Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:26 03.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Аз ли съм бъгава  
Автор 3aek (без минало)
Публикувано11.06.12 11:08



или има и други жени, които не обичат да говорят по телефон?



Тема Re: Аз ли съм бъгава [re: 3aek]  
Автор изpyдчи (студенокръвно)
Публикувано11.06.12 11:14



Аз не обичам да говоря по телефон, особено в присъствието на други хора. Това е единственото, което ми пречи да стана перфектната секретарка. Сек-ретарка, не секс-ретарка, да уточня. :)

(*ред.)
Йо маха... йо масо



Тема Re: Аз ли съм бъгава [re: изpyдчи]  
Автор 3aek (без минало)
Публикувано11.06.12 11:17



Ужас, бързам да свърша и да захвърля телефона, сякаш е отровен. Независимо дали разговорът е личен или служебен. Не обичам и толкоз. А ми се налага





Тема Re: Аз ли съм бъгава [re: 3aek]  
Автор изpyдчи (студенокръвно)
Публикувано11.06.12 11:43



Е чак отровен не, но ми е неприятно и селско.
Ако съм сама и ми е скучно, може да си загубя цяяяял половин час в разговор с мъж, но иначе ми е много селско.

(*ред.)
Йо маха... йо масо



Тема Re: Аз ли съм бъгава [re: изpyдчи]  
Автор 3aek (без минало)
Публикувано11.06.12 11:47



С мъж - само ако има хубав глас



Вярно е селско. Обясняват си къде се намират, какво правят, какво са яли. И говорят силно задължително!



Тема Re: Аз ли съм бъгава [re: 3aek]  
Автор изpyдчи (студенокръвно)
Публикувано11.06.12 11:53



Майка ми говори тихо, но по телефона - силно поради някаква причина. Направих й няколко пъти забележка, защото на улицата буквално вика. Много се сконфузва, но явно не може да намали децибелите, пък и нали знаеш, че колкото по-зле чуваш, толкова по-силно говориш.
Обърнахме го на чат. :)

(*ред.)
Йо маха... йо масо



Тема Re: Аз ли съм бъгава [re: 3aek]  
Автор esti ()
Публикувано11.06.12 12:10



А аз не обичам шопинга.





Тема Re: Аз ли съм бъгава [re: esti]  
Автор 3aek (без минало)
Публикувано11.06.12 12:26



Аз обичам обаче в разни етно магазинчета. На моловете не съм фен, винаги ми се завива свят след третия магазин.



Тема Аз [re: 3aek]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано11.06.12 12:53



не обичам, макар, че го правя много добре.

Като се сетя какви постижения имам ... колко лед съм разтопила, как не могат да ми откажат ... - това все за служебни дела става дума.
Но особено ми е трудно да се накарам да позвъня. Това е, защото отсреща обикновено е човек, който не е в състояние да говори делово, по същество, да се изразява ясно и точно и защото не се съобразява, че ти си на работа или на друго не особено удобно за разговори място. Не мога да разговарям пред хора дори за най-неличното нещо на света. Изнервям се и се разтрепервам.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Аз ли съм бъгава [re: 3aek]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано11.06.12 12:56



Вярно е селско. Обясняват си къде се намират, какво правят, какво са яли. И говорят силно задължително!

То нали и във фейсбука е същата тъпня?

За силното говорене ... това е СТРАШНА простотия, останала още от времето, когато беше суперпрестижно да имаш мобилен телефон и всички да те чуят и видят как говориш и каква си голяма работа.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.