисната"

Шегичка де, това естествено е много преувеличено, но като цяло съм против диетите. Те имат успех само докато ги спазваш. За да изглежда човек винаги добре, трябва да промени дълготрайно начина си на хранене - и живот - виж по-горе

Аз съм поддържала най-добра фигура, когато съм спазвала няколко простички правила:

- да ям само каквото ми е вкусно, да не се тъпча с каквото ми падне
- по-малко въглехидрати, само пълнозърнести неща
- правя разбор на нещата, които ям и виждам кои са излишни - например нужно ли е да пия 3 капучинота на ден? Виждам обаче и от кои не искам да се лишавам, например шоколад и не се измъчвам. (Спирам сладките работи само докато стигна някакво приемливо тегло)
- Вода, неподсладено кафе и неподсладен чай са ОКей, соковете и лимонадите са напълно излишни, алкохол може понякога, но не прекалено, все пак самобичуването на никого не помага
- Естествено аеробен спорт и нещо, което за съжаление в повечето БГ-градове няма как да стане - колелото ми е основното превозно средство.



Тема Както виждам аватара ти....нови [re: милейди]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано16.08.12 23:49



... няма нужда от хранителен режим :)
Иначе разумното хранене съчетано с движение (плуване, ходене, колоездене, езда на кон или мъж.... и особено тичането) винаги води до желания резултат :)
Естествено не говоря за тези дето цяла година се тъпчат и после отиват да потичат или за месец на фитнес... а за хората, които не спират с движението...

Иначе хубавите женски кълки са.... уфффффффф кеф :)



....Не чета между редовете и затова пиша директно...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.