Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:02 19.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Леле-е!нови [re: jensen-110062]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано31.05.12 00:10



Допреди 2 години сънувах това, ама точно същото с тоалетната, както и немци с автомати срещу нас, или огромен танк, който ще смачка мен и много хора и че отивам на училище и съм си забравила чантата или бебето ми в количка и го забравям в градинката или в автобуса


Обаче вече не се случва.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Да,нови [re: Virgo]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано31.05.12 00:12



основното действие на маточината е успокоително, освен дето е за женски болести - виж името. Но най-яката комбинация е запарка от равни части мента, маточина и мащерка, наречена трите "М". Но трябва редовно, поне един-два месеца да се пие. Все пак билката е меко средство и не действа веднага.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано31.05.12 01:48



(y)

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано31.05.12 01:51



Малко са 3-4 часа. И 5 са малко. Че и 6.
7 е минималния оптимум.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Кошмаринови [re: Brezichka]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано31.05.12 01:57



Има, симпатисима. Просто мъничко воля и акъл - има неща, които не зависят от нас. И каквото и да направим, и на челна стойка да застанем, и живота си да дадем... - просто не зависят от нас.
Човек може да умре само веднъж. В страховете си ти умираш хиляди и хиляди пъти. И близките ти... Няма смисъл, просто няма смисъл.
Да не говорим, че така ставаш и непълноценна по отношение на опората, която би могла да бъдеш - човек, разклатен от собствните си страхове, не може да бъде солидна опора. А, мисля, ти би искала да бъдеш точно това - и опора.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Кошмаринови [re: Stefan Pan]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано31.05.12 09:29



Естествено, разбирам това. Не съм невротизирана параноичка, не ме е страх да ходя по улиците, защото може да ми падне тухла на главата. Просто точно тези кошмари са ми особено мъчителни. Затова и ги споменах.

По принцип съм отговорен човек и се опитвам да предпазя близките си хора дотолкова, доколкото това е по силите ми. Например, научила съм децата от малки да си слагат веднага колана в колата, да внимават на улицата, обяснила съм най-често срещаната ситуация, при която загиват пешеходци, също така внимавам за съдържанието на храната, която ядем, гледам да избягвам най-вредните храни. Не мисля, че това е глупаво, не искам да живея безотговорно с мисълта, че каквото ни е писано - това ще стане. Тази теория ми е много омразна. Повече ми допада идеята аз да направя всичко по силите си, за да сме здрави и щастливи възможно по-дълго време, пък после каквото стане.



Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано31.05.12 11:08



Мисля, че Павлина (Поли) Петкова работи и в София, и във Варна. Там даже чувам, че е работила с групи и хората са доволни.
Иначе Венци Вътов, Димо Станчев... главно в София работят.

Иначе поне 6 часа сън са необходими, реално оптималните са между 6 и 8, разбира се, за различните организми е различно. И аз правя два, три дена седмично по 3, 4 часа сън, но после си наваксвам. Обаче кошмари от недоспиване... по-скоро има и сериозен стрес, не е само умора. Умората те прави по-податлива обаче. Часовете ги направи 6, все има от какво да орежеш. Иначе дневният сън не може да се сравнява с нощният. Това действително може да има общо с кошмарите. И все пак е от значение какво точно сънуваш. Те не са просто кошмари, а конкретни кошмари.

..rude & not ginger...



Тема Re: Кошмаринови [re: Brezichka]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано31.05.12 11:17



Няма как да живеем с всичките си страхове на преден план. Това просто ще бъде едно излишно мъчително съществуване.
Може би един ритуал като молитва преди лягане - там се казва на Бог "Нека бъде твоята воля". Ако ме разбираш какво имам предвид и то не е свързано с религия непременно.
И аз имам страхове и понякога те се засилват, ако поради обстоятелства се засили субективната (и обективна) вероятност те да се случат. Нормално е. Всеки човек го е грижа за близките му. До определени граници. Защото пък никой не заслужава да живее в постоянен страх и тревога. Всъщност това е по-вредно за здравето от някоя не много полезна, но пък вкусна храна.

..rude & not ginger...



Тема Re: Кошмаринови [re: Doctor Who]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано31.05.12 12:03



Май съм преувеличила проблема. Не сънувам постоянно това. Не съм зациклена на този проблем. Случва се понякога, това е.



Тема Re: Кошмаринови [re: Brezichka]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано31.05.12 18:08



Човек прави живота си сам, така е.


Но все пак има неща, които по никакъв начин не зависят от нас и не можем да променим. Тях просто ги преодоляваме, заобикаляме, избягваме, забравяме... и продължаваме да строим тази част от живота си, която е в наши ръце.
Харесва ми позицията ти, наистина.

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.