Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:10 19.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Кошмари  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано27.05.12 20:07



Напоследък ме мъчат много кошмари. Незнам защо така, но просто ме е страх да си легна.

Дайте някакъв лек



Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано27.05.12 20:13



Този, който спи до теб да те буди. То се усеща кога човек сънува кошмар - почва да се върти, да свива крайници, да вика...
Друг съвет не мога да дам.



Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано27.05.12 20:55



Сънищата са отражение на всяко неосъзнато нещо, което ти се е случило в близките няколко дни. Те ти обясняват изключително точно случките, в които има нещо, което ти не осъзнаваш напълно. Обаче ти ги обясняват чрез метафори, които трябва да разбереш.

Страхът на сън (кошмарът) е отражение на някой твой страх, който изпитваш в действителността. Например ако днес си се страхувала от това, че може да те уволнят, то тази нощ може да сънуваш сън, който включва този страх, но всичко е с метафори.

Следователно ако премахнеш страха в реалността, то той ще спре да се отразява в сънищата ти. Просто се отпусни и всичко ще премине.

------------------------------------------



Тема Re: Кошмаринови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано28.05.12 12:23



много си прав

напоследък съм подложена на хронично недоспиване и голямо натоварване. За съжаление не мога да се откъсна по ред причини и явно това е резултата. Надявам се скоро да се измъкна от тази дупка





Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано28.05.12 15:55



аз бях така около първи клас, като почнеше да се стъмнява, направо ми се вкисваше настроението, щото иде време за сън, значи за кошмари.
на един приятел бащата беше детски лекар, даде ми някакви оранжеви хапчета и се оправих на момента. сигурно са били успокоителни.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано28.05.12 17:46



Пробвай чайовете, за които се беше отворила тема преди време. Конкретно опитай с жълт кантарион. Може и на пакетчета, ефикасно е. Малко преди лягане. Даже бих настоял, честно. Пробвай. И ми кажи.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Кошмаринови [re: Stefan Pan]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано28.05.12 18:19



Жълтият кантарион е антидепресант, който има възбуждащ ефект и затова е много лоша идея да се пие преди лягане.

Преди лягане може да се пие мента, дяволска уста, или някой друг успокояващ чай. Също така може да се пие аминокиселината l-theanine, или 5-HTP, които хем имат антидепресивни свойства, хем те успиват.

А най-добре d-phenylalanine, ама тази аминокиселина се намира трудно.

------------------------------------------



Тема Re: Кошмаринови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано28.05.12 19:17



като прочетох се сетих за мента с мастика, ако не заспя поне ще ми е по-весело

Сега сериозно ще пробвам и това и ще докладвам



Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано28.05.12 19:37



Хахяхаха! Абе, това е идея за чаша алкохол преди сън.





Тема Re: Кошмаринови [re: Фиши]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано28.05.12 19:47



споделих го с един приятел лекар, но той каза, че е временен момент и после страничните ефекти са по-лоши от безсънието



Най-много да взема да се бия



Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано28.05.12 20:05



Хулиганка?!!!!Или боксьорка?





Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано28.05.12 21:05



или мента, глог и валериан на таблетки.
Помага също и чаша топло мляко с мед преди лягане, ако нямаш стомах или черва, чувствителни към прясно мляко.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от paзбиpaм на 28.05.12 21:37.



Тема Re: Кошмаринови [re: paзбиpaм]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано28.05.12 21:11



Мелатонинът е много гадна работа, въпреки че го хвалят толкова много.

------------------------------------------



Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано28.05.12 21:14



Не бе лекарствата няма смисъл да ги пиеш изобщо, защото няма как да ти премахнат кошмарите. Само ще те успят, но пак ще си сънуваш същите работи.

------------------------------------------



Тема Re: Кошмаринови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано28.05.12 21:37



Не знам, нямам личен опит точно с него, с другите неща, дето съм написала - да.
Откакто си правя дихателните практики всяка сутрин, нямам никакви проблеми със съня, освен ако съм препълнена с хубави емоции, от които понякога не мога да заспя до късно, но тогава пък на другия ден не чувствам липсата на сън.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано28.05.12 22:01



Вирго, пробвай жълтия кантарион, моля те.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Кошмаринови [re: paзбиpaм]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано28.05.12 22:12



Аз съм пил Мелатонин и често ме е докарвал до едно отвратително състояние, в което така ми се спи, че не мога да се държа на краката си, но въпреки това не мога да заспя с часове от нерви и само се мъча.

