Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:21 30.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос относно външния вид.нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано02.05.12 23:42



Аз съм четвъртият.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Въпрос относно външния вид.нови [re: юpaтa]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано03.05.12 08:14



Казах: И ДВЕТЕ са важни. Не харесвам гнили хора - нито отвътре, нито отвън.



Тема Re: Въпрос относно външния вид.нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано03.05.12 09:27



"Просто като погледнеш един човек и то му е изписано на лицето. Например аз съм гледал разни интервюта с много жестоки убийци, и те всичките си имат едно и също отвратително излъчване, което те лъха от 20 метра."

За изписването на лицето - всички сме склонни да го мислим и се влияем от израза на лицето, но все се чудя дали не преувеличаваме силно.
За престъпниците са правени опити - за едни и същи лица се казва на едната група изследвани, че това са лица на престъпници, а на другата - че са някакви честни и заслужили хора. Съответно първите откриват в тези лица предимно отвратителното излъчване на убиец, вторите намират същите лица за симпатични.



Тема Re: Въпрос относно външния вид.нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано03.05.12 10:33



Леле майко, в какъв ред подреди Мира.



Тема Re: Въпрос относно външния вид.нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор юpaтa ()
Публикувано03.05.12 10:38



даже съм и от друг край на България



Тема Re: Въпрос относно външния вид.нови [re: MupaM]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано03.05.12 10:48



Е то е ясно, че елементът на внушението има огромно значение. Те на някакъв човек са му инжектирали глюкоза, лъжейки го, че това е морфин, и болките са му спрели.

И даже са установили, че ако излъжат и лекаря, който му бие инжекцията, ефектът е още по-силен.

Това обаче не означава, че глюкозата по принцип си действа като морфин. Така че тоя тоя експеримент с престъпниците го мани. Човек си има излъчване и много трудно може да заблуди другите.

------------------------------------------



Тема Re: Въпрос относно външния вид.нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор 3aek (без минало)
Публикувано03.05.12 10:55



Аз се чувствам най-добре с дънки, потник и джапанки и май-май винаги ще е така. Не зависи от парите или друго, просто съм си такава.

Тъпото е, че на работа не мога да отида така и няма как - обличам и по нещо друго. Та донякъде въпросът опира какво правиш през по-голямата част от деня - ако си по бизнес срещи или работиш в банка или в съда просто ти се налага да се облечеш по-"прилично". Ако не си длъжен да се съобразяваш - носиш каквото ти е удобно.

В момента се радвай, че си на такава работа, която наистина ти позволява да се надсмиваш над суетата на останалите и да им гледаш сеира





Тема Re: Въпрос относно външния вид.нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор 3aek (без минало)
Публикувано03.05.12 11:01



Има ли смисъл всичко да е излъскано?/b]

Абсолютно не. Мен излъсканите неща ме подтискат, да не говорим, че са разхищение и показност.



Тема Re: Въпрос относно външния вид.нови [re: Brezichka]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано03.05.12 11:36



Е, какво им е лошото на помаците и инженерите, освен че и двете групи минават за задръстени?





Тема Re: Въпрос относно външния вид. [re: 3aek]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано03.05.12 12:02



В отговор на:

Има ли смисъл всичко да е излъскано?b/]

Абсолютно не. Мен излъсканите неща ме подтискат, да не говорим, че са разхищение и показност.



Абе да, ама теб сигурно те потискат разни хора, които не знаят как да използват лъскавината. Границата между изисканото и циганията, е изключително тънка.

------------------------------------------




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.