Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:19 05.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Just us twoнови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор MupaM (мацка)
Публикувано16.02.12 17:23



Всички хора са егоисти, Стрейнджи, принципно няма такъв, дето да е загрижен повече за чуждия интерес, отколкото за собствения. ;) Разликата е само доколко спазваме общоприетите правила тип "не вреди другиму".
Тук в този форум са изказвани и мнения, че желанието на сама жена да роди било егоистично. Сега пък почти обратното - и нямането на деца, но от двойка, се оказа егоистично.


А другото, за промяната на желанието, когато може вече да е неизпълнимо, е реална опасност, да. Но все пак всеки си знае сам най-добре.

La Maritza c'est ma rivière...

Тема Re: Just us twoнови [re: Poзмapия]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано16.02.12 17:42



1. Не
2. Защото вярвам, че ОнЗиОтГоре си знае работата



Тема Re: Just us twoнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано16.02.12 17:48



Извинявай, ако съм прозвучала рязка. Не бих искала да бъда прочетена така.

Ама нали за тази пенсия дето ще я получаваме всички след време от както работим си плащаме осигуровки? Нещо не мога да разбера защо някой друг да ми я изкарва. А това дали е наред социалната система е съвсем друга тема.

И да, последното - е общ отговор по темата.



Тема Re: Just us twoнови [re: Kapинka]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано16.02.12 20:45



Защото пенсионната ни система е такава. Пенсионният фонд по неведоми пътища зачезна в ранните години на демокрацията и оттогава насам всяко поколение изкарва пенсиите на родителите си, защото присто техните пари са похарчени за друго, а няма как да ги оставят без пенсии. Като прибавим и това, че масово се укриват осигуровки...
За нас има и индивидуални вноски, които отиват наистина по наша партида, но те са повече от два пъти по-малко от парите, които отиват в общия кюп и които отиват за сегашните пенсионери. Та, този проблем скоро няма да бъде решен.
И няма защо да се извиняваш.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Just us twoнови [re: loverrock]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано16.02.12 21:05



Техен избор.
И все пак е странно.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Just us twoнови [re: MupaM]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано16.02.12 22:24



не знам, за мен децата са естествен резултат от любов. Разбирам учене или кариера да ги отложат известно време. Ама ми се струва ненормално да не искаш изобщо деца. За всеки случай трябва да има много сериозна причина за това




Тема Re: Just us twoнови [re: loverrock]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано16.02.12 22:53




Не познавам такива.
Странно ми е малко - според мен е естественото развитие в едни отношения между двама, следващо стъпало.



Тема Re: Just us twoнови [re: MupaM]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано17.02.12 02:00



Всъщност не е съвсем така, майката (поне добрата) винаги би загърбила собствения си интерес в името на това детето и да е щастливо и добре, може би единствения пример как загърбваме собствения си егоизъм...



Тема Re: Just us twoнови [re: Poзмapия]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано17.02.12 11:10



Имаше тема тук или не знам къде точно беше за трите неща, които един мъж иска от жена си.
Попитах моя мъж да каже за себе си, кои са трите най-важни неща, които той лично иска от жена си. И той каза без да се замисли като ги степенува така :

1. Секс
2. Деца
3. .... третото изобщо не можа да го измисли. Опитах да му помогна като му подхвърлих топла манджа всяка вечер, изчистена къща, изгладени ризи, изгледани деца.... Но той беше категоричен, че всичко това и сам може да си го свърши и не би казал, че е фатално изискване към жена му.


Може би затова те е напуснал. Мъжете не искат просто да гледат деца, може и чужди. Те имат нужда от ТЯХНО СОБСТВЕНО дете, да продължат гените и рода си. А ние жените природно имаме нужда да се грижим за някой и затова не правим много разлика между наше и чуждо. Предполагам че в повечето семейства осиновили деца, мъжът е направил компромис заради жена си, защото я обича и иска да е щастлива, а не защото той самият е искал да се грижи за чуждо дете.
Аз лично преди да родя бях с малко мъжко мислене и въпреки че исках собствени деца мисълта за осиновяване тотално я отхвърлях. Сега като съм майка съм събудила жената в себе си и съм по-склонна към осиновяване. Всъщност мисля, че ако нямах собствени деца обезателно бих си осиновила поне едно.




Тема Re: Just us twoнови [re: WorldChamp]  
Автор loverrock ()
Публикувано17.02.12 11:12



Някои могат, но не искат



domino dancing


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.