Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:24 15.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема На какви хора се възхищаватенови  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано01.02.12 17:20



ама честно




Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: jensen-110062]  
Автор Фтицa (Всичкотрошачка)
Публикувано01.02.12 19:17



Възхищавам се на мъж, който би налетял на бой, за да защити семейството си.
Възхищавам се на жена, която може да върти работа, къща и семейство и не хленчи.

***
Як си, пич!


Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: jensen-110062]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.02.12 19:26



На хора с дух.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: jensen-110062]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано01.02.12 20:34



На тези, които имат смелостта да следват собствения си Път. Независимо какво се случва по него - те следват себе си.

Скромността изразява точният баланс между крайностите.


Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: jensen-110062]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано01.02.12 21:47



1. На китайски монаси и други подобни хора, които са страшно дисциплинирани, корави и могат да се контролират съвършено. Преди бях гледал някакво предаване за американските затвори и там имаше един престъпник, който е бил толкова непокорен и опасен, че се е наложило да бъде затворен на тъмно по 23 часа в денонощието, и въпреки това той е запазил разума си, организирайки всяка секунда от времето си. Това, че е убиец е много лошо, но силната му психика е за възхищение.

2. На хора, които са весели и щастливи абсолютно винаги. Сещам се само за двама такива.

3. На хора с огромна власт, стига да не става въпрос за някое садистично лайно. Пример за човек с огромна власт е Юлий Цезар.

4. На хора, които влагат цялата си енергия в нещо смислено и не си губят времето с глупости и глупаци.

5. На хора, които са достатъчно умни, за да не се прецакват сами. А, те са много малко.

------------------------------------------



Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: Vitalite]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано01.02.12 21:53



мерси






Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: jensen-110062]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано01.02.12 21:53



Ох, не може ли вече да пишем?!





Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано01.02.12 22:04



за хора, които притежават умения да властват - и аз имам склонност да им се възхищавам. Но.... познавам такива хора от близо и ... установила съм че на всички им хлопа дъската. Демек - страдат от мания да властват а това е психично разстройство и си личи , че не са много наред. Освен това по правило са адски манипулативни, безскрупулни, егоистични и не уважават хора, които не им се подчиняват безпрекословно (не че много уважават подчинените си ама пред тях лицемерничат, за да не ги загубят).
Така че такива хора по-скоро мразя. Ако срещна обаче свестен властен човек гаранция много ще му се възхитя.
По 1 ти точка пак горе долу същото - тази здрава психика според мен всъщност е болна психика, която повече не може да се разболее.

(случая с убиеца). Иначе на такива, които винаги успяват да правят каквото трябва и се контролират перфектно и аз се възхищавам. Но ги приемам като роботизирани, а това си има и своите негативи.
По останалите точки съм съгласна.

Да добавя - възхищавам се на умни, кадърни и красиви хора, които са запазили нормалността, скромността и човещината в себе си и не са се поддали всевъзможните изкушения дебнещи ги от всякъде.




Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: Фиши]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано01.02.12 22:04



може бе, аз просто благодарих за комплимента






Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: jensen-110062]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано01.02.12 23:28



Ми тоя престъпник със сигурност не е добре с акъла, но ти да стоиш сам по 23 часа в денонощието перманентно и след това да можеш да говориш разумно, си е направо голямо постижение. Дори директорът на затвора каза, че хората, които са били там и са запазали разума си, са изключително силни, но за съжаление са си пропиляли потенциала. Имай предвид, че преди няколко века е имало един експеримент с бебета. Лишавали са ги изцяло от контакт с хора и в резултат на това, бебетата са умирали до 2-3 години.

А, за властните хора нямам предвид някакви кокошкарски деспоти, които властват над семейството си, или над някакви чистачки от ромски произход. Също така нямам предвид и разни боклуци, които са постигнали властта си чрез насилие или банални престъпления. Имам предвид умни и достойни хора с власт.

Между другото смятам, че е уместно да се споменат и хората, които са си дали живота за свободата и суверенитета на родината си, както и за запазване живота на своите съграждани.

------------------------------------------

Редактирано от Дaвaщия и взимaщия на 01.02.12 23:34.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.