Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:50 16.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Лято и килограми. [re: chavdar4e]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано25.07.12 11:44



аз гледам да съм колкото се може по без дрехи...

най- ще съм щастлива лятото да се разхождам по организъм ама пусто социални норми



Devil may cry...

Тема Re: Лято и килограми. [re: Son de Nuit]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано25.07.12 11:51



Не разговарям с теб!

Връзкарка, тея дет си ядат квот си искат и КОЛКОТО си искат и са слаби са сключили договор със Сатаната!



__________

Аз навремето ядях квот си исках, но не обичах сладко, а и не ядях много... Лакомията ми нарастна с годините и сега трябва да се ограничавам съзнателно



Devil may cry...

Тема Re: Лято и килограми. [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано25.07.12 11:54



Купоните и недоспиването след определени годинки много личат на лицето...



Сега баба милейди да видиш как е с кокошките в леглото и сутрин не се плаша от огледалото.

Но малко да се отплесна, подутите очи, торбички и др такива наизскачат и ми напомнят, че не съм първа младост

Devil may cry...

Тема Re: Лято и килограми. [re: Brezichka]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано25.07.12 11:57



Много полезни съвети.

Аз бих добавила да не се претоварва организма с храна след 18:00... лека вечеря най-добре...

Баниците съм ги уволнила до зимата.

А тва с водата!!!! За камили кат мен не става...направо ми се връща по хранопровода кат я насилвам. Затова пия колкото ми се пие, което не е много, но пък много ям плодове = любимата ми храна.

Пък и тя водата е за миене, не за пиене



Devil may cry...

Тема Re: Лято и килограми. [re: милейди]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано25.07.12 12:09



Чак пък подути очи и торбички... Е, малко по-бледа съм от обикновено. Ама аз не пия по купони, може би затова.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Лято и килограми. [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано25.07.12 12:18



е ти на тва купон ли му викаш



аз не пия в ежедневието, но на купон ако не се омажа, то кога ....

Devil may cry...

Тема Re: Лято и килограми. [re: милейди]  
Автор Son de Nuit ()
Публикувано25.07.12 12:47





Просто слушам тялото си, поне през повечето време. Ако това е договор със Сатаната, ок.

Вярно, че някои неща мога да ги ям до припадък. Но примерно месо не мога да ям, освен много много чисти нетлъсти меса - бяло и риба обичайно.



Тема Re: Лято и килограми. [re: Son de Nuit]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано25.07.12 13:04



Ето, ето...

има си причина. Просто харесваш нискокалорични храни по рождение.

Бе на мен през годината къв сладък зъб ми поникна , не е истина. Преди ми ставаше лошо от една лъжица мед, а сега мога да изям цял буркан кат същинска баба Меца и да не ми мигне окото



Devil may cry...

Тема Re: Лято и килограми. [re: милейди]  
Автор Son de Nuit ()
Публикувано25.07.12 13:28



Ми сигурно има причина. И аз имам такива периоди, не мога да се спра. Така беше преди да забременея. После така се случи, че тия натрупани преди това тлъстинки ми дойдоха екстра.



Не се коси.



Тема Re: Лято и килограми. [re: милейди]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано25.07.12 13:44



Знам, че има хора, на които не им се пие. Аз съм точно от другата крайност - постоянно пия. Не излизам навън без бутилка вода в чантата. Дори си проверих кръвната захар с на майка глюкомера, че се страхувах да нямам диабет.
Нямам представа дали е добре човек да се напъва да пие, ако не му се пие. Знам, че за да функионират добре клетките, имат нужда от вода, ама пък напъването...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.