Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:53 22.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Кошмари  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано27.05.12 20:07



Напоследък ме мъчат много кошмари. Незнам защо така, но просто ме е страх да си легна.

Дайте някакъв лек



Тема Re: Кошмари [re: Virgo]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано27.05.12 20:13



Този, който спи до теб да те буди. То се усеща кога човек сънува кошмар - почва да се върти, да свива крайници, да вика...
Друг съвет не мога да дам.



Тема Re: Кошмари [re: Virgo]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано27.05.12 20:55



Сънищата са отражение на всяко неосъзнато нещо, което ти се е случило в близките няколко дни. Те ти обясняват изключително точно случките, в които има нещо, което ти не осъзнаваш напълно. Обаче ти ги обясняват чрез метафори, които трябва да разбереш.

Страхът на сън (кошмарът) е отражение на някой твой страх, който изпитваш в действителността. Например ако днес си се страхувала от това, че може да те уволнят, то тази нощ може да сънуваш сън, който включва този страх, но всичко е с метафори.

Следователно ако премахнеш страха в реалността, то той ще спре да се отразява в сънищата ти. Просто се отпусни и всичко ще премине.

------------------------------------------



Тема Re: Кошмари [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано28.05.12 12:23



много си прав

напоследък съм подложена на хронично недоспиване и голямо натоварване. За съжаление не мога да се откъсна по ред причини и явно това е резултата. Надявам се скоро да се измъкна от тази дупка





Тема Re: Кошмари [re: Virgo]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано28.05.12 15:55



аз бях така около първи клас, като почнеше да се стъмнява, направо ми се вкисваше настроението, щото иде време за сън, значи за кошмари.
на един приятел бащата беше детски лекар, даде ми някакви оранжеви хапчета и се оправих на момента. сигурно са били успокоителни.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Кошмари [re: Virgo]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано28.05.12 17:46



Пробвай чайовете, за които се беше отворила тема преди време. Конкретно опитай с жълт кантарион. Може и на пакетчета, ефикасно е. Малко преди лягане. Даже бих настоял, честно. Пробвай. И ми кажи.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Кошмари [re: Stefan Pan]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано28.05.12 18:19



Жълтият кантарион е антидепресант, който има възбуждащ ефект и затова е много лоша идея да се пие преди лягане.

Преди лягане може да се пие мента, дяволска уста, или някой друг успокояващ чай. Също така може да се пие аминокиселината l-theanine, или 5-HTP, които хем имат антидепресивни свойства, хем те успиват.

А най-добре d-phenylalanine, ама тази аминокиселина се намира трудно.

------------------------------------------



Тема Re: Кошмари [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано28.05.12 19:17



като прочетох се сетих за мента с мастика, ако не заспя поне ще ми е по-весело

Сега сериозно ще пробвам и това и ще докладвам



Тема Re: Кошмари [re: Virgo]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано28.05.12 19:37



Хахяхаха! Абе, това е идея за чаша алкохол преди сън.





Тема Re: Кошмари [re: Фиши]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано28.05.12 19:47



споделих го с един приятел лекар, но той каза, че е временен момент и после страничните ефекти са по-лоши от безсънието



Най-много да взема да се бия




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.