Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:34 16.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор юpaтa ()
Публикувано27.12.11 10:47



я не си го слагай ... просто си ги сложи тез хора в друга графа и си гледай удоволствието





Тема Re: Коледни роднининови [re: юpaтa]  
Автор Ninana (съницист)
Публикувано27.12.11 11:45



В отговор на:

я не си го слагай ... просто си ги сложи тез хора в друга графа и си гледай удоволствието






Не знам в каква графа да ги сложа, защото са роднини, а аз се чувствам длъжна да ги "обслужвам" както нуждаещо се семейство с малко дете. Моето вече го считам за мазохизъм.
Всъщност много народ ги обслужва - от две страни дядовци и баби. Такава помощ не съм имала никога.
Това не е единствена изцепка от тяхна страна. Огорчих се, уж нищо работа, един скапан млечен шоколад, но нали все капка по капка...

Редактирано от Ninana на 27.12.11 11:48.



Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано27.12.11 13:14



да не си зодия овен ?




Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано27.12.11 13:40



Ако мисълта Ако срещнеш някого, чиято душа не е в хармония с твоята, изпрати му любов и продължи нататък. Уейн Дайър ти се е сторила като проповед, да ти кажа, че я прочетох в


И аз не успявам да изпращам винаги любов или поне лъч търпимост, но се научих да отминавам. Всеки от нас има роднини, които не харесва, не понася, мрази или дори вече не познава. Кому са нужни тези ненужни събирания е реплика на мой близък по повод една такава уговорка.

Та, радвай се на детето си и отмивай бързо такива емоции!



Тема Re: Коледни роднининови [re: jensen-110062]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано27.12.11 15:53



Be neznam dali e zodiq oven , no e prava.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.