Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:33 09.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Коледни роднини  
Автор Ninana (съницист)
Публикувано26.12.11 13:21



Как ви се струва ако подарявате шоколад детски Милка - съответно за дете и майка му преди да го види детето го взема и скрива, защото е малко да яде шоколад и за него било много вредно.

Като извинение спрямо вас за постъпката си - ви хвърля от трън, та на глог.
Благодари ви за шоколада, защото двамата с бащата щели да си го хапнат.
В резултат на което съвсем онемявате.





Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.12.11 13:26



била е откровена жената. Нали не предпочиташ да пази школада докато детето порастне, защото ще завъди червеи и трябва да го хвърли накрая




Тема Ами данови [re: Ninana]  
Автор 3aek (бокононист)
Публикувано26.12.11 13:30



Майката и бащата и те са хора, що да не го хапнат



И аз на моя не му давам шоколад. Онзи ден за да не обидя един гост му дадох малко повече и детето се мята в леглото един час без да може да заспи. Хем беше Киндер шоколадът.

Та не се сърди, имат си своите доводи родителите. Поне са били честни с теб



Тема Re: Ами данови [re: 3aek]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.12.11 13:32



как от шоколад се е мятал. В малки дози шоколадът действа успокоително. Може да е имало нещо в шоколада или просто детето наистина да е изяло прекалено много




Тема Re: Ами данови [re: jensen-110062]  
Автор 3aek (бокононист)
Публикувано26.12.11 13:33



Ми не знам. Той изобщо не е свикнал на шоколад, може би затова. Никой у дома не обича сладко. Иначе заспива супер бързо.



Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано26.12.11 13:34



Ха-ха! Ми то да подаряваш нещо на дете, давайки го на родителите му, е зверски мега-тъпо бе, човек! Това ми напомня на една случка от абитуриентския ми бал. Баба ми искаше да ми даде 500 лева, но ги даде на майка ми (защото аз явно съм тъп), при което майка ми ги пръсна за някакви консумативи и после ми ги връща по 20 лева в продължение на няколко години. Егати тъпотията!

От друга страна пък роднините от страната на баща ми винаги когато ме видят, ми дават някакви пари, ама задължително ми ги мушкат тихомълком в ръката, без никой да види и аз винаги съм си ги харчел с кеф.

------------------------------------------



Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.12.11 13:47



Напълно нормално. Хубаво е да се допитваме до родителите в такива случаи. Може да има причини да не му се дава шоколад. Освен тая, че наистина не е препоръчително. Е, после малко нескопосана благодарност, нещо от сорта - бе споко, няма да иде зян. Аз лично си бях 'възпитала' близките и познатите, че същите пари, дет ше дадат за шоколад, могат да ги дадат за плодове, които също много ги кефеха моите.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: Коледни роднининови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано26.12.11 14:19



"Хубаво е да се допитваме до родителите в такива случаи."
Аха, иначе родителите също ще могат да пуснат тема, например: аз предпазвам детето си от вредния шоколад, а разни досадни роднини му дават, без да ме питат.

На мен пък ми подариха два шоколада за Коледа.





Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.12.11 14:21



Напълно одобрявам и изобщо не се шегувам.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Коледни роднининови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Ninana (съницист)
Публикувано26.12.11 14:32



В отговор на:

Ха-ха! Ми то да подаряваш нещо на дете, давайки го на родителите му, е зверски мега-тъпо бе, човек! Това ми напомня на една случка от абитуриентския ми бал. Баба ми искаше да ми даде 500 лева, но ги даде на майка ми (защото аз явно съм тъп), при което майка ми ги пръсна за някакви консумативи и после ми ги връща по 20 лева в продължение на няколко години. Егати тъпотията!

От друга страна пък роднините от страната на баща ми винаги когато ме видят, ми дават някакви пари, ама задължително ми ги мушкат тихомълком в ръката, без никой да види и аз винаги съм си ги харчел с кеф.









Като си представя, колко е струвало на една баба да събере 500 лв.

Давам си сметка, че наистина постъпих глупаво, че давам на нахалния родител.
Трябваше да си поискам шоколада обратно!



Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано26.12.11 15:09



Да ти кажа зависи... Познавам семейство, чието дете се обрива от шоколад, бих разбрала подобна реакция в този случай. Но пък и познавам родители които си умират да забраняват това и онова на децата си-от яденето на шоколад, до гледането на телевизия, ей тъй за да осъществяват контрол и смятат това за правилно. Хора разни...



Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано26.12.11 15:17



Ако срещнеш някого, чиято душа не е в хармония с твоята, изпрати му любов и продължи нататък. Уейн Дайър

Ето ти 1 отговор на питането. Иначе да даваш, да вземаш и да отказваш не са лесни неща.
Мисля, че трънът и глогът не за тази ситуация, но ако ти бяха върнали подаръка, ти щеше съвсем да си шашната
Съвсем сериозно по темата, в момента има деца, които имат алергии и непоносимост към най-различни неща.

Хубави празници!



Тема Re: Коледни роднининови [re: jensen-110062]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано26.12.11 15:18



Ох, разсмя ме!:)



Тема Re: Ами данови [re: 3aek]  
Автор loverrock ()
Публикувано26.12.11 15:48



Какаото е полезно, захарта е вредната. Иначе няма ясно научно доказателство, че сладкишите вредят на поведението. За зъбите е ясно.



domino dancing

Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор loverrock ()
Публикувано26.12.11 15:52



Много родители се лъжат по думите на местни лекари, но учените отричат да има връзка между сладкиши и хиперактивност.Моят племенник яде Киндер и спи по часовник, нищо не му влияе.

domino dancing


Тема Re: Ами данови [re: loverrock]  
Автор 3aek (бокононист)
Публикувано26.12.11 15:58



Остави ги научните доказателства, всеки сам си преценява за неговото дете, индивидуално е. Аз лично предпочитам да хапва мед, натурален. За купешки junk има време бол





Тема Правилнонови [re: Ninana]  
Автор ДжинЛуизаФинч (Скаут)
Публикувано26.12.11 16:01



Бих постъпила по същия начин, ако съм сметнала за важно детето ми да не яде безконтролно шоколад, или му е абсолютно забранено.
А на тези, които са му го подарили ще кажа, че ако другия път искат детето да види и да се зарадва на подаръка им - да не включват шоколадови неща в изненадата си.

Лично аз подарявам шоколад само на деца, за които знам, че родителите им нямат против това.
Не може на малко дете да се носи храна ей-така просто. Има деца с алергии, противопоказания и т.н. не само към шоколад, а и други неща.
Не разсъждавай егоистично - нали все пак целта е не да отбиеш номера, а детето наистина да се радва на подарък, който не би му навредил.

"В живота, за разлика от шахмата, не всяка дама е царица."


Тема Re: Ами данови [re: jensen-110062]  
Автор ДжинЛуизаФинч (Скаут)
Публикувано26.12.11 16:02



То и кафето на някои им действа приспивателно.



"В живота, за разлика от шахмата, не всяка дама е царица."

Тема Re: Коледни роднининови [re: _belladonna_]  
Автор Ninana (съницист)
Публикувано26.12.11 17:16



В отговор на:

Да ти кажа зависи... Познавам семейство, чието дете се обрива от шоколад, бих разбрала подобна реакция в този случай. Но пък и познавам родители които си умират да забраняват това и онова на децата си-от яденето на шоколад, до гледането на телевизия, ей тъй за да осъществяват контрол и смятат това за правилно. Хора разни...





Няма алергия.
Точно това е - майка, която иска да упражнява контрол, за да се чувства велика.
В същото време не следи своите килограми, но затова пък амбицията си за слабост прехвърля на детето. Тежко му и горко!



Тема Re: Коледни роднининови [re: Фиши]  
Автор Ninana (съницист)
Публикувано26.12.11 17:18



В отговор на:

Ако срещнеш някого, чиято душа не е в хармония с твоята, изпрати му любов и продължи нататък. Уейн Дайър
Ето ти 1 отговор на питането. Иначе да даваш, да вземаш и да отказваш не са лесни неща.
Мисля, че трънът и глогът не за тази ситуация, но ако ти бяха върнали подаръка, ти щеше съвсем да си шашната
Съвсем сериозно по темата, в момента има деца, които имат алергии и непоносимост към най-различни неща.

Хубави празници




Много ти благодаря за проповедта.
Все аз трябва да бъда мазохиста и да търпя, защото трябва да съм "духовна".
Мазохизмът омръзва.



Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор World Champ ()
Публикувано26.12.11 17:34



Аз допускам, че още нямаш деца, затова такова поведение ти се вижда странно. Аз когато още нямах деца, също съм подарявала шоколад и също щеше да ми се види странно някой да ми го отхвърли. Но сега имам съвсем друга перспектива върху нещата. Излишно е да обяснявам своята гледна точка, тъй като колкото родители има, толкова гледни точки. Но всеки родител си преценява и съответно някой ден и ти ще си създадеш мнение кое е полезно и кое- вредно на базата на твоя опит и твоето дете. Моята дъщеря не приема храна от друг човек освен семейството й и учителките в градината. Има един единствен вид шоколад, който досега съм намерила, който тя да може да яде, тъй като е алергична към доста неща. Някъде до третата си година не беше опитвала шоколад (защото още не бях намерила този, безопасния). Пък нищо й няма. Децата спокойно могат да съществуват без шоколад, не е болка за умиране.

