Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:30 01.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Just us twoнови [re: WorldChamp]  
Автор loverrock ()
Публикувано15.02.12 22:53



Няма как да стане случайно, имам висока сексуална култура

Но, ако стане чудо(не вярвам в чудеса, атеистка съм), ще си имам бебе

domino dancing

Тема Re: Just us twoнови [re: loverrock]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано15.02.12 23:22



Не го разбирам - честно! Все пак обаче не ги и съдя, всеки има право на избор! За мен най-ценното в живота на един човек са децата му! Ама мое си виждане, никого не ангажирам с него...



Тема Re: Just us twoнови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор loverrock ()
Публикувано15.02.12 23:55



Не мисля така, много е ограничено.

domino dancing


Тема Re: Just us twoнови [re: WorldChamp]  
Автор 3aek (без минало)
Публикувано16.02.12 08:27



Аз пък познавам няколко такива двойки и са големи свежари. Университетски преподаватели, интелигентни, отворени, пътуващи по света хора.



Тема Re: Just us twoнови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор 3aek (без минало)
Публикувано16.02.12 08:57



За мен най-ценното в живота на един човек са децата му

Това е така, но преди да има деца човек не го осъзнава и си му е супер. Едва като се пръкне мъникът и ти омекнат коленете при първата среща с него, осъзнаваш колко бледнее всяко друго усещане

Но преди това светът си е прекрасен и без дете



Тема Re: Just us twoнови [re: loverrock]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано16.02.12 09:21



Мисля, че не се обичат достатъчно.
В едногодишна връзка с приятеля ми, той категорично отказваше да имаме общо дете. понеже той вече си има две.
Та така, светофарът през тази една година светеше жълто, но на 14 февруари светна червено.
Въпреки доброто му отношение към мен, липсата на желание за общо дете доказа, че не ме обича.
Примерът от собствения ми опит е илюстрация на тезата ми, а не за да бъде коментиран сам по себе си.

"Умиране няма и задачата има решение." - Ст. Джонсън


Тема Re: Just us twoнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано16.02.12 10:44



Има двойки, които поради здравословни причини не могат да имат деца!!!!
И не ми казвай - да осиновят - щото това е много по-трудно да се решиш да го направиш, отколкото да останеш без деца!

А и какво ще кажеш когато иде реч за някой достатъчно богат, че да не се налага бъдещите му евентуални деца да му плащат пенсията? Не приказно богат, но достатъчно, че да може да се издържа като се пенсионира.

Всяка двойка има правото да реши за себе си иска или не да има деца.
А в много от случаите ОнзиОтГоре вече е решил.



Тема Re: Just us twoнови [re: loverrock]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано16.02.12 10:48



Аз познавам такава двойка. Повече от 10 години са заедно и нямам абсолютно никакви наблюдения и за най-малкия намек на омръзване между тях.



Тема Re: Just us twoнови [re: Kapинka]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано16.02.12 10:51



И не ми казвай - да осиновят - щото това е много по-трудно да се решиш да го направиш, отколкото да останеш без деца!

Не съм съгласна, Кари. Една жена много лесно осиновява дете. Обикновено съпротивата е от страна на мъжа.
Личен опит - един мъж преди две години се отказа от връзка с мен, поради презумпцията, че съм на повече години и не бих могла да му родя биологично, с неговия биологичен материал дете.
това не е така, защото той изобщо не стигна до истинска връзка с мен, та да правим опити и тогава да стане ясно, дали мога или не, да родя. Свърза се с жена, която роди от него.
Не знам дали се обичат. Не знам дали я обича заради самата нея или заради факта, че е била един вид инукабтор, износила неговото ДНК.

Майчиното чувство е заложено във всяка жена и осиновяването е лесен избор

.

"Умиране няма и задачата има решение." - Ст. Джонсън

Тема Re: Just us twoнови [re: Poзмapия]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано16.02.12 10:52



Аз не съм склонна да осиновя дете!

В края на краищата всеки тук отговаря според собствените си критерии и мисли.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.