Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:51 14.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: А кое ви прави уверени, че сте ...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор MupaM (мацка)
Публикувано25.02.12 06:57



Аз много се кефя, когато всичко се обяснява със зодията.

Например "ние, Раците, мразим да ни е студено" - вярвам, че е така, защото ние, Козирозите, също мразим.
Но ако депресарщината се определяше от зодията, съм готова да залагам, че мойта е най-депресарската. Може и да изгубя, важното е да залагаш.
За възпитанието не знам, защото съм невъзпитана.



Тема Re:нови [re: jensen-110062]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано25.02.12 08:37



Според теб няма ли красиви и умни хора на света?

Или всички се самозаблуждават, че са такива?

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: MupaM]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано25.02.12 08:40



Извинявай, но Козирог не е депресарска зодия. За мен Рибите са най-депресарската (ако може да се обобщава така) - те с техните крайности в емоциите, често изпадат в депресии.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Фиши]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано25.02.12 08:40



Лъв, разбира се.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор MupaM (мацка)
Публикувано25.02.12 08:47



А, извинена си, аз казах, че не държа да спечеля.

Плюс това за разлика от японците (за тях се говори така, не съм го видяла лично) аз не се ръководя от зодии.
На мен асцендентът ми е Лъв - това към другия отговор, брои ли се?

*
Тук също пише за дебелите жени - и цялото отклонение след него.

Редактирано от MupaM на 25.02.12 08:51.



Тема Re:нови [re: MupaM]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано25.02.12 13:26



Е, ако човек ще се ръководи само от слънчевия знак (зодията), и аз не бих се ръководила от тях освен за смели обобщения, които разбира се имат своите изключения.

Но ако се разглежда цялата карта и взаимодействието между всички планети в нея, бих била по-склонна да го приема за фактор.

Да се изказваш за човека само по асцендента му е като да го описваш само по слънчев знак (зодия) - все така обобщаващо. Един асцендент хороскоп не прави.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.02.12 09:53



има бе как. Ама сама виждаш, че повечето не са такива




Тема Re: А кое ви прави уверени, че сте ...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.02.12 11:19



Зависи кое тълкуваш като самочувствие.
Ако някой се ебава с мен, прави ме на маймуна и т.под. това не е самочувствие, а избиване на комплекс за малоценност. Усеща, че съм повече от него и само се чуди как да ме унижи за да си повдигне собствения имидж, важност и значимост в собствените очи и да се почувства по-добре. Това не е самочувствие, комбинация от завист, комплексираност и простащина. Тези хора наистина се държат като че ли имат огромно самочувствие, но това е САМО външно, за да скрият истинските си психични проблеми.
Високото самочувствие винаги се усеща, без значение дали е наптрапчиво или не. Натрапчивото самочувствие е характерно за хора с някакъв вид психично отклонение - мания примерно, или за простаци, които не умеят да се държат нормално и човешки.




Тема Re: А кое ви прави уверени, че сте ...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано27.02.12 22:34



и аз съм писала глупости:) много отдавна беше, исках да не съм това, което съм


не че сега искам да съм това, което съм, но някак добих увереност, че пишейки нещата каквито ги виждам, пак може да се получи някакъв отклик... защото доскоро смятах, че за да ти обърне някой внимание и да ти отговори залогът е да напишеш нещо провокиращо...
а иначе - една майка ли ни е раждала??? щото мен само ми търсеха кусури докато растях... никой никога за нещо не ми каза: 'добре си направила".
постарах се докато растеше дъщеря ми да не повтотря тази грешка, може и да не съм успяла съвсем, но поне се надявам, че не е с комплекс за малоценност... ако с това не съм успяла... просто не знам защо съществувам



Тема Re: А кое ви прави уверени, че сте ...нови [re: тpънчeтo]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано28.02.12 13:17



Дъщеря ти не е пряка функция на твоето родителстване, тя е си е индивид със свои особености, среда и т.н., така че това: ако с това не съм успяла... просто не знам защо съществувам е едно свръхизискване към теб самата, което можеш да си спестиш на себе си, а така и на нея ще го спестиш, защото сигурно го усеща



Иначе другото, което си написала звучи доста зряло и че си минала през много промени и си се борила да се развиваш и да бъдеш човекът и родителят, който си сега, така че ако трябва да сме он топик в темата - това е едно чудесно основание за добро самочувствие и увереност. Ти направо направи демонстрация и не можах да подмина.

..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 28.02.12 13:17.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.