Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:00 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема На какви хора се възхищавате  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано01.02.12 17:20



ама честно




Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: jensen-110062]  
Автор Фтицa (Всичкотрошачка)
Публикувано01.02.12 19:17



Възхищавам се на мъж, който би налетял на бой, за да защити семейството си.
Възхищавам се на жена, която може да върти работа, къща и семейство и не хленчи.

***
Як си, пич!


Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: jensen-110062]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.02.12 19:26



На хора с дух.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: jensen-110062]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано01.02.12 20:34



На тези, които имат смелостта да следват собствения си Път. Независимо какво се случва по него - те следват себе си.

Скромността изразява точният баланс между крайностите.


Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: jensen-110062]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано01.02.12 21:47



1. На китайски монаси и други подобни хора, които са страшно дисциплинирани, корави и могат да се контролират съвършено. Преди бях гледал някакво предаване за американските затвори и там имаше един престъпник, който е бил толкова непокорен и опасен, че се е наложило да бъде затворен на тъмно по 23 часа в денонощието, и въпреки това той е запазил разума си, организирайки всяка секунда от времето си. Това, че е убиец е много лошо, но силната му психика е за възхищение.

2. На хора, които са весели и щастливи абсолютно винаги. Сещам се само за двама такива.

3. На хора с огромна власт, стига да не става въпрос за някое садистично лайно. Пример за човек с огромна власт е Юлий Цезар.

4. На хора, които влагат цялата си енергия в нещо смислено и не си губят времето с глупости и глупаци.

5. На хора, които са достатъчно умни, за да не се прецакват сами. А, те са много малко.

------------------------------------------



Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: Vitalite]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано01.02.12 21:53



мерси






Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: jensen-110062]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано01.02.12 21:53



Ох, не може ли вече да пишем?!





Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано01.02.12 22:04



за хора, които притежават умения да властват - и аз имам склонност да им се възхищавам. Но.... познавам такива хора от близо и ... установила съм че на всички им хлопа дъската. Демек - страдат от мания да властват а това е психично разстройство и си личи , че не са много наред. Освен това по правило са адски манипулативни, безскрупулни, егоистични и не уважават хора, които не им се подчиняват безпрекословно (не че много уважават подчинените си ама пред тях лицемерничат, за да не ги загубят).
Така че такива хора по-скоро мразя. Ако срещна обаче свестен властен човек гаранция много ще му се възхитя.
По 1 ти точка пак горе долу същото - тази здрава психика според мен всъщност е болна психика, която повече не може да се разболее.

(случая с убиеца). Иначе на такива, които винаги успяват да правят каквото трябва и се контролират перфектно и аз се възхищавам. Но ги приемам като роботизирани, а това си има и своите негативи.
По останалите точки съм съгласна.

Да добавя - възхищавам се на умни, кадърни и красиви хора, които са запазили нормалността, скромността и човещината в себе си и не са се поддали всевъзможните изкушения дебнещи ги от всякъде.




Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: Фиши]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано01.02.12 22:04



може бе, аз просто благодарих за комплимента






Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: jensen-110062]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано01.02.12 23:28



Ми тоя престъпник със сигурност не е добре с акъла, но ти да стоиш сам по 23 часа в денонощието перманентно и след това да можеш да говориш разумно, си е направо голямо постижение. Дори директорът на затвора каза, че хората, които са били там и са запазали разума си, са изключително силни, но за съжаление са си пропиляли потенциала. Имай предвид, че преди няколко века е имало един експеримент с бебета. Лишавали са ги изцяло от контакт с хора и в резултат на това, бебетата са умирали до 2-3 години.

А, за властните хора нямам предвид някакви кокошкарски деспоти, които властват над семейството си, или над някакви чистачки от ромски произход. Също така нямам предвид и разни боклуци, които са постигнали властта си чрез насилие или банални престъпления. Имам предвид умни и достойни хора с власт.

