Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:21 03.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: за меннови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано23.02.12 23:13



И любимият им лаф е: за толкоз пари - толкоз работа.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: А кое ви прави уверени, че сте ...нови [re: Stefan Pan]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.02.12 05:47



Като каза "дебела", та се сетих за една девойка от салсата. Буквално и висят три реда мишелини на корема, обаче много хубава в лице- страхотна кожа, страхотна усмивка и някакво убийствено сексуално излъчване. Ще взема да спра с диетите. Явно ми създават лошо настроение.

И ще пусна нова тема "дебела и хубава или слаба и грозна". Отплеснах се.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Абе припомнете си старият култов анекдот:)нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано24.02.12 09:36



Питали радио Ереван, какво да направи една пълна жена за да отслабне. Отговорът: "Не разваляйте хубавата жена!"





Тема Re: А кое ви прави уверени, че сте ...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано24.02.12 11:47



Ама то това изобщо не е недостатък една жена да е едра. Аз вас жените изобщо не мога да ви разбера с тея паранои, че сте дебели.

------------------------------------------



Тема Re: А кое ви прави уверени, че сте ...нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор MupaM (мацка)
Публикувано24.02.12 12:02



Едра без излишни кила - не, дебела - да, недостатък си е.

И преди сто+ години е било недостатък, само дето се е преценявало малко по-либерално.
А хората на дебелите жени също им викат едри. На всичко в голям размер му викат едро.



Тема Re: Абе припомнете си старият култов анекдот:)нови [re: LlRA..]  
Автор MupaM (мацка)
Публикувано24.02.12 12:05



Радио Анкара се беше намесило, докато радио Ереван изяснява може жената ли да върти обръч, или едва се пъха в него (щото да тича и пр. не може).



Тема Re: А кое ви прави уверени, че сте ...нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.02.12 12:49



Абе, приказвате си така, ама на място, където има повече жени, мъжете се заглеждат по стройните. Дебеланки като тази, за която писах, са по-скоро изключение от правилото.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: А кое ви прави уверени, че сте ...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано24.02.12 13:13



Бе зависи. Аз съм кльощав и затова обичам дебели жени, ама пък един познат, който е дебел, ми разправяше, че обича разни щеки. Обаче общо взето повечето мъже с които съм говорил за това, казват, че е хубаво жената да си има месце.

------------------------------------------



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано24.02.12 13:31



Не, ти не се съгласяваш с мен, защото аз не твърдя, че когато афишираш високата си самооценка, някои хора ти се дразнят. Аз твърдя, че когато афишираш високата си самооценка, по принцип си изглеждаш тъпо, не че някой да ти се дразни.

Това, че си успял, умен, велик, красив, симпатичен, чаровен, добър, благороден, изобретателен, богат и т.н. трябва за се показва, а не да се повтаря като мантра.

Освен това, човек все пак трябва да има някаква трезва преценка и да осъзнава, че като поставя оценка сам на себе си, е много вероятно тази оценка да е изкривена. Също така мисля, че на Земята няма древногръцки Богове, че другите хора да са чак жалки в сравнение с някого.

Ние хората сме като парчета от пъзел и дори най-великият човек на света е кръгла нула ако ги няма "жалките" хора, които да му се дразнят, така че викам малко по-спокойно със самооценката.

------------------------------------------



Тема Re: А кое ви прави уверени, че сте ...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор korani7O (минаващ)
Публикувано24.02.12 14:08



Имам позната с наднормено тегло, а е най- голямата фурия на танците. Дори не е млада, но събира очите на всички






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.