Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 18.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Коледни роднининови  
Автор Ninana (съницист)
Публикувано26.12.11 13:21



Как ви се струва ако подарявате шоколад детски Милка - съответно за дете и майка му преди да го види детето го взема и скрива, защото е малко да яде шоколад и за него било много вредно.

Като извинение спрямо вас за постъпката си - ви хвърля от трън, та на глог.
Благодари ви за шоколада, защото двамата с бащата щели да си го хапнат.
В резултат на което съвсем онемявате.





Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.12.11 13:26



била е откровена жената. Нали не предпочиташ да пази школада докато детето порастне, защото ще завъди червеи и трябва да го хвърли накрая




Тема Ами данови [re: Ninana]  
Автор 3aek (бокононист)
Публикувано26.12.11 13:30



Майката и бащата и те са хора, що да не го хапнат



И аз на моя не му давам шоколад. Онзи ден за да не обидя един гост му дадох малко повече и детето се мята в леглото един час без да може да заспи. Хем беше Киндер шоколадът.

Та не се сърди, имат си своите доводи родителите. Поне са били честни с теб



Тема Re: Ами данови [re: 3aek]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.12.11 13:32



как от шоколад се е мятал. В малки дози шоколадът действа успокоително. Може да е имало нещо в шоколада или просто детето наистина да е изяло прекалено много




Тема Re: Ами данови [re: jensen-110062]  
Автор 3aek (бокононист)
Публикувано26.12.11 13:33



Ми не знам. Той изобщо не е свикнал на шоколад, може би затова. Никой у дома не обича сладко. Иначе заспива супер бързо.



Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано26.12.11 13:34



Ха-ха! Ми то да подаряваш нещо на дете, давайки го на родителите му, е зверски мега-тъпо бе, човек! Това ми напомня на една случка от абитуриентския ми бал. Баба ми искаше да ми даде 500 лева, но ги даде на майка ми (защото аз явно съм тъп), при което майка ми ги пръсна за някакви консумативи и после ми ги връща по 20 лева в продължение на няколко години. Егати тъпотията!

От друга страна пък роднините от страната на баща ми винаги когато ме видят, ми дават някакви пари, ама задължително ми ги мушкат тихомълком в ръката, без никой да види и аз винаги съм си ги харчел с кеф.

------------------------------------------



Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.12.11 13:47



Напълно нормално. Хубаво е да се допитваме до родителите в такива случаи. Може да има причини да не му се дава шоколад. Освен тая, че наистина не е препоръчително. Е, после малко нескопосана благодарност, нещо от сорта - бе споко, няма да иде зян. Аз лично си бях 'възпитала' близките и познатите, че същите пари, дет ше дадат за шоколад, могат да ги дадат за плодове, които също много ги кефеха моите.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: Коледни роднининови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано26.12.11 14:19



"Хубаво е да се допитваме до родителите в такива случаи."
Аха, иначе родителите също ще могат да пуснат тема, например: аз предпазвам детето си от вредния шоколад, а разни досадни роднини му дават, без да ме питат.

На мен пък ми подариха два шоколада за Коледа.





Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.12.11 14:21



Напълно одобрявам и изобщо не се шегувам.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Коледни роднининови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Ninana (съницист)
Публикувано26.12.11 14:32



В отговор на:

Ха-ха! Ми то да подаряваш нещо на дете, давайки го на родителите му, е зверски мега-тъпо бе, човек! Това ми напомня на една случка от абитуриентския ми бал. Баба ми искаше да ми даде 500 лева, но ги даде на майка ми (защото аз явно съм тъп), при което майка ми ги пръсна за някакви консумативи и после ми ги връща по 20 лева в продължение на няколко години. Егати тъпотията!

От друга страна пък роднините от страната на баща ми винаги когато ме видят, ми дават някакви пари, ама задължително ми ги мушкат тихомълком в ръката, без никой да види и аз винаги съм си ги харчел с кеф.









Като си представя, колко е струвало на една баба да събере 500 лв.

Давам си сметка, че наистина постъпих глупаво, че давам на нахалния родител.
Трябваше да си поискам шоколада обратно!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.