Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:41 04.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: ааа не!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано20.02.12 09:36



И аз не съм фен на силиконовите цици по прищевка. Освен в случаите на операция от рак на гърдатата, когато ползата от психическото равновесие след операцията е по-голяма от евентуалната вреда.



Тема Re: Разгоних сенови [re: jensen-110062]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано20.02.12 09:36



Никулино, извинявай, че не ти проследих темата, ама какво стана? Ще те таковат ли или ти мина?





Тема Re: ааа не!нови [re: jensen-110062]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано20.02.12 09:37



Ти изобщо изключваш понякога!

Моля в моите мнения, чети само мен!

Ако някой е говорил по адрес на мъжа ти и децата ти, обсъждай това с него! Не с мен!



Тема Re: ааа не!нови [re: jensen-110062]  
Автор MupaM (мацка)
Публикувано20.02.12 10:04



Абе, вие тука още ли умувате върху разгонването, бе? Явно това е една от най-вълнуващите теми в дира, дори повече от темите за циганите.



Та по повод това:
"Споделям това с приятелка и тя ми казва: Ивче, ти си си супер, нямаш никаква нужда от отслабване, що не си гледаш кефа, а се самоизтезаваш.
Това не е приятелка за мен. Аз очаквам от нея и имам нужда да чуя приемерно следното: Давай, спортувай, отслабни, с теб съм.....
Това значи, че тя наистина иска да се чувствам добре в кожата си и да съм по щастлива.
А другата, горната, като че ли я е страх да не стана прекалено хубава, понеже ще я бъде яд. Но пък същевременно тя самата се самоизтезава със спорт и диети.
Или пък споделя с дружка, че страдам от малките си цици и съм се навила да си слагам силикон. Предпочитам да ме подкрепи, отколкото да ми каже, че съм си добре и така, докато тя същевременно се грижи за собствените си цици по кви ли не начини.
Това не са реални примери, но биха могли да бъдат
"
Това странно явление е, както знаем, много разпространено, а обяснението "ах, колко много хора са толкова неискрени приятели" няма как да е вярно.
Предполагам, че в част от случаите е чисто и просто учтивост, а на учтивия човек не му пука дали говори верни неща, не че се старае да говори неверни, за да ти навреди.

"Аз очаквам от нея и имам нужда да чуя приемерно следното: Давай, спортувай, отслабни, с теб съм....."
Е, като не е с теб, не можеш ли пак да си отслабваш?

Редактирано от MupaM на 20.02.12 12:28.



Тема Re: ааа не!нови [re: MupaM]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано20.02.12 10:19



аз лично по отношение на циците бих казал - "дай да ги пробваме, и после - ако държиш - ще ти кажа да си сложиш силикон". Ама - вие - жените нищо не разбирате от цици.



Също така искам да заявя най-оговорно (понеже стана дума), че на силиконовите цици нищо им няма на пипане, а и на вид (на голо, де) - също не изглеждат зле.



Тема Re: ааа не!нови [re: Koм]  
Автор MupaM (мацка)
Публикувано20.02.12 12:18



"на силиконовите цици нищо им няма на пипане, а и на вид (на голо, де) - също не изглеждат зле"
Аха, и то разликата се вижда без сутиен.



Тема Re: ааа не!нови [re: Kapинka]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано21.02.12 13:20



ако не можеш да си намериш мъж заради малки цици малка причина ли е?




Тема Re: ааа не!нови [re: MupaM]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано21.02.12 13:21



приказваме си бе, кво толко.
Аз си мога, ама тя не ми е приятелка




Тема Re: ааа не!нови [re: Koм]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано21.02.12 13:25



на силиконките както вече казах най ме кефи че не се налага сутиен да ги държи в прилична форма, а си стоят от самосебе си. Виждала съм наживо силикон и определено си личи че е силикон. Но май онази беше прекалила с кубиците. Ако беше натъпкала по-малко щеше сигурно да стои по-естествено и да не личи хич




Тема Re: ааа не!нови [re: Kapинka]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано21.02.12 13:28



не съм казала, че ти си писала за мен, а че съм чела писания от разни хора, които дори не си правя труда да запомня. Принципно говоря. Но въпркеи че не помня никове не съм и допуснала ти да си се изказвала





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.