Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:55 01.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Днес...нови  
Автор Frenger (She)
Публикувано08.03.12 15:16



Днес е празник, много красив празник възхваляващ нас жените.четох в дир-а и ми направиха впечатление два много красиви поста
първият е на


вторият на
...
замислих се, за тези от нас ,които са намерили Човекът с главно Ч до когото се будим всяка сутрин с усмивка.колко много го обичаме,как го галим с толкова нежност по косата,как го следим с грижовен поглед,когато се отдалечава,колко щастливи сме ,че Го има. и нека не забравяме колко много значи Той за нас,какви късметлийки сме ,че сме Го срещнали,но да дадем всичко от себе си да Го направим щастлив,тук,сега,до нас...
пожелавам на останалите момичета да намерят най прекрасния Човек до себе си и да го задържат с много обич
и нека никога,никога една красива любов не се превърне в , защото в една връзка най важни са компромисите,които ти ще направиш за отсрещната страна и на които ако е взаимно, ще ти се отвърне реципрочно..винаги има шанс двама души, които се обичат да не се разделят,но да продължат по пътя си заедно ..останалото за подробности



Тема Re: Днес...нови [re: Frenger]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано09.03.12 09:19



Хубаво пожелание.

"Умиране няма и задачата има решение." - Ст. Джонсън


Тема Re: Днес...нови [re: Frenger]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано09.03.12 12:00



благодаря ти - много мило и се надявам да си го срещнала. Ако не си - срещай го





Тема Re: Днес... [re: Frenger]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано09.03.12 17:47



налегнала те е романтиката виждам. Бе в Германия празнуват ли го този празник. Че тука хич се не тачи, даже някои не са и чули за него. Вчера си направих базик с едни мои колеги - занесох им сандвичи на крак, ей така, нещо се бях вдъхновила по случай празника сигурно. Исках да ми се случи или да направя нещо специално в този ден защото изгледите бяха за абсолютно нищо освен ядове със застрахов ми компания. Казах им Идвам с домашени сандвичи, дай адрес. И не очакваха иобщо да дойда - много ги изненадах. Решиха че съм луда, пък и аз съм си.
Казах им няколко пъти че е ден на жената и в БГ всички жени получават цветя и подаръци в този ден ама те тапири - хич не вдеват. Ще умра от скука с тия датчани бе, даже и за базик не стават.




Тема Re: Днес...нови [re: jensen-110062]  
Автор Frenger (She)
Публикувано09.03.12 20:33



не знам дали го празнуват ,мисля не е толкова популярен..а и празникът е измислен през комунизма долколкото знам,та затова е по популярен при нас мисля

хубаво си направила със садвичите,важното е уважение да има..не са скучни датчаните,просто им е друг манталитета.каква застрахователна компания,надявам се всичко е ОК при теб.



Тема Re: Днес...нови [re: Virgo]  
Автор Frenger (She)
Публикувано09.03.12 20:38



просто в този ден се замислих като слушах и гледах клипа на постнатата в темата ми песен. как се разминават хората понякога и как в повечето случаи нищо не правят да избегнат раздялата.. и така реших в пристъп на умиление и аз като Йенсен да направя нещо по окуражаващо и да дебютирам в клуба с тема




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.