Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:59 08.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: И аз да те поздравя!нови [re: ЛAMБИ]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано30.12.11 06:27



Мда. Мен вече ме знаят като "Оная" във фирмата, която ни поддържа входа, защото само аз звъня, когато нещо е развалено, само аз искам обяснение защо сметката ми е някаква си (досега колкото пъти съм го поискала, толкова пъти са я променили в посока понижение)... А в блока живеят най-обикновени хора, на които парите никак не са им излишни, но наистина се смята за проява на лош характер да искаш сметките да са точни и договорът да се изпълнява. От този идиотски манталитет печелят само дребните тарикати, а губят всички.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re:нови [re: PipilotaV.]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано30.12.11 10:15



В много от старите кооперации (по-богаташките) в центъра на София си има цели портиерски апартаменти. Те са обща собственост на сградата и там едно време е било настанявано цяло семейство, което е отговаряло за подръжката на сградата. Обикновено жената е чистила входа, пък мъжа е бил парнаджия (щото има стари сгради с локално парно) и е вършил дребни поправки.
Това само като факти.
Ние си нямаме портиер и не държим да си туряме, ама това е една друга история.



Тема Re: Колкото може повече или само колкото ни е нужнонови [re: jensen-110062]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано30.12.11 10:19



Прекрасно е цялото семейство да се събира на масата и да могат да се видят и да си поговорят за деня и други работи. Не е нужно да се яде .... може просто да правиш компания с чаша вино или нещо дребно.



Тема Re:нови [re: Kapинka]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано30.12.11 11:07



Да, там и слугински стаички е имало, но те отдавна са част от най- нормални апартаменти.




Тема Re: Колкото може повече или само колкото ни е нужнонови [re: Stefan Pan]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано30.12.11 11:09



Винаги съм мислил, че е по-добре хубав, здрав и богат отколкот грозен, болен и беден...



Не го оспорвам, никак даже.

И не ме подозирай в сиромахомилство. Това, което съм написала, се отнася до мярата, цената и избора, а уви, последното често е най- големият лукс.

П.П. Колкото до жълтата преса, не искам да я обсъждам, но много от хората, от които тя се храни, надали имат много време да я четат. Друг е въпросът, че винаги има начини да те информират.


Редактирано от PipilotaV. на 30.12.11 11:12.



Тема Ориенталско мислене!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано30.12.11 11:39



Това е типично мислене за по-източните части на Европа и по-западните на Азия

.
В нормалния свят да изискваш зачитане на права и договори е повече от нормално.



Тема Re: Колкото може повече или само колкото ни е нужнонови [re: PipilotaV.]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано30.12.11 11:42



Да, права си. И за мярата, и за пресата. Мир.



Отговорих малко провокативно, целенасочено. Знам за какво говориш, просто ако си публична личност и имаш нужда от душевен мир, трябва да построиш един стабилен игнор за всички долняшки работи, които биха съпътсвали живота и ежедневието ти. Иначе няма оправия.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Колкото може повече или само колкото ни е нужнонови [re: Stefan Pan]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано30.12.11 11:51



Слава Богу, че не съм публична личност и ми е по- лесно да тегля... един игнор на прекомерните суети и суетни.



Ами, мир, ам' чи как.




Тема Re: И аз да те поздравя!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано30.12.11 14:03



Мен вече ме знаят като "Оная" във фирмата, която ни поддържа входа, защото само аз звъня, когато нещо е развалено, само аз искам обяснение защо сметката ми е някаква си (досега колкото пъти съм го поискала, толкова пъти са я променили в посока понижение)

Ами "Оная" ами! Като си проклета?

Мен ми викат "оная дето събира боклуците около блока и сади китки". Аз нали си знам, че аз съм нормалната, а те не са ... но все още ми е гадно, че "свестните у нас считат за луди"

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: И аз да те поздравя!нови [re: paзбиpaм]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано30.12.11 15:18



но все още ми е гадно, че "свестните у нас считат за луди" и са глупави да добавя

А тарикатите, злобарите и гадюгите се приемат за нормални и биват почитани, уважавани и давани за пример. Помня като деца като се карах с другите как се насъскваха взаимно срещу мен хора, които нямат нищо общо със случката, но просто бяха злобни и като видят да хвърлят камъни по някой с радост за включваха. Тия деца сега са възрастни и едва ли са си променили злобната и садистка природа - просто го проявяват в друг вид като за възрастни. И като гледам как им се развива живота на тези, върху които имам поглед имам чувство, че Господ ги наказва за нещо.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.