Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:05 05.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Just us twoнови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано17.02.12 12:27



мда, обикновено такива жени, които показват прекрасни бавачески качевства и децата ги обожават всъщност явно не обичат деца толкова много колкото дават вид. Познавам такава, която прекрасно общува с деца, но всъщност едва ги търпи и чувства облекчение, когато и се махнат от главата. Самата тя казва, че не иска да има деца




Тема Re: Just us twoнови [re: Asia.]  
Автор MupaM (мацка)
Публикувано17.02.12 12:29



Ми нали Бог е навсякъде.





Тема Re: Just us twoнови [re: loverrock]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано17.02.12 12:31



мисля че ти грешиш, но дано не се окажа права точно в твоя случай поне




Тема Re: Just us twoнови [re: jensen-110062]  
Автор loverrock ()
Публикувано17.02.12 12:33



Онзи искаше дете, не вярвам, че е бил лудо влюбен в мене. Просто беше патриархално възпитан и е решил,че му е време.Оставих го, не мога да му дам, това което иска.

domino dancing


Тема Re: Just us twoнови [re: jensen-110062]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано17.02.12 12:35



Инфлация има, когато има пари, а няма производство. Точно затова, ако няма раждаемост и няма кой да работи, дори тези пари, които постъпват в индивидуалните ни партиди, ще се обезценят. Та, деца си трябват като цяло и държавата трябва да мисли по въпроса, а не да се почесват. По времето на Станишев поне бяха опитали да въведат някакви облекчения за деца, но колкото и смешни да бяха, премахнаха и тях. И друг път съм го казвала, но германската държава, в чиято хазна не съм внесла 1 лев данък, опрощава семестриалната такса на сина ми, защото са три деца. От българската не съм видяла нищо до този момент.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Just us twoнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано17.02.12 12:49



е то кел файда, че има много деца, ако всеки гледа да учи за икономист, адвокат и т.н. и никой не иска да бачка в производството. Е циганите колко деца имат и не могат да ги мобилизират да работят в производството. От друга страна проблемът е, че вече и няма нужда от прозиводство в БГ щото Китай произвеждат предостатъчно да задоволят нуждите на целия свят с евтини боклуци




Тема Re: Just us twoнови [re: loverrock]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано17.02.12 12:52



може и да е бил влюбен. А може просто да си е търсил жена да му роди деца - и такива случаи вярвам че има




Тема Re: Just us twoнови [re: jensen-110062]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано17.02.12 13:00



Хора които не искат деца не значи, че мразят децата .... много елементарно разсъждаваш.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Just us twoнови [re: Asia.]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано17.02.12 13:02



ами Ева е създадена от реброто на Адам .... и господ си знаел работата


Трябва народа да вярва в накоя религиозна "ала бала" обикновенно колкото по голяма глупост е, толкова по добре демонстира тяхната упоритост да и вярват.
И най важното никаво ИнВитро и други противоестествени работи, като наука и прогрес дай да му ударим една молитва

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Just us twoнови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор MupaM (мацка)
Публикувано17.02.12 13:14



Да, ама не всички изкуствени работи са противоестествени, а само тези, които са от дявола.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.