Но ти нищо лошо не си направила, не си длъжна да знаеш кой какво яде. Обаче аз лично винаги давам подарък за дете на родителя. Независимо дали е храна или играчка. Детето не може да прецени само, родителят взима решенията и преценява вместо него.

*****
"Kind" is my middle name!" Jacob Black, "Breaking Dawn"


Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано26.12.11 17:47



Абе с това намигане не мога много да ти повярвам на "тежко му и горко".

..rude & not ginger...



Тема Re: Ами данови [re: loverrock]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано26.12.11 17:53



В отговор на:

Какаото е полезно, захарта е вредната. [...]



Не е вярно. Какаото е също толкова вредно, колкото и захарта. То съдържа теобромин, което е метилксантин от групата на кофеина и има почти същото (наркотично) действие като на кофеина, само дето влияе повече на Вегетативната нервна система, отколкото на Централната нервна система (Мозъка). Какаото учестява сърдечния ритъм и перисталтиката на червата повече отколкото кафето.

------------------------------------------



Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.12.11 18:36



Мазохист, заради един шоколад?



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Коледни роднининови [re: loverrock]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.12.11 18:37



Ела да видиш какво прави моят като изрупа една кутия с шоколадови бонбони! А той го може. Ако можеше да се увеси на лампата, щеше да го направи.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Ами данови [re: ДжинЛуизаФинч]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.12.11 18:50



абе да ти кажа това с кафето е малко странно, но съм сигурна че има обяснение. И аз съм забелязала, че понякога действа наистина приспивателно, но това е веднага щом го изпия. След няколко часа ме оцъкля и ако съм го изпила в 4 следобяд сметай че поне до 2 през нощта ще се цъкля




Тема Re: Ами данови [re: 3aek]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.12.11 18:55



и хапва ли мед? Моите малко насила ама лека полека се учат.
На моите не съм забелязала шоколад да им действа по-различно от бял ориз без нищо (дори без сол) примерно. Те са си хиперактивни нон стоп, даже като са болни не можеш да разбереш че са болни, щото не спират да мърдат и да шават.
Сега училищният психолог пак пратил доклад. Изследват Давид като полезно изкопаемо от сума време и никой не може да разбере кво е това дете - не са виждали подобен случай. Чудят се дали е хиперактивен или просто природно явление.




Тема Re: Ами данови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.12.11 18:57



тия подробности можем да си ги прочетем из нета






Тема Re: Коледни роднининови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.12.11 19:00



хаха, майка ти била голяма гадинка. А моята уж ми беше направила влог, който да взема като навърша 18. Сама си ги похарчи така и не помня за кво - я хладилник, я добавка за апартамент.... Като знам, че докато връщаше заема за апартамента цяла година мизерствахме като кучета - живеехме буквално от моята и стипендията на сестра ми. Сега се чуди кво да ги праи тия недвижими имоти






Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.12.11 19:01



абе ти си много дребнава бе, за един шоколад си скъса нервите. Въпреки че при тяхната нетактичност твоята ако си беше взела шоколада щеше да си е съвсем на място




Редактирано от jensen-110062 на 26.12.11 19:02.



Тема Re: Коледни роднининови [re: _belladonna_]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.12.11 19:08



мда, всички датски родители са такива. Гледам и много български се учат от тях. Дете се ограничава само ако прекалява с нещо. Аз никога за нищо не съм била ограничавана, но мисля че и поради това не съм прекалявала. Забраненото винаги е по сладко.
Та тук всички родители забраняват на децата си шоколади и т.н. сладки неща. И да видиш децата им като им падне сладичко как нагъват като за световно, не знам как не се натравят, то е плюскане то е чудо. Аз винаги покрай ръжения хляб давам и нещо сладичко на децата ми за училище. Българска шоколадова вафличка примерно, има едни дето децата ми много ги харесват, а и аз. И гледали Давид как си хапва вафла докато те ръфат моркови и от яд му казали, че е вредно и не трябва да я яде. И Давид си идва и ми казва Повече няма да ми даваш вафла щото е вредно.
Обясних му, че другите ги е яд, затова така са му казали. Но тук са толкова прости, че очаквам всеки момент някоя тъпа даскалка да ми се обади и да ми забрани да давам на детето си вафла за следобедна закуска.




