Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:05 24.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Религиянови [re: Aлиca.]  
Автор loverrock ()
Публикувано13.03.12 21:58



Аз питам



domino dancing

Тема Re: Религиянови [re: Stefan Pan]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано13.03.12 22:43



Предпочиташ да му изплющиш един още преди да му е дошло наум да ти бърка в окото, така ли?



Привърженик на превантивните мерки си имаме тук. Тц, тц! Не е християнско това.





Тема Re: Пу пу,нови [re: Stefan Pan]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано13.03.12 22:45



Чалгата? Ахам, дразни ме, ама не ходя да се репча на чалголюбите. Не стъпвам на места, където пускат чалга и си решавам проблема.



Тема Re: Религиянови [re: Stefan Pan]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано13.03.12 22:46



Докарай го тук. Ще му стопя лагерите.


Много обичам да ми дуднат библейски. Само да не си помислиш, че си нямам Библия и Катехизис и не си ги чета!



Тема Re: Религиянови [re: Aлиca.]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано13.03.12 23:10





Не си инквизиторка, манипулаторка си ти...

Ако говорим сериозно, знаеш какво имам предвид: отец кой беше, сега ще намеря цитата...

Първо дойдоха за комунистите
и аз не казах нищо,
защото не бях комунист.
После дойдоха за социалдемократите
и аз не казах нищо,
защото не бях социалдемократ.
После дойдоха за членовете на профсъюзите
и аз не казах нищо,
защото не бях член на профсъюза.
После дойдоха за евреите
и аз не казах нищо,
защото не бях евреин.
После дойдоха за мен
и до тогава не беше останал никой,
който да каже нещо за мен.


------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Религиянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано13.03.12 23:11



Идьотова, ти си преценяваш кое как със свекървата. Женичката се е вкопчила сега в някакви ритуали, и да не беше вярваща, пак ден през ден щеше да е на гробищата - нормално за нея. Това, че веднъж на няколко месеца настоява да сте заедно, не е чак толкова непосилно, мисля. Проява на уважение е, освен друго.

Ти си знаеш, но на жената ще и стане драго, ако не я режеш тотално заради помените. В моя род, както не са вярващи, лелите, а след тяхната смърт и майка ми изведнъж станаха много стриктни откъм помени, Задушница и ходене на гробища.
Че и мърмори майка ми, понеже средната и сестра и мъжът и са погребани в нейния град, а децата им живеят другаде, дали са идвали на гробища, ама що не са, ама кога ще дойдат... и през седмица е там да чопли буренчета и да оправя това-онова. Та, за това не си права да и се сърдиш на свекито.



Тема Re: Пу пу,нови [re: Aлиca.]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано13.03.12 23:12



А с какво тебе лично те засегна чалгата, та се дразниш от нея?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Религиянови [re: Aлиca.]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано13.03.12 23:16



Кво да го докарвам.. това значи да платя с ново слушане на захухавелщини...



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re:нови [re: Frenger]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано13.03.12 23:21



Десятък?
Това Католическата, Протестантската църква ли са го въвели или и двете?
Щом родителите ти са те кръстили в такава църква с такива правила, можеш да си поискаш те за ти заплатят еднократната такса за отписване като енориаш. До навършване на пълнолетие, така или иначе, не ги вадиш от своя джоб, пак родителите са поемали таксите, както и давали съгласие да посещаваш катехизис и църковни лагери. Това са лични отношения между тебе и родителите, които са решили да те кръстят в съответната църква като бебе без твое съгласие.

Има деноминации и секти, където този закон не важи. За Православната църква - със сигурност. Покръстваш се в нея и си рахат. Хем, пак християнин, ако предпочиташ. Църковни такси за кръщене, брак, опело и т.н. пак има, но те са твърди, не процент от доходите.
Ама то, и в общината има такси при подобни събития.



Тема Re: Пу пу,нови [re: Stefan Pan]  
Автор loverrock ()
Публикувано13.03.12 23:47



Какъв е промлема на Папата с хомосексуалните?

domino dancing



Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.