Между другото смятам, че е уместно да се споменат и хората, които са си дали живота за свободата и суверенитета на родината си, както и за запазване живота на своите съграждани.

------------------------------------------

Редактирано от Дaвaщия и взимaщия на 01.02.12 23:34.



Тема Re: нови [re: jensen-110062]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано01.02.12 23:35



Харесвам тези, които влагат в това, което правят, страст и отношение.

..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 01.02.12 23:35.



Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: jensen-110062]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано02.02.12 00:10



На умни, мъдри, интелигентни и съобразителни.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: jensen-110062]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано02.02.12 10:24



на тези, които усещат живота



Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано02.02.12 10:50



Между другото смятам, че е уместно да се споменат и хората, които са си дали живота за свободата и суверенитета на родината си, както и за запазване живота на своите съграждани.

е за това пак се иска голяма доза лудост - не може да умреш за човечеството и да лишиш децата си от баща - не е нормално за човешката природа. Виж, ако поради непревда си загубил най-скъпото си вече е малко по-нормално да дадеш живота си в борба с въпросната неправда, защото може толкова много да старадаш, че да си мислиш, че нямаш причина да живееш без това, което си загубил.

А за властните хора - явно не познаваш политици. Те имат власт, но не ги знаеш като хора какви са. Аз съм имала сблъсък с такива и съм видяла, че всъщност са ужасни гадни същества. Просто не го показват публично, правят се на много добрички и хората им се връзват. Кой го знае и Юлии Цезар къв е бил.




Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: jensen-110062]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.02.12 11:15



Моля


Само да добавя, че дават това право и на останалите.

Скромността изразява точният баланс между крайностите.

Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: jensen-110062]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано02.02.12 12:34



Е, да, ама голяма част от политиците са безлични лекета, които си имат кукловоди, така че тях ги мани.

Юлий Цезар също може да е бил лайно, обаче ме кефи, защото думите Цар, Кесар, Кайзер... и вероятно много други произлизат от името му... Освен това има една латинска приказка - Aut Caesar, aut nihil. Или Цезар, или нищо.

------------------------------------------



Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: jensen-110062]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано02.02.12 13:29



честни и самостоятелни, които не допускат паразити около себе си - за съжаление са в червената книга



Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: jensen-110062]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано02.02.12 18:02



....аз специално на хората на изкуството, на творците които правят живота ни по -лесен и красив



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: jensen-110062]  
Автор 3aek (без минало)
Публикувано02.02.12 18:37



На успяващи, естествени, красиви, непукисти, дисциплинирани, безхитростни, секси и тн. хора





Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: jensen-110062]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано02.02.12 20:08



усещам се, че досега съм се възхищавала на умни жени.
и мъже, които умеят да ръководят. освен, че са умни тези същите мъже:)

възхищавам се и на красотата, изразена в нечие човешко лице, тяло, ръце, движения, маниери, поведение, усмивка... но това е друго. там поантата е не върху човека, а това, което виждам изразено в момента.



Тема Re:нови [re: jensen-110062]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано04.02.12 13:51



На такива, които от малко са постигнали много без да изневеряват на морала и на принципите си и без да използват шашми и измами.

На такива, които отстояват това, в което вярват, независимо какво ще кажат другите.

На такива, които са достатъчно егоисти, за да защитават собствените си интереси, но без да погазват безцеремонно чуждите.

На такива, които са се възползвали от възможностите по максимално полезен за себе си и за другите начин.

На такива, които не падат духом, а продължават да се борят, дори когато ветровете духат срещу тях.

На такива, които макар че са имали труден живот, са успели да извлекат най-доброто от него и са се издигнали духовно, материално и всякак.

Такива работи.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: На какви хора се възхищаватенови [re: jensen-110062]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано04.02.12 18:46



На успелите със собствени сили напук на обстоятелствата срещу тях и на тези със здравословен и неостаряващ 'хъс' в/за живота.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.