Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:58 20.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Кошмаринови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано30.05.12 08:31



безкрайно си права и съм го мислила, но в момента наистина нямам кой знае какъв избор





Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано30.05.12 08:34



Винаги има избор.

На детето ти повече ще му трябва майка, отколкото уроци по не знам какво, които струват пари, за които ти се мъчиш нощем. Спомни си само за Тана, например. Естествено всеки си мисли "аз съм издържлив/а и на мен това няма да ми се случи". Да, ама не всички са издържливи.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Кошмаринови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано30.05.12 08:45



мисля си го и ще намеря решение. Ама какво да направиш като знаеш как е - ако си прибера всички пари от работата последните 3-4 години даже без лихви може да ми стигнат и за Канарските острови, ама .... знаеш как е. На теб няма какво да ти го обяснявам (

Надявам се скоро нещата да си дойдат на мястото, защото наистина искам да прекарвам повече време с детето си



Тема Re: Кошмаринови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано30.05.12 08:51



Разкажи за Тана, ако обичаш, че ми стана интересно.



Тема Re: Кошмаринови [re: Doctor Who]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано30.05.12 08:55



А какво правим в ситуации, в които страхът е от нещо, което не може да бъде избегнато? Аз, например, най-много се страхувам да изгубя хората, които обичам. И затова в кошмарите си, естествено, сънувам точно това. Но този страх няма как да се отстрани, струва ми се.



Тема Историята е много тъжна за съжалениенови [re: Brezichka]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано30.05.12 08:55



и с много лош край. Съвсем на скоро я изгубихме и две дечица останаха без майка.





Тема Re: Кошмаринови [re: Brezichka]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано30.05.12 08:57



по принцип за всяка болка има лек и всеки един страх е провокиран от нещо. Въпроса е да се справим със страховете си и да ги управляваме ние, а не те нас. Много е трудно, но не е невъзможно



Тема Re: Историята е много тъжна за съжалениенови [re: Virgo]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано30.05.12 08:57



Дано намерят успокоение дечицата. Как ли се преживява такова нещо в крехка възраст...



Тема Re: Историята е много тъжна за съжалениенови [re: Brezichka]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано30.05.12 09:00



не знам какво се върти в малките им главички. Всичко друго може да се оправи и компенсира, но едва ли някой може да замени майка им



Тема Re: Кошмаринови [re: Virgo]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано30.05.12 17:25



ооо аз даже намирам тоалетна и дори се опитвам да се изпикая, но все нещо се случва и не мога - я се окаже, че някой от някъде ме гледа и се притесня, я нещо друго







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.