Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 15.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Хобита, интереси, страсти и мании  
Автор ДжинЛуизаФинч (Скаут)
Публикувано06.06.12 12:43



След като с голям интерес изчетох темата за

, както и подтемите възникнали покрай основната, ми се прииска да си поговорим за хобитата на партньорите ни.
Не слагам разделител по пол и то съвсем умишлено.

Какви са хобитата на вашите партньори? Как увлеченията и страстите под формата на хоби, най-общо казано, взаимодействат с вас и начина по който разбирате партньорството и семейството? Има ли конфликти, неизречени, премълчани недоволства и т.н? Смятате ли, че наличието на хоби е свързано непременно с някаква липса, която партньорът има?

...въпроси, които "взех" от някои коментари в гореспоменатата тема.

Нужно ли е партньорите да споделят непременно общи интереси, за да има някакво усещане за заедност, или хобито е нещо, което е и упражнявано индивидуално може да се отразява добре на здравето на връзката?

Ще се включа и аз катиено в темата, да не ме заподозрете, че просто си разпитвам, без да ме вълнува темата.

Хубав ден и до скоро



Тема много хубава и полезна тема [re: ДжинЛуизаФинч]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано06.06.12 12:51



Моето хоби беше научни изследвания на НЛО. Свързано е със стотици наблюдения поне по 2 седмично и разходи за покупка на оптични прибори. Досега съм имал 10 да кажем сериозни връзки и нито една от жените до мен не хареса това ми хоби. Никога не съм имал щастието да живея на семейни начала с жена по моя вина, но определено не вярвам някоя която и да е да търпи мъжът и да излиза посред нощ по боянските поляни и да гледа часове небето. Просто както и да погледнеш от социална гледна точка това си е вид лудост...



Тема Re: Хобита, интереси, страсти и мании [re: ДжинЛуизаФинч]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано06.06.12 14:46



Аз да си призная със сегашният имаме нейде 80% покритие на хобитата

което си е удобство но не бих казала, че е задължително.

Единственото за което няма да направя компромис е карането на ски.
Не е нещо което бих желала да практикувам самостоятелно.
Общо взето който е бил с мен и не може да кара ски има два варянта да се научи да кара или да се научи да кара .
Харченето на умопомрачителни суми по хобита, които не могат да си ги позволят или от които семейството страда си е чиста форма на егоизъм. В смисъл хобито не е виновно, че човека е егоист.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they\'ll kill you.


Тема Re: Хобита, интереси, страсти и мании [re: ДжинЛуизаФинч]  
Автор 3aek (без минало)
Публикувано06.06.12 15:17



За добро или зло никога не са ми съвпадали хобитата с тези на гаджето. Само с едно момченце, но бързо приключиха нещата, защото само хобитата не правят връзката.



Тема Re: Хобита, интереси, страсти и мании [re: ДжинЛуизаФинч]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано06.06.12 15:45



При нас е лесно.
Той обича да пише, а аз да рисувам. Евтино излиза.



Дори и се съчетаваме напоследък. Той пише фейлетони, а аз правя карикатурите към тях. Скоро ще ги издаде.

Другото, което започнахме като хоби заедно е отглеждане на сливова градина и варене на сливова ракия.



Тема Re: Хобита, интереси, страсти и мании [re: ДжинЛуизаФинч]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.06.12 15:53



Моите партньори не са имали дразнещи хобита. Всъщност, те почти не са имали хобита. Всъщност, не знам ходенето на битак брои ли се за хоби. Ако да, то леко е дразнещо, защото после се чудиш къде да завреш покупките.
Виж, аз мога да изнервя почти всеки с ежеседмичното ми ходене на езда, танци и колелото в коридора. Може би има нещо вярно в това за липсата, макар и с много уговорки. Когато ми е по-интересно вкъщи, стоя си вкъщи.

Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 06.06.12 20:45.



Тема Re: Хобита, интереси, страсти и мании [re: ДжинЛуизаФинч]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано06.06.12 16:25



Малко се дразня от хобито му защото е опасно и защото много в хлътнал по него - по-важно му е дори от работата, да не говорим за семейството. Отделно е скъпо ама мен това не ме касае.
Но искам да е щастлив и съм го оставила да праи кво ще.
Моето хоби е безплатно и на никой не пречи - тичам си когато намеря време.
Другото ми хоби - програмирането - със сигурност го дразни, защото съм на компа нон стоп и нямам време за мУж (включително нощем)




Тема Re: много хубава и полезна тема [re: FilerO99]  
Автор ДжинЛуизаФинч (Скаут)
Публикувано06.06.12 21:03



Пристрастен уфолог :)
Не знам дали е вид лудост, предполагам ако някоя жена споделя лудостта ти, както сам я наричаш.

Защо казваш за хобито ти "беше"? Сега не е ли?



Тема Re: Хобита, интереси, страсти и мании [re: Kumiko Yanaka]  
Автор ДжинЛуизаФинч (Скаут)
Публикувано06.06.12 21:05



В смисъл хобито не е виновно, че човека е егоист.
Напълно съгласна с теб.



Тема Re: Хобита, интереси, страсти и мании [re: 3aek]  
Автор ДжинЛуизаФинч (Скаут)
Публикувано06.06.12 21:09



Да,хобитата не правят връзката, могат евентуално да помогнат за осъществяване на контакт.


Но пък съм имала преди години крайно обсебващо гадже и така ми се искаше този човек поне веднъж седмично да се отлепи от мен, да си има някакво занимание, което го кара да се чувства добре, без да е моя сянка. Самият той като такъв не приемаше дори сведените ми до минимум изяви на интереси и хоби.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.