------------------------------------------



Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано28.05.12 22:13



За всеки случай хвърли един поглед, че, като всяка трева, и това има противопоказаняия. :)



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор 3aek (без минало)
Публикувано29.05.12 08:30



Аметист под възглавницата действа добре при кошмари и безсъние.

Чайовете са ефикасни, но не очаквай веднага да имат действие. Иначе аз препоръчвам маточина. Но трябва да се пие дълго време и редовно. Ако и през деня го пиеш - дори изстуден - още по-добре. Иначе преди лягане.



Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано29.05.12 09:30



Почивка е лекът. Стресът ни ебава майката.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано29.05.12 20:46



а пък аз сънувам сънища с хора, които ме разстройват. Не са кошмари, но са пак някак си гадни като изживяване и като се събудя после цял ден ми е чоглаво.
Лек?




Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано30.05.12 00:32



Мини през психотерапевт. Няма да навреди. А съвети ей така в нищото няма как. Въпросът е как се случва, че конкретно ти конкретно в този момент от живота си сънуваш конкретно точно тези кошмари и това ти се отразява конкретно как. И какво е това, което не го признаваш и те тормози така подмолно, защото през деня в будно състояние толкова не го допускаш до себе си, че единственият му шанс да се изяви е нощем. Кошмарите са аларма, която ти подсказва нещо и е добре да имаш с кого да ги преведете на разбираем език и конкретен смисъл.

Интересно е дали ти се е случвало и преди - да сънуваш кошмар/и и кога.


..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 30.05.12 00:36.



Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано30.05.12 01:56



Хронична преумора - открадни си един-два дни глезене и само за теб!



Тема Re: Кошмаринови [re: Stefan Pan]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано30.05.12 08:06



взех го на таблетки и снощи изпих една - спах от 10 до 6 тази сутрин като бебе и въобще не сънувах, което е много готино





Тема Re: Кошмаринови [re: 3aek]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано30.05.12 08:08



незнаех, че маточината има такова действие

като дете майка ми ни правеше един чай с 12 билки против кашлица - и до ден днешен си имам две сливици и много рядко кашлям. Вътре преобладаваше маточината, лайката и вътрешната черупка на орехите





Тема Re: Кошмаринови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано30.05.12 08:08



о това е абсолютната истина, но за съжаление сме се родили на място и във верме, където стреса си е неразделна част от живота ни



Тема Re: Кошмаринови [re: jensen-110062]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано30.05.12 08:11



ами пак същия

аз съм имала случай преди години, когато сънувах, че ме преследват някакви бандити. Бягах, бягах и като се събудих толкова ме боляха краката, че сякаш наистина бях бягала цяла нощ




Но пък най-смешния ми сън е, когато търсих тоалетна. И слава богу, че се събудих преди да отворя вратата на намерената тоалетна



Тема Re: Кошмаринови [re: Doctor Who]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано30.05.12 08:16



Честно да ти кажа не знам къде мога да намеря свестен психотерапевт във Върна. Сигурно има, но като не се е интересувал човек не знае.
Признавам си без бой, че това което ме тормози е хроничното недоспиване от натоварването ми и нищо друго. Не казвам, че живота ми е идеален, но нощната работа започва да ми тежи. За съжаление дневната ми работа не ми позволява лукса да разчитам само на нея, но пък се надявам че скоро ще се оправят нещата като цяло и няма да ми се налага да работя нощем


Предполагам, че кошмарите са от това, защото през последния месец спя по 3-4 макс 5 часа на денонощие и го отдавам най-вече на стреса, че трябва да стана и да съм в пълна кондиция. Друга причина няма или поне не се сещам



Тема Re: Кошмаринови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано30.05.12 08:17



мисля да си организирам една малка екскурзийка тези дни и ще направя точно това



Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано30.05.12 08:29



Сега се замисли дали парите, които изкарваш от нощния труд ще ти стигнат, за да си купиш лекарствата за убиване на ефектите от стреса, които неминуемо ще настъпят, ако не промениш начина си на живот и ако смяташ, че ще ти стигнат, карай все така.
Само за справка- някои такива лекарства струват по 4-5 000 месечно. Личен опит. Не го казвам, за да те плаша.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Кошмаринови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано30.05.12 08:31



безкрайно си права и съм го мислила, но в момента наистина нямам кой знае какъв избор





Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано30.05.12 08:34



Винаги има избор.

