Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:06 20.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Кошмари [re: Virgo]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано29.05.12 20:46



а пък аз сънувам сънища с хора, които ме разстройват. Не са кошмари, но са пак някак си гадни като изживяване и като се събудя после цял ден ми е чоглаво.
Лек?




Тема Re: Кошмари [re: Virgo]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано30.05.12 00:32



Мини през психотерапевт. Няма да навреди. А съвети ей така в нищото няма как. Въпросът е как се случва, че конкретно ти конкретно в този момент от живота си сънуваш конкретно точно тези кошмари и това ти се отразява конкретно как. И какво е това, което не го признаваш и те тормози така подмолно, защото през деня в будно състояние толкова не го допускаш до себе си, че единственият му шанс да се изяви е нощем. Кошмарите са аларма, която ти подсказва нещо и е добре да имаш с кого да ги преведете на разбираем език и конкретен смисъл.

Интересно е дали ти се е случвало и преди - да сънуваш кошмар/и и кога.


..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 30.05.12 00:36.



Тема Re: Кошмари [re: Virgo]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано30.05.12 01:56



Хронична преумора - открадни си един-два дни глезене и само за теб!



Тема Re: Кошмари [re: Stefan Pan]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано30.05.12 08:06



взех го на таблетки и снощи изпих една - спах от 10 до 6 тази сутрин като бебе и въобще не сънувах, което е много готино





Тема Re: Кошмари [re: 3aek]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано30.05.12 08:08



незнаех, че маточината има такова действие

като дете майка ми ни правеше един чай с 12 билки против кашлица - и до ден днешен си имам две сливици и много рядко кашлям. Вътре преобладаваше маточината, лайката и вътрешната черупка на орехите





Тема Re: Кошмари [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано30.05.12 08:08



о това е абсолютната истина, но за съжаление сме се родили на място и във верме, където стреса си е неразделна част от живота ни



Тема Re: Кошмари [re: jensen-110062]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано30.05.12 08:11



ами пак същия

аз съм имала случай преди години, когато сънувах, че ме преследват някакви бандити. Бягах, бягах и като се събудих толкова ме боляха краката, че сякаш наистина бях бягала цяла нощ




Но пък най-смешния ми сън е, когато търсих тоалетна. И слава богу, че се събудих преди да отворя вратата на намерената тоалетна



Тема Re: Кошмари [re: Doctor Who]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано30.05.12 08:16



Честно да ти кажа не знам къде мога да намеря свестен психотерапевт във Върна. Сигурно има, но като не се е интересувал човек не знае.
Признавам си без бой, че това което ме тормози е хроничното недоспиване от натоварването ми и нищо друго. Не казвам, че живота ми е идеален, но нощната работа започва да ми тежи. За съжаление дневната ми работа не ми позволява лукса да разчитам само на нея, но пък се надявам че скоро ще се оправят нещата като цяло и няма да ми се налага да работя нощем


Предполагам, че кошмарите са от това, защото през последния месец спя по 3-4 макс 5 часа на денонощие и го отдавам най-вече на стреса, че трябва да стана и да съм в пълна кондиция. Друга причина няма или поне не се сещам



Тема Re: Кошмари [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано30.05.12 08:17



мисля да си организирам една малка екскурзийка тези дни и ще направя точно това



Тема Re: Кошмари [re: Virgo]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано30.05.12 08:29



Сега се замисли дали парите, които изкарваш от нощния труд ще ти стигнат, за да си купиш лекарствата за убиване на ефектите от стреса, които неминуемо ще настъпят, ако не промениш начина си на живот и ако смяташ, че ще ти стигнат, карай все така.
Само за справка- някои такива лекарства струват по 4-5 000 месечно. Личен опит. Не го казвам, за да те плаша.

Най обичам да чета, ама не мога.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.