Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:47 01.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: И аз да те поздравя!нови [re: jensen-110062]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано29.12.11 16:43



Там, в Дания, действителността е малко по-различна.



Макар че, в нашата кооперация също няма портиер. Входната врата е както я описваш. И повечето са така. Портиерите са нова мода, като у входа на Ламби...

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Глупости! Сетиха се!нови [re: paзбиpaм]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано29.12.11 16:45



По едно време бяха от някяква фирма и имаха униформи, като си заминаха, много жалеха за униформите и имаше предложения да им ушием...

Но понеже са мърлячи и това не можаха да го докарат до край.



Тема м данови [re: ЛAMБИ]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано29.12.11 16:58



идиотия до шия се казва. Омръзна ми да гледам в България как всякакви хрантутници си измислят работа и само се реве, че има криза.

Един отварял от 8 до 8 врата без да се замисли, че живущите не влизат и излизат само в този диапазон, друг седи и си бърка в носа, трети се чеше, докато го оценят и всичко това реве, че няма пари



Обаче не бил луд този, който яде зелника, а този който му го дава.....



Тема Re: И аз да те поздравя!нови [re: Stefan Pan]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано29.12.11 17:03



Какво да ти кажа, никога не съм предполагал, че суетата може да се издигне над насъщните нужди.
Виц:
Върви един през пустинята. Напълно обезводнен той моли Господ да му пусне поне две капки вода. Както е сключил под прадичката си за молитва ръце, две капки вода капват на върха на пръстите му. Със сетни усилия, гъзарът прокарва пръсти през косата си и с облекчение издъхва...





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано29.12.11 17:05



Е, чак мания не е. Портиери има само в най-скъпите блокове.

------------------------------------------



Тема Грешишнови [re: Virgo]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано29.12.11 17:08



Нищо не отварят, дори и не питат, като влиза външен човек, къде отива.

След 22,00 ч. спят като порове, нека си спят, ама не разбирам защо аз трябва да им плащам за съня?



Тема Re: Колкото може повече или само колкото ни е нужнонови [re: jensen-110062]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано29.12.11 17:10



Ей този баланс на нуждите и докъде точно стигат те във време, в което сме манипулирани отвсякъде да потребяваме, тъй като на това се крепи философията на пазарния капитализъм, е нелека работа

. На всичкото отгоре има един ежедневен медийно- рекламен, а и не само, натиск да изглеждаш добре, защото пред красивите вратите се отварят по- лесно, защото много често посрещат по аутфита и забравят за останалите "екстри", защото непременно трябва да си слаб, стегнат, винаги млад едва ли не и т.н. простотии. Имам една близка приятелка, която е от т.нар. публични личности, и която ми е споделяла: "ако отида някъде облечена в много скъпа, непоказвана досега дреха, в жълтите издания излизат пасквили около това дали съм надебеляла и леко поопънала роклята по талията и колко струва, и ауууу, откъде тез' пари едва ли не; ако ме видят някъде с дреха, поразходена вече веднъж по "червените килими", образно казано, се захваща другия стар рефрен- колко трябва да съм стисната, че не си подновявам гардероба, че се появявам отново със същата тази одежда и започват да гадаят как ми се отразява на авоарите кризата..." Си таковало мамата, с други думи.
Аз лично все повече се отърсвам от излишествата с годините- били те претенции, предразсъдъци, чужди мнения, шопинги за терапия, диктати на модни менстрийми и "наклони" за това как да живея, за да се чувствам успяла или щастлива. Все по- малко ми пука за чужди или популярни модели. И все повече разбирам от какво наистина имам нужда, а то не е никак много. Разсипията ме дразни, както и скръндзалъкът, защото едното е глупост и безхаберие, другото- указание за дребна душица... И определено съм по- скоро последовател на т.нар. downshifting- по- добре по- малко, но по- спокойно и с повече време за наслада, отколкото с опънати жили към "върха". (Разбира се, има и хора, на които последното им се удава с възхитителна елегантност.) Най- добрата ми приятелка от школските години е в момента мениджър на голяма фирма, с висок стандарт, никакво лично време, никакво време за любов и деца, разклатено здраве и все повече пари за поддръжката му- не, благодаря.


Редактирано от PipilotaV. на 29.12.11 17:12.



Тема Re:нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано29.12.11 17:14



Изобщо не е вярно, че има само в най- скъпите блокове.




Тема Re: И аз да те поздравя!нови [re: paзбиpaм]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано29.12.11 17:14



Или се тъпче като свиня и после ходи на липосукция...





Тема Но е вярно,...нови [re: PipilotaV.]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано29.12.11 17:18



... че хората си мислят, че дремещият портиер на партера тутакси покачва класата на местообитанието им.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.