На детето ти повече ще му трябва майка, отколкото уроци по не знам какво, които струват пари, за които ти се мъчиш нощем. Спомни си само за Тана, например. Естествено всеки си мисли "аз съм издържлив/а и на мен това няма да ми се случи". Да, ама не всички са издържливи.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Кошмаринови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано30.05.12 08:45



мисля си го и ще намеря решение. Ама какво да направиш като знаеш как е - ако си прибера всички пари от работата последните 3-4 години даже без лихви може да ми стигнат и за Канарските острови, ама .... знаеш как е. На теб няма какво да ти го обяснявам (

Надявам се скоро нещата да си дойдат на мястото, защото наистина искам да прекарвам повече време с детето си



Тема Re: Кошмаринови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано30.05.12 08:51



Разкажи за Тана, ако обичаш, че ми стана интересно.



Тема Re: Кошмаринови [re: Doctor Who]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано30.05.12 08:55



А какво правим в ситуации, в които страхът е от нещо, което не може да бъде избегнато? Аз, например, най-много се страхувам да изгубя хората, които обичам. И затова в кошмарите си, естествено, сънувам точно това. Но този страх няма как да се отстрани, струва ми се.



Тема Историята е много тъжна за съжалениенови [re: Brezichka]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано30.05.12 08:55



и с много лош край. Съвсем на скоро я изгубихме и две дечица останаха без майка.





Тема Re: Кошмаринови [re: Brezichka]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано30.05.12 08:57



по принцип за всяка болка има лек и всеки един страх е провокиран от нещо. Въпроса е да се справим със страховете си и да ги управляваме ние, а не те нас. Много е трудно, но не е невъзможно



Тема Re: Историята е много тъжна за съжалениенови [re: Virgo]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано30.05.12 08:57



Дано намерят успокоение дечицата. Как ли се преживява такова нещо в крехка възраст...



Тема Re: Историята е много тъжна за съжалениенови [re: Brezichka]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано30.05.12 09:00



не знам какво се върти в малките им главички. Всичко друго може да се оправи и компенсира, но едва ли някой може да замени майка им



Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано30.05.12 17:25



ооо аз даже намирам тоалетна и дори се опитвам да се изпикая, но все нещо се случва и не мога - я се окаже, че някой от някъде ме гледа и се притесня, я нещо друго






Тема Леле-е!нови [re: jensen-110062]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано31.05.12 00:10



Допреди 2 години сънувах това, ама точно същото с тоалетната, както и немци с автомати срещу нас, или огромен танк, който ще смачка мен и много хора и че отивам на училище и съм си забравила чантата или бебето ми в количка и го забравям в градинката или в автобуса


Обаче вече не се случва.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Да,нови [re: Virgo]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано31.05.12 00:12



основното действие на маточината е успокоително, освен дето е за женски болести - виж името. Но най-яката комбинация е запарка от равни части мента, маточина и мащерка, наречена трите "М". Но трябва редовно, поне един-два месеца да се пие. Все пак билката е меко средство и не действа веднага.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано31.05.12 01:48



(y)

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано31.05.12 01:51



Малко са 3-4 часа. И 5 са малко. Че и 6.
7 е минималния оптимум.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Кошмаринови [re: Brezichka]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано31.05.12 01:57



Има, симпатисима. Просто мъничко воля и акъл - има неща, които не зависят от нас. И каквото и да направим, и на челна стойка да застанем, и живота си да дадем... - просто не зависят от нас.
Човек може да умре само веднъж. В страховете си ти умираш хиляди и хиляди пъти. И близките ти... Няма смисъл, просто няма смисъл.
Да не говорим, че така ставаш и непълноценна по отношение на опората, която би могла да бъдеш - човек, разклатен от собствните си страхове, не може да бъде солидна опора. А, мисля, ти би искала да бъдеш точно това - и опора.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Кошмаринови [re: Stefan Pan]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано31.05.12 09:29



Естествено, разбирам това. Не съм невротизирана параноичка, не ме е страх да ходя по улиците, защото може да ми падне тухла на главата. Просто точно тези кошмари са ми особено мъчителни. Затова и ги споменах.

