Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:40 22.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Как бихте се чувствали ако...нови  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано13.02.12 18:27



знаете, че присъствате в мръсните фантазии на разни мъжленца. Ще ви бъде ли приятно или ще се чувствате злоупотребени




Тема Re: Как бихте се чувствали ако...нови [re: jensen-110062]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано13.02.12 18:54



...аз специално ще искам да станат реални, иначе трябва ми се плати за участие ...



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Как бихте се чувствали ако...нови [re: jensen-110062]  
Автор WorldChamp ()
Публикувано13.02.12 18:55



Виж сега, аз в такива ситуации ползвам правилото на реципрочността. Тоест, нямам нищо против да присъствам във фантазиите на някой, който присъства в моите Ето например, ако Jared Leto реши да си пофантазира за мен, коя съм аз да го възпра

*****
"Kind" is my middle name!" Jacob Black, "Breaking Dawn"

Тема Re:нови [re: WorldChamp]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано13.02.12 19:25



И при мен е така.

Но не можеш да спреш други мъже да мечтаят за теб след като прекрасно знаят, че не могат да те имат.

Нито ме ласкае, нито ме отвращава, нито ме впечатлява, нито ме отблъсква. Все тая ми е - няма да станат реалност.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор WorldChamp ()
Публикувано13.02.12 19:42



Да. Аз по принцип в реалния свят полагам всички възможни усилия "да се слея с пейзажа", ако мога така да се изразя. Определено когато бях "на пазара" се обличах по съвършено различен начин, но това е нормално. Има разлика дали някой иска или не иска да привлича внимание.

*****
"Kind" is my middle name!" Jacob Black, "Breaking Dawn"


Тема Re: Как бихте се чувствали ако... [re: jensen-110062]  
Автор Monica123 (ентусиаст)
Публикувано13.02.12 20:13



Аз лично нямам нищо против.....Ще ми бъде интересно дори ако ми разкажат как точно го правим:)





Тема Re:нови [re: WorldChamp]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано13.02.12 20:33



А някои хора просто привличат внимание, каквото и да правят.

Сливането с пейзажа не ми се получава, въпреки че се обличам съвсем нормално и далеч от предизвикателно. Понеже флиртовете не ме вълнуват и не искам да създавам погрешни очаквания и надежди, гледам да прережа всеки зародил се опит някой да флиртува с мен като или си оправя косата, или си подпра брадичката с дясната ръка, абе така, че да се види халката като същевременно сменя темата на разговор. Ако не зацепят, просто вмъквам мъжът ми в разговора под някакъв предлог и ... спират.

Сега като се замисля, никога не ми се е налагало да се обличам някак по-различно, за да привлека внимание. Дори бих могла да се "оплача", че съм получавала повече мъжко внимание, отколкото съм имала нужда. Слава Богу имам изградена среда и не са толкова много новите познанства, а тези, които ме познават, знаят, че не съм available и не се и пробват.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Как бихте се чувствали ако...нови [re: jensen-110062]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано13.02.12 20:48



Ако присъствам в сексуалните фантазии на някой мъж, право да ти кажа... хич няма да ми е яко!

------------------------------------------



Тема Re: Как бихте се чувствали ако...нови [re: jensen-110062]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано13.02.12 22:18



Приятно ми е, ако и те са ми приятни. Иначе ми е безразлично. Обидно ми е било в други ситуации, пък за злоупотреба не виждам как може да става дума. Злоупотребява този, на когото си позволил да употребява.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Как бихте се чувствали ако...нови [re: Monica123]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано13.02.12 23:32



ами ако въпросният човек изобщо не те привлича сексуално, напротив - отвращава те дори. И примерно ти опише с подробности в писмен вид как точно си те представя че те работи и те измъчва и издевателства и ти квичиш на умрело и т.н. Как ще се чувстваш като го срещнеш и те гледа като нерез?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.