Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 19.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Кошмаринови [re: Stefan Pan]  
Автор ДжинЛуизаФинч (Скаут)
Публикувано31.05.12 21:32



Ще пробвам и аз.





Тема Re: Кошмаринови [re: ДжинЛуизаФинч]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано01.06.12 01:02



Задръж, че нещо не е писала от тогава...



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Кошмаринови [re: Stefan Pan]  
Автор ДжинЛуизаФинч (Скаут)
Публикувано01.06.12 14:38







Тема Re: Кошмаринови [re: Stefan Pan]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано01.06.12 18:55



споко тук съм и не спя от тогава

иначе ефекта е много добър



Тема Re: Кошмаринови [re: Doctor Who]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано01.06.12 19:00



о супер хаотични са и нищо общо с реални хора и събития - последния беше за един горящ автобус, от който се опитвахме да избягаме и имаше някакви деца, които се бяха заключили в багажното - някакви такива

иначе сте напълно прави за съня



Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано01.06.12 19:33



Този сън изобщо не е лишен от смисъл и не изглежда никак хаотичен... дори с толкова малко от него разказано. Сънищата са като метафорите - те не казват нещата буквално, а са пълни със символи, чийто смисъл е ключът към тях и към това какво ни убягва.
Нещо гори? Значи сигнал "Бягай!"? Но и има нещо там, което те спира въпреки повишаващата се опасност... (първо трябва да се извадят "децата"?)
Дете не значи непременно дете. Може да е твоя творба, твое качество, много ценно и скъпо за теб нещо, което си износила, отгледала... и което не искаш да оставиш, колкото и силна да е опасността. Нещо, за което се жертваш и може би затова подценяваш силата на обстоятелствата? Тук импровизирам просто с двете изречения, които си написала.

..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 01.06.12 19:39.



Тема Re: Кошмаринови [re: Doctor Who]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано01.06.12 20:43



интересна интерпретация на сън

Честно, ако го можеш има един сън, който сънувах часове след като се роди дъщеря ми и си мисля, че е пророчески. Сънувах един голям камион с много големи риби. Не знам какво значи, ама ми се ще да е хубаво



Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано01.06.12 21:36



А как така не спиш. Вече се виждах как яхвам коня да те събуждам с целувка.




------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Кошмаринови [re: Stefan Pan]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано01.06.12 21:50



аааааааа и да слезеш от мен и да кажеш след всичко това целувката ще почака





Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано01.06.12 22:02



По принцип животно олицетворява ново качество и колкото по-висше е животното, толкова по-изградено и озряло е това качество. Може би просто са символизирали новата роля в живота ти и новите отговорности. Рибата нали знаеш, без грижи много бързо се... разваля. А цял камион - според мен си се чувствала претоварена от нови изисквания.
Разбира се, най-главното е как си се чувствала, сънувайки го и в крайна сметка, събуждайки се от него. Но чак за пророчески и т.н. ...не разглеждам поне аз така сънищата.

..rude & not ginger...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.