По принцип съм отговорен човек и се опитвам да предпазя близките си хора дотолкова, доколкото това е по силите ми. Например, научила съм децата от малки да си слагат веднага колана в колата, да внимават на улицата, обяснила съм най-често срещаната ситуация, при която загиват пешеходци, също така внимавам за съдържанието на храната, която ядем, гледам да избягвам най-вредните храни. Не мисля, че това е глупаво, не искам да живея безотговорно с мисълта, че каквото ни е писано - това ще стане. Тази теория ми е много омразна. Повече ми допада идеята аз да направя всичко по силите си, за да сме здрави и щастливи възможно по-дълго време, пък после каквото стане.



Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано31.05.12 11:08



Мисля, че Павлина (Поли) Петкова работи и в София, и във Варна. Там даже чувам, че е работила с групи и хората са доволни.
Иначе Венци Вътов, Димо Станчев... главно в София работят.

Иначе поне 6 часа сън са необходими, реално оптималните са между 6 и 8, разбира се, за различните организми е различно. И аз правя два, три дена седмично по 3, 4 часа сън, но после си наваксвам. Обаче кошмари от недоспиване... по-скоро има и сериозен стрес, не е само умора. Умората те прави по-податлива обаче. Часовете ги направи 6, все има от какво да орежеш. Иначе дневният сън не може да се сравнява с нощният. Това действително може да има общо с кошмарите. И все пак е от значение какво точно сънуваш. Те не са просто кошмари, а конкретни кошмари.

..rude & not ginger...



Тема Re: Кошмаринови [re: Brezichka]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано31.05.12 11:17



Няма как да живеем с всичките си страхове на преден план. Това просто ще бъде едно излишно мъчително съществуване.
Може би един ритуал като молитва преди лягане - там се казва на Бог "Нека бъде твоята воля". Ако ме разбираш какво имам предвид и то не е свързано с религия непременно.
И аз имам страхове и понякога те се засилват, ако поради обстоятелства се засили субективната (и обективна) вероятност те да се случат. Нормално е. Всеки човек го е грижа за близките му. До определени граници. Защото пък никой не заслужава да живее в постоянен страх и тревога. Всъщност това е по-вредно за здравето от някоя не много полезна, но пък вкусна храна.

..rude & not ginger...



Тема Re: Кошмаринови [re: Doctor Who]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано31.05.12 12:03



Май съм преувеличила проблема. Не сънувам постоянно това. Не съм зациклена на този проблем. Случва се понякога, това е.



Тема Re: Кошмаринови [re: Brezichka]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано31.05.12 18:08



Човек прави живота си сам, така е.


Но все пак има неща, които по никакъв начин не зависят от нас и не можем да променим. Тях просто ги преодоляваме, заобикаляме, избягваме, забравяме... и продължаваме да строим тази част от живота си, която е в наши ръце.
Харесва ми позицията ти, наистина.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Кошмаринови [re: Stefan Pan]  
Автор ДжинЛуизаФинч (Скаут)
Публикувано31.05.12 21:32



Ще пробвам и аз.





Тема Re: Кошмаринови [re: ДжинЛуизаФинч]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано01.06.12 01:02



Задръж, че нещо не е писала от тогава...



