Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:49 07.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Истинската женанови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано31.12.11 16:32



да, де... именно - гледка, та дрънка... не, бе - мерси - не ме влече.





Тема Re: Истинската женанови [re: Koм]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано31.12.11 16:41



Те качват ли го за да живеят там или защото не всеки може да го качаи? че нещо се обърках и аз

говорихме за катерене а той палатка опъна
Те и за това ходят по олимпиадите за да заживеят на златният медал.

Относно какво ценят хората /да се има ли предвид мъжете???/ От къде да знам ..... то май е субективно според човека и ценностната му система.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.

Редактирано от Kumiko Yanaka на 31.12.11 16:43.



Тема Re: Истинската женанови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано31.12.11 16:48



абе, ние с теб съвсем на философия го обърнахме.


Та - ако истинския мъж е от оня тип мъже, дето свалят разни жени, за да се изфукат после, че са ги... таковата, де - покорили ли се казваше или изкачили - няма съмнение, че ще направи всичко възможно човека...
Ама ако си търси нормална връзка - ми - като му откаже една - ще се насочи към друга - то така и става всеки ден в живота. И колкото повече избор има един човек - толкова по-бързо ще се насочи към друга.



Тема Re: Истинската женанови [re: Stefan Pan]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано31.12.11 17:01



чисто научно, тогава, ще взема под ръка моя истински мъж и ще отидем на гости при едни истински приятели да пием истинска ракия и да ядем истински пържоли и утре ще докладвам дали съм се проявила като една истинска жена





Тема Re: Истинската женанови [re: Koм]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано31.12.11 17:07



Да прав си ....
обаче и тези връзки /компромисни/ колко точно дълго ще издържат?

Аз все още си държа на: "Тези които се предават лесно никога не побеждават"

Както и да е много взехме да философстваме

мъжо е Еверест, аз съм К2 ..... разни хълмове хич не са ми интересни колкото и да са ми закътани, л#безни и неотказващи

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.

Редактирано от Kumiko Yanaka на 31.12.11 17:18.



Тема Re: Истинската женанови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано31.12.11 17:24



бе - хубаво, че си женена... то - при теб свалката май е въпрос на реално постигнат knockdown.





Тема Re: Истинската женанови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор Сарита ()
Публикувано31.12.11 17:39



Не ми вменявай твои интерпретации.
Ще се повторя, но няма да се потретя. Говоря не за всички, всичко, всичката, всичкия / задраскай ненужното/ , а за това, по което АЗ съм си паднала. Не обичам кокошите игри, както по-горе казах.
Раничко е още за шампанското де.





Тема Re: Истинската женанови [re: Сарита]  
Автор Kumiko Yanaka (Her highness)
Публикувано31.12.11 17:47



Аз чисто и просто въпрос зададох .... как стигна до вменяване на мои интерпретации

??? Вярно ви е рано за шампанското

И какво е кокоша игра???

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Хубаво казано!нови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано31.12.11 18:59



"...мъжо е Еверест, аз съм К2 ..... разни хълмове хич не са ми интересни колкото и да са ми закътани, л#безни и неотказващи."



Добре, че хората са различни. Има достатъчно за хълмо-любителите и съответно за 'хиляднико'-любителите.Важна е трезвата преценка кой точно какъв е, защото е жалка картинка 'хилядник' отчаяно разплут на хълмче или 'хълмар' безнадежно драпащ към нещо по-високо от полите на 'хилядник'.



Редактирано от Dolce De Leche на 31.12.11 19:08.



Тема Re: Истинската женанови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.01.12 14:15



Абе, не е зле мъжете да се научите да различавате нюансите на "не"-то. Може да каже "не" в момента по най-различни причини, но не защото по принцип казва "не".

Най обичам да чета, ама не мога.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.