Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:08 05.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Just us twoнови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано01.03.12 10:21



като бях млад и аз го вярвах това, но явно нещата не са толкова прости. тенденцията за изчезване на класическите религии е очевидна, който си мисли че в българия има много атеисти заради социализма греши. но хората явно имат нужда от някаква компилирана мъдрост която да приемат за фундамент и върху нея да градят обществените правила, и опитите да се избегне това водят до по-тежки последици, отколкото самите религии.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Just us twoнови [re: zaphod]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано04.03.12 13:39



хахахахахахахахаха, готин си






Тема Re: Just us twoнови [re: zaphod]  
Автор 3aek (без минало)
Публикувано04.03.12 16:53



Що, ние първо си взехме куче и след това се решихме на дете





Тема Re: Just us twoнови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано05.03.12 09:17



хората имат нужда от религиите защото много често са безсилни и не зависи от тях. Ако не вярвам в Бог щях да съм 1. Ужасен човек, както повечето атеисти и невярващи в световната справедливост
2. Щеше да ме е страх да ме е страх от всичко, което може да ми се случи всеки момент




Тема Re: Just us twoнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано05.03.12 09:20



както каза zahod не е ли цар дето коли и беси просто няма кой. Защото държавата не съществува като разумен, мислещ и осъзнат субект. А управниците ни не веднъж са доказали, че им е грижа единствено за самите тях си - да се облагодетелстват, да градят имидж, да лекуват психични отклонения и т.под. всеки с болежката си.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.