Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 28.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема за възпитанието, роднините и други такива  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано08.01.12 14:59



Не се сещам как да кръстя по друг начин темата.
А в интерес на истината не са и моя работа, тези неща, за които ще пиша. Но ми направиха впечатление и имам нужда да споделя и може би някак да си "сверя часовника" на мислите.

Младежът на около 30, девойка - малко над 20. Той не работи. Тя не работи. Живеят при неговите родители. Обикновени хора. С много силна връзка със земята.

Той разчита мама да му купува цигари, а тя не се хваща да помогне поне малко в домакинството.

Ох, толкова съм се възмутила, че даже не мога да разкажа подробно.



Тема Re: за възпитанието, роднините и други такиванови [re: Kapинka]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано08.01.12 15:04



Важно е защо не работят - дали защото са се отчаяли да търсят работа или защото ги мързи. Фактът, че момичето не помага вкъщи след като не работи, може да има и друго обяснение, освен мързел - притеснява се в чуждата къща или е депресирана от липсата на самостоятелност. Трябва да се вникне в ситуацията и след това да се правят изводи.



Тема Re: за възпитанието, роднините и други такиванови [re: Brezichka]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано08.01.12 15:26



Него го мързи! Ако толкова го болеше, колкото мързи ........... Брат му е по-малък от него, а все си намира някаква работа и изкарва някакви пари. Толкова, че да се чувства достатъчно спокоен да си изведе момичето на кафе, да си купи нещо и т.н. А тя от две години живее в тази къща ........ колко да се притеснява? Все една маса може да раздигне и да измиие едни чинии. Това го правя у свекърва ми от втория път като сме отишли у тях.



Тема Re: за възпитанието, роднините и други такиванови [re: Kapинka]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано08.01.12 16:01



Ми майката да спре да дундурка сина си. То не е тъп тоя който яде баницата, а който я дава.

------------------------------------------



Тема Re: за възпитанието, роднините и други такиванови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано08.01.12 16:03



тъй, тъй, тъй си мисля и аз .... ма не ми е работа да се мешам, нали?



Тема Re: за възпитанието, роднините и други такиванови [re: Kapинka]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано08.01.12 16:36



Кари, ако имаш възможност говори с младите. Но определено това си е следствие от възпитанието на родителите и на момъка и на девойката.

За много години и се надявам това лято като дойдеш на гости на свекървата, да намерим час да пием кафе:)



Тема Re: за възпитанието, роднините и други такиванови [re: Kapинka]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано08.01.12 16:48



Не мисля, че непознат, каквото си им ти, може да прецени реално ситуацията. Само намесените в нея имат право на мнение. А тук ми изникват хиляда "Ако"-та, за да мога да дам някакъв адекватен отговор.



..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 08.01.12 16:48.



Тема гледай, значи,нови [re: Kapинka]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано08.01.12 18:09



30 годишно дете искаш да стресираш да го караш да става с часовник и да ходи на работа!! Я колко му е добре на момчето?! Че и момиче довел, и нея да отглеждат! Баси!!! ...





Тема Re: за възпитанието, роднините и други такиванови [re: Kapинka]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано08.01.12 18:23



В отговор на:

[..] ма не ми е работа да се мешам, нали?



Няма сми да се занимаваш. Най-добре се концентрирай над хубавите неща в твоя живот и остави твоите познати да си трошат главата. Насила можеш да вземеш, но не и да дадеш, така че не се занимавай и не мисли за тъпаци.

------------------------------------------



Тема Re: за възпитанието, роднините и други такиванови [re: Kapинka]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано08.01.12 19:12



За това - като си вземе хляба у ръцете и му биеш пърта - на квартира. Освен ако домът ти не позволява две отделни домакинства.

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.