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Кошмаринови [re: Stefan Pan]  
Автор ДжинЛуизаФинч (Скаут)
Публикувано01.06.12 14:38







Тема Re: Кошмаринови [re: Stefan Pan]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано01.06.12 18:55



споко тук съм и не спя от тогава

иначе ефекта е много добър



Тема Re: Кошмаринови [re: Doctor Who]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано01.06.12 19:00



о супер хаотични са и нищо общо с реални хора и събития - последния беше за един горящ автобус, от който се опитвахме да избягаме и имаше някакви деца, които се бяха заключили в багажното - някакви такива

иначе сте напълно прави за съня



Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано01.06.12 19:33



Този сън изобщо не е лишен от смисъл и не изглежда никак хаотичен... дори с толкова малко от него разказано. Сънищата са като метафорите - те не казват нещата буквално, а са пълни със символи, чийто смисъл е ключът към тях и към това какво ни убягва.
Нещо гори? Значи сигнал "Бягай!"? Но и има нещо там, което те спира въпреки повишаващата се опасност... (първо трябва да се извадят "децата"?)
Дете не значи непременно дете. Може да е твоя творба, твое качество, много ценно и скъпо за теб нещо, което си износила, отгледала... и което не искаш да оставиш, колкото и силна да е опасността. Нещо, за което се жертваш и може би затова подценяваш силата на обстоятелствата? Тук импровизирам просто с двете изречения, които си написала.

..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 01.06.12 19:39.



Тема Re: Кошмаринови [re: Doctor Who]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано01.06.12 20:43



интересна интерпретация на сън

Честно, ако го можеш има един сън, който сънувах часове след като се роди дъщеря ми и си мисля, че е пророчески. Сънувах един голям камион с много големи риби. Не знам какво значи, ама ми се ще да е хубаво



Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано01.06.12 21:36



А как така не спиш. Вече се виждах как яхвам коня да те събуждам с целувка.




------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Кошмаринови [re: Stefan Pan]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано01.06.12 21:50



аааааааа и да слезеш от мен и да кажеш след всичко това целувката ще почака





Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано01.06.12 22:02



По принцип животно олицетворява ново качество и колкото по-висше е животното, толкова по-изградено и озряло е това качество. Може би просто са символизирали новата роля в живота ти и новите отговорности. Рибата нали знаеш, без грижи много бързо се... разваля. А цял камион - според мен си се чувствала претоварена от нови изисквания.
Разбира се, най-главното е как си се чувствала, сънувайки го и в крайна сметка, събуждайки се от него. Но чак за пророчески и т.н. ...не разглеждам поне аз така сънищата.

..rude & not ginger...



Тема Re: Кошмаринови [re: Doctor Who]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано01.06.12 22:07



верно си е цяло стадо ангажименти - особено моето. Много е будна, любознателна и изключително подвижна (сякаш е на пружинка) Не се спира да бърбори, да подскача

Има логика в това, което пишеш и ми харесва като обяснение

Редактирано от Virgo на 01.06.12 22:08.



Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано01.06.12 22:30



Е, прекрасно дете значи.



..rude & not ginger...


Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано02.06.12 18:28



Това ли ти е най-големия кошмар?



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано02.06.12 20:33



Аз пък вечно сънувам как карам кола, или убивам змии. А пък вчера убих една змия и наяве.

------------------------------------------



Тема Re: Кошмаринови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано02.06.12 22:38



Бориш ли се с вредни навици?

..rude & not ginger...



Тема Re: Кошмаринови [re: Doctor Who]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано03.06.12 10:11



Не, боря се със себе си. Сложно е.

------------------------------------------



Тема Кофти сън.нови [re: Virgo]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано05.06.12 09:35



Тая нощ сънувах, че се бия с вуйчо ми... Той е психично болен алкохолик. И сънувах, че съм си вкъщи и се бия с него и той взима едно парче стъкло и започва да ми реже ръцете докато се боричкаме. При което ми потича кръв от раните и аз нещо виках, ама по едно време се сетих, че съм много по-силен физически от него и с едната ръка му хванах двете негови и той не можеше да мърда.

------------------------------------------



Тема Re: Кофти сън.нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано05.06.12 11:02



Течаща кръв по-скоро е на хубаво, да ти кажа. Особено като се има предвид и края на съня.



..rude & not ginger...


Тема Re: Кофти сън.нови [re: Doctor Who]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано05.06.12 12:39



Краят е добър, ама аз това го сънувам редовно... така че това не е краят.

------------------------------------------




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.