Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:09 26.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: „….. за да получиш трябва да дадеш“нови [re: Caра]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано20.02.12 10:40



ами то точно заради филми като маргарит и маргарита "нашия победен строй" рухна и днес едни вземат бонуси в хиляди, а други си броят стотинките и седят на студено. от което аз не се оплаквам де, мисля че е добре да бъде точно така .






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: „….. за да получиш трябва да дадеш“нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано20.02.12 10:45



във военния закон има едно нещо "деморализация", доста сериозно обвинение което ако не бъде отхвърлено се наказва с разстрел. този филм е точно това, такива филми са много по-обществено опасни от всякакви "отдолу иде джип мицубиши".




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: „….. за да получиш трябва да дадеш“нови [re: тpънчeтo]  
Автор MupaM (мацка)
Публикувано20.02.12 10:55



И аз май не разбрах тогава (7 клас трябва да съм била) какъв точно им беше зорът на героите, че да си струва забъркването с лошия. Но като гледам сюжета на филма в уикипедията, целия съм го забравила.
Помня само как съученичката, с която заедно го гледахме, обяви след края на филма: "Падна ми в очите Васил Михайлов".





Тема Re: На мен пък напоследък ми е по-тъжнонови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор MupaM (мацка)
Публикувано20.02.12 10:57



Нищо тъжно няма тука.





Тема Re: „….. за да получиш трябва да дадеш“нови [re: Caра]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано21.02.12 18:38



Извинявай много, ама 'бедни, но равни' не бяхме ли при социализЪма, който дружно отрекохме?
Според мен - по-добре бонуси, отколкото рушвети. По-добре част от данъците ми да отиват за бонуси, отколкото да ме гледат в ръцете. Сиромахомилското мислене води единствено до бедняшко съществуване.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: „….. за да получиш трябва да дадеш“нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Caра ()
Публикувано21.02.12 19:10



Бонусите / безумно големи/, които аз не отричам, когато са в разумни граници, не изхвърлят автоматично рушветите от системата. Е ли означава това, че обществото е изнудвано да дава бонуси на държавните служители, за да не искат/приемат рушвети?
Само съдебно преследване и ефективни присъди биха разрушили порочния кръг, а не нариването на пари.



Тема Re: „….. за да получиш трябва да дадеш“нови [re: Caра]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано22.02.12 22:52



Само съдебно преследване и ефективни присъди биха разрушили порочния кръг
тъй, тъй, народен съд трябва






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: „….. за да получиш трябва да дадеш“нови [re: zaphod]  
Автор MupaM (мацка)
Публикувано23.02.12 06:55



Народен, я - питай който и да било, да видиш, че сегашният е противонароден, затова не наказва рушветчиите.

***
Към Сара: за рушветите не коментирам, обаче темата кой колко пари е заслужил, е от типа на вечните теми.





Тема Re: „….. за да получиш трябва да дадеш“нови [re: MupaM]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано23.02.12 09:30



обаче темата кой колко пари е заслужил, е от типа на вечните теми.
вечна вечна, предполагам преди хиляда години и темата

е била считана за вечна




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: „….. за да получиш трябва да дадеш“нови [re: zaphod]  
Автор MupaM (мацка)
Публикувано23.02.12 09:36



Не знам, ама Дороти Сейърз е авторка на криминалета, дали разбира достатъчно от ангели?


Впрочем не знаех и че "ангелология" било истинска дума. Някаква книга с това заглавие бяха издали напоследък.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.