Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 23.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re:Правенето на децанови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано08.01.12 21:26



ми - не знам как интуицията ти може да подскаже, че примерно семейството му е предразположено към генетично предавани болести.



Редактирано от Koм на 08.01.12 21:26.



Тема Re: Правенето на децанови [re: Eden Flamingo]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано08.01.12 21:29



Е, не можеш ли да го съблазниш? Толко' ли си грозна?

Пък и щом е курвар ("...няколко жени..."), значи би трябвало да е доста лесно.

------------------------------------------



Тема Re: Правенето на децанови [re: Eden Flamingo]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано08.01.12 21:29



не, не си заслужава.
Ти просто не си готова или не си създадена за семейство. Най-добре е да се противопоставиш на обществения натиск да правиш семейство. Не ми обяснявай как имаш още "много време".





Тема Re:Правенето на децанови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано08.01.12 21:36



Признавам, че и през ум не ми е минавало да изследвам семействата на благоверните за генетично предавани болести. Ти изследвал ли си семейството на жена си, ама честно? Дори си спомням, че се възмутих, когато свеки ми каза, че се радва, че съм здрава, защото другата и снаха не била и ... т.н.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re:Правенето на децанови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано08.01.12 21:42



и аз не съм... ама аз нали съм мъж - не съм чул досега мъж да се хвали, че подсъзнателно усещал гените.


Та си помислих, че като ще си говорим за подходящи гени...



Тема Re:Правенето на децанови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано08.01.12 21:44



Не говоря за гените. Трудно ми е да го обясня, затова млъквам.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re:Правенето на децанови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано08.01.12 21:50



абе - то е ясно... ебе ти се с човека... все пак мъжете и жените не сме толкова различни.





Тема Re:Правенето на децанови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано08.01.12 21:53



Не е само това. Може да ми се приебе и само от някой, който мирише хубаво, но това не значи, че ще искам да имам дете от него.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re:Правенето на децанови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор World Champ ()
Публикувано08.01.12 22:28



Чакай аз ще му го обясня.

Значи, според някои хора, на едно биологично и феромонно ниво една жена е способна да разпознае и избере за партньор за създаване на деца мъжът, който има максимално различни от нейните ген. предпоставки за заболявания, а също така и мъжът с имунна система, която е най- добре екипирана да се бори с болести, различни от тези, за които имунната система на жената е най- добре приспособена. Тоест, като се чифтосат двамата, да има статистически най- малък шанс за унаследяване на ген. предаваеми заболявания, и потенциално да предадат на децата си имунна защита от махимален брой болести. И потомството да е мах. здравословно унаследено.

Това е само една теория. Също така за феромоните много може да се прочете, какво информация пренасят и как влияе това на срещупол. пол.

*****
"Kind" is my middle name!" Jacob Black, "Breaking Dawn"


Тема Re:Правенето на децанови [re: World Champ]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано08.01.12 22:44



Според една друга теория - жената е привлечена от най-красивия, най-ярко оперения, с най-големи мускули, с най-голяма патка и т.н. мъжкар. Т.е. - все от външния вид. Тази теория е подкрепена от безброй примери в животинския свят, част от който сме и ние, така, че - струва ми се е далеч, ама далеч по-вероятна от теорията за свръхестествените способности на жените.
Които най-вероятно просто не съществуват.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.