Тема Re: Коледни роднининови [re: Mиpa_M]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.12.11 19:12



на мен майка ми винаги ми подаряваше за Коледа шоколад. Умре си от мерак да ме научи да ям шоколад, но така и не успя. Хвашаха червеи и ги хвърляхме, а беха от скъпите тогава, по 3 лв. Проядох шоколад чак като забременах






Тема Re: Коледни роднининови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.12.11 19:15



Една кутия бонбони

.
Моля те, ще убиеш детето си. След толкова шоколад аз ще умра преди да съм се добрала до полилея




Тема Re: Правилнонови [re: ДжинЛуизаФинч]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.12.11 19:17



явно никакво ядене не трябва да се подарява на деца, щото има всякакви фанатици на тема здравословно хранене




Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано26.12.11 19:26



Колко малко е детето, че е вредно?
Щом майката не е фиданка и детето няма алергия - е много нагло... бе направо си е тъпо да ти казва "мерси, с таткото ще го изядем". Дори наистина да го направи, може да каже само "мерси".
А на какво се радва детето, не съм много убедена, че родителят знае особено добре. Леля ми например се скъсва да купува високоинтелектуални играчки и развиващи ума игри на щерка си. И скъпи, естествено. Малката благоволява да ги погледне, да благодари, хваща най-парцаливата кукла и отива да си играе тихо и кротко. Скъпите високоинтелектуални и развиващи ума игри си ги играе леля ми с мъжа си.
Всъщност, родителят знае много добре какво харесват децата му, но понеже той не го харесва - и на децата им е забранено. Имам една позната, беше омъжена за някакъв краен веган, та той така беше дресирал нея и особено сина им да не кусват животински продукти, че когато тя дойде с детето на гости, детето й се караше "не яж кюфтета, че ще кажа на татко". И тя мълчи, горката.

***
Когато се изключи невъзможното, каквото остава, колкото и невероятно да е, трябва да е истина.


Тема Re: Правилнонови [re: ДжинЛуизаФинч]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано26.12.11 19:28



Целта е да дадеш подарък на ДЕТЕТО, а не на капризите на майка му, нали? Кой разсъждава егоистично в точно тоя конкретен случай, без да има сериозен довод, освен "детето е малко"?

***
Когато се изключи невъзможното, каквото остава, колкото и невероятно да е, трябва да е истина.


Тема Re: Правилнонови [re: Aз бяx]  
Автор ДжинЛуизаФинч (Скаут)
Публикувано26.12.11 19:36



Този, който не може да приеме и вдига шум, че родителят знае кое е подходящо за детето му и кое не.
Не само за малките деца може да се окаже вредна или неподходяща някаква храна.

Контра за спорта

Продължавай

"В живота, за разлика от шахмата, не всяка дама е царица."

Тема Re: Ами данови [re: jensen-110062]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано26.12.11 20:15



Е, нали трябва да се аргументирам.

------------------------------------------



Тема Re: Коледни роднининови [re: jensen-110062]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.12.11 20:47



Е, аз днес изядох една и нищо ми няма, но определено не мисля, че това е подходяща храна за деца. Обаче бабите и те като пусналата темата, смятат, че трябва да подаряват шоколади и не е учтиво аз да ги крия, та така.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Коледни роднининови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано26.12.11 21:01



Може и да ми се струва, но май тук противниците на шоколада срещат затруднение да обяснят на децата, че това не е храна за наяждане, а само за десерт и по малко. Или греша?

А, не знам с щерките какво (ще) правите, на мен специално сладко в промишлени количества, особено шоколад, ми помага много по време на цикъл.

***
Когато се изключи невъзможното, каквото остава, колкото и невероятно да е, трябва да е истина.

Редактирано от Aз бяx на 26.12.11 21:03.



Тема Re: Коледни роднининови [re: Aз бяx]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.12.11 21:10



Ами, не е много лесно да обясниш на едно дете, че това, дето му е толкова вкусно, е вредно. Аз на 17-годишната си щерка трудно го обяснявам, та на двегодишно дете...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Коледни роднининови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано26.12.11 21:21



Ти гледай малко дете да не почне да обира хвърлена в коша кофичка от кисело мляко, че и такъв случай имаме в семейството - 'лапето тогава беше на 4 май и ако искаше да яде примерно 5 пъти, му се даваше храна 3 пъти. След случая с киселото мляко майката (маниачка на тема отслабване) спря да го ограничава откъм количество ядене и наблегна на разнообразно меню.

