Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:29 28.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Но пък ще си позволя да дам примернови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано21.03.12 17:21



Съжалявам за мъжете ти.

Това, че си оптимист не гарантира, че ще си здрав. За да си здрав, трябва да се чувстваш здрав. Нещото, което истински променя реалността е чувството, а не толкова мисълта. Примерно представи си какво е чувството да ходиш на фитнес и да пращиш от здраве, и от друга страна какво е чувството да си болен и да лежиш безпомощно на легло... Това, което променя материята е самото чувство, а не толкова дали си оптимист, или песимист.

Това не са нито "мои", нито "теории". Това е научно откритие. Доказано е, че когато никой не гледа една частица, тя не е частица, а информационна вълна и може да съществува на няколко места едновременно. Ама стана много сложно. Гледай филма "What the bleep do we know" и ще разбереш за какво говоря.

------------------------------------------



Тема Re: Но пък ще си позволя да дам примернови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.03.12 18:36



За да си здрав, трябва да се чувстваш здрав. Чувстваш се, чувстваш се здрав и в един момент се оказваш много болен. Ти пак се опъваш и продължаваш да се чувстваш здрав и така до следващия път и до края.
Нещо куца в теорията. Вярно е, че доброто самочувствие (в смисъл това да се чувстваш добре) помага, но не е панацея. Иначе всичко щеше да е толкова просто. Просто си повтаряме сутрин колко сме здрави, колко сме хубави, умни и прочие и сме здрави, и не умираме.
Някъде четох, че пакистанците били най-щастливата нация на света. Така се чувствали хората. Да, ама средната продължителност на живота в Пакистан е с 8 години по-малка от нашата, дето сме едни от най-големите депресари. Това не се покрива с твоята теория.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Но пък ще си позволя да дам примернови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано21.03.12 22:10



Ако си болна, бедна, нямаш късмет и т.н. - да, излъчваш кофти енергии. А ако животът ти е прекрасен, значи излъчваш готини енергии.


Чакай са, че се обърках - кое е причината и кое е следствието? Мизерното състояние ли е причината за лошата енергия или лошата енергия е причината за мизерното състояние? Само не казвай, че и двете, щото съвсем ще се забатача.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Но пък ще си позволя да дам примернови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано21.03.12 22:17



Не са вярвали достатъчно силно. Или правилно..



Поклон за теб.. Загубата на човек нанася най-тежките щети..

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Но пък ще си позволя да дам примернови [re: Stefan Pan]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано21.03.12 22:36



Лошата енергия е причината за мизерното състояние, като мизерното състояние веднъж появи ли се (в следствие на лошата енергия), то ще поражда още негативна енергия, която от своя страна ще поражда още мизерия и т.н. докато не прекъснеш този порочен кръг. За да го прекъснеш, трябва намирайки се в мизерията умишлено да започнеш да се чувстваш сякаш всичко е приказка в момента... ама истински да го чувстваш, а не само да мислиш оптимистично. Това усещане ще накара цялата вселена да се пренареди и ще започнат да ти се случват такива неща, че скоро мизерията ще е изчезнала и реалността ще е такава, каквато преди време си си внушил, че е.

------------------------------------------



Тема Re: Но пък ще си позволя да дам примернови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано22.03.12 12:52



чела съм за подобни неща и много ми се иска да е така. Но личният ми опит показва друго






Тема Re: Но пък ще си позволя да дам примернови [re: jensen-110062]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано22.03.12 13:13



Ми аз лично ти гарантирам на 100%, че е така, но ти ако не вярваш, няма какво да направя по въпроса. Емоциите са енергия, която кара цялата Вселена да се пренареди за да ти се случват неща, които резонират с начина по който се чувстваш.

Звучи странно, защото ние си мислим, че Вселената е съставена от някакви неподвижни камънаци и газове, но то в действителност атомите са направени от енергия, която е в постоянно напрежение. Дори както май споменах по-горе, човешкото съзнание произвежда материята. В смисъл, че докато никой не гледа една частица, тя не е частица, а вълна и когато някой я погледне, тя се превръща в частица. Учените са успели да заснемат такава вълна и са заснели една частица, която се намира едновременно на две места... защото е вълна от вероятности и когато някой я погледне, съзнанието на практика създава самата частица и ти я виждаш на едно място. И всичко много зависи от нагласата на човек.

------------------------------------------



Тема Re: Но пък ще си позволя да дам примернови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор дaлeчe-дaлeчe (untroubled_)
Публикувано07.04.12 20:37




Радвам се, че има търсещи умове като теб!
Точно така е и животът ми го потвърждава всеки изминал ден.
Само със силата на съзананието си направих обрат в здравословното ми състояние, в намирането на работата, която исках и в личен план. Но трябва да вярваш в това, което правиш.
Аз съм от четящото поколение и чета непрекъснато. Все повече се доближавам до това, което интуитивно някак съм знаела и преди. Няма да го налагам на клуба, това е доста персонално пътуване за всеки от нас.
Исках да препоръчам тази книга, която е потвърждение на описаното от теб по-горе. Удрям едно рамо и аз, че сме малцинство, гледам:)
http://ipolitan.wordpress.com/2010/12/18/%D1%84%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D1%8F%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B9-%D1%82%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%B2-%D1%82%D0%B0%D1%82/

За квантова физика става дума:)




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.