Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 01.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Just us twoнови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор MupaM (мацка)
Публикувано15.02.12 12:42



Не, бе, обичам кучета, и мотори обичам, ама и двете не ги отглеждам, щото нямам условия и съм мързелива освен това.
Ако имах гараж, щях сигурно да си купя или мотопед, или ей такова:



Няколкото хиляди евра за всяко дете няма кой да ги изкара, че да има откъде да се ръсят.

La Maritza c'est ma rivière...

Тема Re: Just us twoнови [re: MupaM]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано15.02.12 13:35



Е, не, дай да не бъркаме социалното подпомагане с данъчните облекчения. Облекчението е държавата да не ти взима, а не да ти дава.
Как определяш въпиющата нужда? На мен едно такова облекчение ще ми даде глътка въздух. За някого може да не е въпиюща нужда, но за мен си е супер важно.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Just us twoнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор MupaM (мацка)
Публикувано15.02.12 13:48



Че кой ги бърка?


Вопиющата нужда - според някакъв усреднен критерий на обществото, ясно, че общоважащо измерване няма.
За глътката въздух и за това, че 200-300 лева са пари, не споря, думата ми беше за какво има по-голям зор държавата.

La Maritza c'est ma rivière...

Тема Re: Just us twoнови [re: MupaM]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано15.02.12 14:00



Аз пък мисля, че на държавата и е важно аз да съм жива и здрава по-дълго, щото ме дои ежемесечно. Затова е редно, както човек се грижи за кравата си, така държавата малко да се погрижи за мен, за да може да ме дои по-дълго. Не за друго, ами в другия случай, ще трябва да ми плаща инвалидна пенсия или пък наследствена пенсия на децата ми.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Just us twoнови [re: MupaM]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано15.02.12 14:34



А-ха-ха-ха! Тая количка е ебаси забавната, но въпреки това бих заложил на

примерно.

------------------------------------------



Тема Re: Just us twoнови [re: loverrock]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано15.02.12 16:18



Щом е по техен избор би следвало да са си направили добре сметката и да са сигурни, че точно това искат. Какво може да ми е мнението - всеки си решава за себе си. Но според мен един ден като остареят много вероятно е да съжаляват. Освен това двойки, които нямат деца много по-бързо си омръзват така че не е добре за връзката.
Лично аз мисля, че основната причина да избереш да нямаш деца от някой е защото не го обичаш достатъчно или не си сигурен в него и затова не искаш да се обвързваш.
Познавам хора, които се грижат за много животни, но не искат да си имат деца. Това изобщо не го разбирам. Явно имат нужда да се грижат за някой, защо да не е дете. Може би пък отговорността им се вижда прекалено голяма, вие как мислите. Просто с животинки хем си задоволяваш нуждата да се грижиш за някой, хем не поемаш голяма отговорност. Но забелявзам прилика между конкретните хора, които имам предвид. Всичките са с огромно самочувствие, имат се за много важни, властни, злобни, не уважават хората и ги възприемат като смотани плебеи, които са там само да им служат, а когато спрат да им служат се освобождават от тях без да им мигне окото. Външно любезни и симпатични, но вътрешно гнили и лоши. Хората ги харесват, но никой не ги обича истински.

Говоря за двойки, които са решили принципно да нямат деца, а не да отложат раждането с няколко години. За тия вторите имам много добро мнение, защото по правило са умни хора, които се отнасят сериозно към сериозните неща, каквото е раждането на дете примерно.




Тема Re: Just us twoнови [re: jensen-110062]  
Автор loverrock ()
Публикувано15.02.12 16:39



Аз мисля, че хората имат различни нужди. Едни са готови на всичко, за да имат деца, други предпочитат да намерят любовта на живота си и децата не са приоритет. Има трети вид, те са си самодостатъчни, дори не искат връзка с друг човек.

domino dancing


Тема Re: Just us twoнови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор MupaM (мацка)
Публикувано15.02.12 16:54



Това е моторна рикша, употребяват се от населението на някои земи (Южна Азия примерно) и само може да се съжалява, че ги няма и тук.

La Maritza c'est ma rivière...


Тема Re: Just us twoнови [re: MupaM]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано15.02.12 19:36



Да, ама тъпото е, че това сигурно вози по-некомфортно от Лада 1600. Най-готино возят Мерцедесите.

------------------------------------------



Тема Re: Just us twoнови [re: loverrock]  
Автор WorldChamp ()
Публикувано15.02.12 20:20



Аз бих казала, че съм срещала и срещам невероятно много хора, но никога в живота си не съм срещала такава двойка, освен във филмите. Никога.

*****
"Kind" is my middle name!" Jacob Black, "Breaking Dawn"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.