Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:14 30.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос относно външния вид.нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор ФилюCoфka (практичка_инфо)
Публикувано01.05.12 21:55



Ето го грешното мислене - налице е условие Х, значи трябва да ми поднасят нещата на тепсия.
Лъскавият вид не е животоспасяващ, но определено е животоподдържащ.
Аз, ако отида с измита и сресана коса и хубави дънки на интервю за рецепционист, няма да предизвикам особен интерес. Ако обаче отида с плитка рибя кост, лек грим и пола + риза, ще ме погледнат малко или много по-сериозно.
Трябва да си представителен. Твърде често да си изпран и изкъпан не е достатъчно - трябва да изглеждаш така, сякаш си се постарал. Иначе правиш впечатление на човек, на когото не му пука особено, ако ще да му падне тухла на главата. Непукизмът много лесно може да се приеме, пък и често откровено си е нихилизъм. Не може да си нихилист в работата си, в общуването си с хората. Това е неуважение към тях.
Заеби историите, че ти ще се чувстваш по-добре, ако си лустросан. Чувството за по-добре идва доста след одобрението на околните - така е устроен светът и в това няма нищо лошо. Лошото е, когато те мързи да вървиш със скоростта на света.

(*ред.)
Йо маха... йо масо



Тема Re: Въпрос относно външния вид.нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано01.05.12 22:02



В отговор на:

[..] един уверен човек постига всичко по-лесно.



Е да, това е много вярно.

------------------------------------------



Тема Re: Въпрос относно външния вид.нови [re: ФилюCoфka]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано01.05.12 22:06



В отговор на:

[..] Заеби историите, че ти ще се чувстваш по-добре, ако си лустросан. [..]



Е как? Като си наконтен, чувството е много по-готино, отколкото като си мърляв.

------------------------------------------



Тема Re: Въпрос относно външния вид.нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор ФилюCoфka (практичка_инфо)
Публикувано01.05.12 22:58



Дали ще си мърляв зависи изцяло от теб. Ако те кефи да си мърляв, ще се чувстваш готино и така и ще си мислиш неща от рода на "и после мога да се барна", "не му е времето", "мързи ме, по-късно". Накрая рибарските ти гумени ботуши ще станат единственте зимни ботуши, които носиш, а хората ще бързат да те подминат, защото не им вдъхваш доверие.

(*ред.)
Йо маха... йо масо



Тема Re: Въпрос относно външния вид.нови [re: ФилюCoфka]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано01.05.12 23:12



Ама имам предвид, че самото усещане от нови дрехи и обувки е много приятно, за разлика от някакви скапани.

------------------------------------------



Тема Re: Въпрос относно външния вид.нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано01.05.12 23:26



Най-добре е да си купиш кола, която при катастрофа няма да бъде размазаната. Някои джипове затова са по-добър избор от Порше Карера например. Каза тя с мъка в сърцето.

..rude & not ginger...



Тема Re: Въпрос относно външния вид.нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор ФилюCoфka (практичка_инфо)
Публикувано01.05.12 23:39



Ти за нови дрехи ли питаш, или за лъскави дрехи? Щот и на Нефертити сватбената туника е била лъскава, ама не е много нова



(*ред.)
Йо маха... йо масо

Тема Re: Въпрос относно външния вид.нови [re: Doctor Who]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано01.05.12 23:57



В отговор на:

Най-добре е да си купиш кола, която при катастрофа няма да бъде размазаната. Някои джипове затова са по-добър избор от Порше Карера например. Каза тя с мъка в сърцето.



Еми най-сигурните коли викат, че са Волво, обаче общо взето всички скъпи коли са сигурни. Имаше някаква челна катастрофа на Мерцедес с Вартбург и във Вартбурга всички бяха с откъснати глави, а шофьорът на Мерцедеса само с охлузвания... което е направо чудо. Макар че аз един път пътувах с Лада 1600 и един заспал тираджия ме изджаска много лошо, при което Ладата започна да се търкаля като ритната бирена кутийка и стана на топка, но въпреки това се измъкнах буквално без драскотина. Само врата ми се беше сецнал и ми се отключиха малко паранои, ама и двете се оправиха с редовно ядене на чесън.

Ама между другото тея джипове и спортни коли возят доста гадно, за разлика от леките Мерцедеси и Ситроени, които возят разкошно.

------------------------------------------



Тема Re: Въпрос относно външния вид.нови [re: ФилюCoфka]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано02.05.12 00:01



Нови, лъскави и хубави. Обаче лъскави не в буквалния смисъл, защото само обувките трябва да са ти лъскави, иначе ако и самите дрехи са ти лъскави, ставаш цигане.

------------------------------------------



Тема Re: Въпрос относно външния вид. [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано02.05.12 00:56



Ако средата и ежедневието ти са такива, би могъл да си караш и лъскав мерцедес. Ако са по-нормални хора, тогава - по-нормална кола. Всичко е въпрос на пасване/непасване.

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.