Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:39 08.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: И аз да те поздравя!нови [re: ЛAMБИ]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано29.12.11 14:52



Ужас! Но много познат и типичен - важното е, да кажат пред другите, че входът си има портиер, охрана - демек баровска работа.

.
Абе аз наскоро казах в една друга тема, че 90% от световния бизнес се крепи на глупостта на потребителите, разбирай снобарщина и липса на способност да проумееш, че ако си, примерно, проскубана мърла, няма да ти стане косата или лицето като на хубавицата, дето рекламира шампоана и крема.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: И аз да те поздравя!нови [re: ЛAMБИ]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано29.12.11 15:23



не може ли просто парите за портиер да ги похарчат за заключваща се врата, която се отваря само от апартаментите или с ключ отвън. Тук в Дания портиери няма, ква е тази българска простотия с къде що има пенсионер бачка като охранител. Той себе си не може да охрани камо ли нещо друго




Тема Re: Колкото може повече или само колкото ни е нужнонови [re: Stefan Pan]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано29.12.11 15:27



не, просто моите правила са по различни от традиционните. Изградени са с мисъл, а не сляпо следване на установени норми, които освен това са неправилни, ама понеже повечето хора са егоисти и комплексари и просто им изнася да ги следват - на тях така им е по-добре, а не на децата. Аз следвам нуждите на организма, а не нуждите на комплексаря, решил да си избива комплексите върху по-слабите от него. Това е незачитане на човешки права. Аз самата ям само когато съм гладна. Мъжът ми вече се примири, че ще ям когагто аз съм гладна, а не когато той е гладен или е решил че е време за ядене


Редактирано от jensen-110062 на 29.12.11 15:29.



Тема Re:нови [re: jensen-110062]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано29.12.11 15:27



Не съм като твоите познати, но и такива хора има. Имаме колкото ни е нужно, че и малко повече, не разхищавам пари за глупости, не пазарувам на кредит, и т.н. Когато искам нещо, си го купувам като плащам цялата сума на касата и любезно отказвам предложенията за кредитна карта. След нова година съм решила да си подаря нова камера и вместо да я изплащам по кой-знае-колко-стотин крони на месец с безбожни лихви кой знае колко години, ще си платя цялата сума наведнъж. Подовото отопление е глезотия, която в голяма къща излиза през носа. В банята и тоалетната - да, в останалите помещения няма нужда. Нито пък има смисъл да се надува парното до дупка. Определено не съм човек, който отдава целия си живот на работата и се радвам, че и мъжа ми не е от тоя тип. Не защото "веднъж се живее", а защото животът не се изчерпва с работата, колкото и да си я обичаш. Има семейство, има деца, има хобита, има време за всичко.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: ЛAMБИ]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано29.12.11 15:30



Криворазбрана цивилизация, Ламбиии ...

Тук портиер в блок не съм виждала, но всички блокове, в които съм влизала, са с автоматично заключващи се врати, които не могат да се отворят с друго, освен с ключ (или от някой живущ в блока). Каква е тая портиерско-охранителска мания в България?

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Колкото може повече или само колкото ни е нужнонови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано29.12.11 15:32



и аз не обичах крем, особено от тия дет им викат кисел. А за грис да не говорим. Слава Богу само в детската ме насилваха да ям. В къщи и в училише не ми се е случвало. Ама и аз съм си добро прасенце от как се помня






Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано29.12.11 15:39



Каква е тая портиерско-охранителска мания в България?

Снобарска, каква! Те новобогаташите не са се сетили на дядките червени униформи със златни лампази, еполети и акселбанти да закупят, Ламбе, дано не се и сетят, че пак ще се бъркате за кинти!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Що?нови [re: ЛAMБИ]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано29.12.11 16:26



Грешно ме разбираш - не става дума за терор, а за опит за създаване на определена култура на хранене.
Злоядо било детето и тръгнали да го гонят с лъжичката да му тикат в устата. Отврат. След това му тикнат някоя вафла или близалка, щото това било поискало.
И като дойде време за следващото хранене, айде пак гонитбата... Това имам предвид.
Евала на баща ти, аз не бих те дондуркал до 4-ти клас. Но именно този начин имам предвид за създаване на навици и култура на хранене. Както казах - насила хубост не става.

Аз нямам спомени как точно е било с мен. Спомням си майка ми как се нервираше като съм казвал, че еди какво си не ям. Но не са ме насилвали, явно все нещо се е намирало и за мен или просто съм ял, колкото да подложа, от това, което "не ям".



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: И аз да те поздравя!нови [re: ЛAMБИ]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано29.12.11 16:40



На кофти място си. Не ти завиждам.
Аз явно съм късметлия. У големо село кооперацията е стара и са все семейства или техните наследници от преди 50 години... По-новите придобиват културата на заварените и всичко е 6. Има и баровци, има и пенсионери. Културата на междусъседски отношения е общосподелена.
У малко село - къща. С идеалните комшии.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: И аз да те поздравя!нови [re: jensen-110062]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано29.12.11 16:43



Напротив! Дори Домоуправителя прецака домофона и сега има само един работещ звънец на "портиера", който е слаган допълнително и грозно. Ама разбира се! Каква ще е ползата от портиер, ако можеш да звънеш по домофона и да ти отворят?

Пази си хляба човека.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.