***
Когато се изключи невъзможното, каквото остава, колкото и невероятно да е, трябва да е истина.


Тема Re: Правилнонови [re: jensen-110062]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано26.12.11 21:58



Много са ми 5 минути за да изям един шоколад , 15 за една кутия бонбони . И на моята внучка / тя е на 5 / , и подаряват шоколади в огромни количества , но никога само шоколади - с тях вървят и плодове и сокове . Тя си прибира шоколадите в хладилника и си яде плодовете . И много рядко се сеща за шоколад , но сети ли се се бием в буквалния смисъл да изяде само до 1/2 или 1/3 от него. И после пак по цели седмици не сеща , че го има .



Тема Re:нови [re: Ninana]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.12.11 22:00



И аз бих онемяла, да. В аналогична ситуация, аз не бих изяла шоколада. Но и не обичам шоколад в чист вид.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re: Коледни роднининови [re: Aз бяx]  
Автор World Champ ()
Публикувано26.12.11 23:47



Е, това почти ме разплака! Майката е маниачка на тема отслабване, и затова не дава на детето да яде?!? Това е ужасно!!!

*****
"Kind" is my middle name!" Jacob Black, "Breaking Dawn"


Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано26.12.11 23:49



Да почнем от това на колко години е детето? Ако е на 2-3 год. намирам подаряването на шоколад за крайно неуместно! Все пак майката познава хранителните навици на детето си, още повече, че в ранна възраст децата имат склонност да ядат джънк, вместо хубава и полезна храна! И въобще не става въпрос за килограми, а за това да се изгради желание за правилно хранене у детето.



Тема Re: Коледни роднининови [re: Aз бяx]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.12.11 06:05



Да ти кажа, детето може да обира кофичката от коша и не защото е гладно, а просто защото така е решило в момента, че е забавно. Моят никога не съм го спирала да яде, но е бъркал в кофата.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор юpaтa ()
Публикувано27.12.11 10:12



струва ми се, че не познаваш хората, където отиваш на гости





Тема Re: Коледни роднининови [re: юpaтa]  
Автор Ninana (съницист)
Публикувано27.12.11 10:18



В отговор на:

струва ми се, че не познаваш хората, където отиваш на гости




И на мен така ми се струва.
Също така ми се струва че съм направила престъпление, че съм дала към играчка и дрешки - детски млечен шоколад Милка!
И за мое наказание родителите са длъжни да го изкльопат.



Чакай да прибавя: МОЕТО ДЕТЕ НЕ ПОЛУЧИ НИЩО!!! НИТО ИГРАЧКА НИТО ДРЕШКА. НИЩО!!! А БЕШЕ ТАМ. И Е 10 години по-голямо от тяхното.
НЕ ПОЛУЧИ ПОНЕ ДЕТСКИ ШОКОЛАД.

Редактирано от Ninana на 27.12.11 10:22.



Тема Re: Коледни роднининови [re: Aз бяx]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано27.12.11 10:41



пази Боже от прости майки




Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор юpaтa ()
Публикувано27.12.11 10:47



я не си го слагай ... просто си ги сложи тез хора в друга графа и си гледай удоволствието





Тема Re: Коледни роднининови [re: юpaтa]  
Автор Ninana (съницист)
Публикувано27.12.11 11:45



В отговор на:

я не си го слагай ... просто си ги сложи тез хора в друга графа и си гледай удоволствието






Не знам в каква графа да ги сложа, защото са роднини, а аз се чувствам длъжна да ги "обслужвам" както нуждаещо се семейство с малко дете. Моето вече го считам за мазохизъм.
Всъщност много народ ги обслужва - от две страни дядовци и баби. Такава помощ не съм имала никога.
Това не е единствена изцепка от тяхна страна. Огорчих се, уж нищо работа, един скапан млечен шоколад, но нали все капка по капка...

Редактирано от Ninana на 27.12.11 11:48.



Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано27.12.11 13:14



да не си зодия овен ?




Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано27.12.11 13:40



Ако мисълта Ако срещнеш някого, чиято душа не е в хармония с твоята, изпрати му любов и продължи нататък. Уейн Дайър ти се е сторила като проповед, да ти кажа, че я прочетох в


И аз не успявам да изпращам винаги любов или поне лъч търпимост, но се научих да отминавам. Всеки от нас има роднини, които не харесва, не понася, мрази или дори вече не познава. Кому са нужни тези ненужни събирания е реплика на мой близък по повод една такава уговорка.

Та, радвай се на детето си и отмивай бързо такива емоции!



Тема Re: Коледни роднининови [re: jensen-110062]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано27.12.11 15:53



Be neznam dali e zodiq oven , no e prava.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.