Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:05 17.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Коледни роднининови [re: Aз бяx]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.12.11 21:10



Ами, не е много лесно да обясниш на едно дете, че това, дето му е толкова вкусно, е вредно. Аз на 17-годишната си щерка трудно го обяснявам, та на двегодишно дете...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Коледни роднининови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано26.12.11 21:21



Ти гледай малко дете да не почне да обира хвърлена в коша кофичка от кисело мляко, че и такъв случай имаме в семейството - 'лапето тогава беше на 4 май и ако искаше да яде примерно 5 пъти, му се даваше храна 3 пъти. След случая с киселото мляко майката (маниачка на тема отслабване) спря да го ограничава откъм количество ядене и наблегна на разнообразно меню.

***
Когато се изключи невъзможното, каквото остава, колкото и невероятно да е, трябва да е истина.


Тема Re: Правилнонови [re: jensen-110062]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано26.12.11 21:58



Много са ми 5 минути за да изям един шоколад , 15 за една кутия бонбони . И на моята внучка / тя е на 5 / , и подаряват шоколади в огромни количества , но никога само шоколади - с тях вървят и плодове и сокове . Тя си прибира шоколадите в хладилника и си яде плодовете . И много рядко се сеща за шоколад , но сети ли се се бием в буквалния смисъл да изяде само до 1/2 или 1/3 от него. И после пак по цели седмици не сеща , че го има .



Тема Re:нови [re: Ninana]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.12.11 22:00



И аз бих онемяла, да. В аналогична ситуация, аз не бих изяла шоколада. Но и не обичам шоколад в чист вид.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re: Коледни роднининови [re: Aз бяx]  
Автор World Champ ()
Публикувано26.12.11 23:47



Е, това почти ме разплака! Майката е маниачка на тема отслабване, и затова не дава на детето да яде?!? Това е ужасно!!!

*****
"Kind" is my middle name!" Jacob Black, "Breaking Dawn"


Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано26.12.11 23:49



Да почнем от това на колко години е детето? Ако е на 2-3 год. намирам подаряването на шоколад за крайно неуместно! Все пак майката познава хранителните навици на детето си, още повече, че в ранна възраст децата имат склонност да ядат джънк, вместо хубава и полезна храна! И въобще не става въпрос за килограми, а за това да се изгради желание за правилно хранене у детето.



Тема Re: Коледни роднининови [re: Aз бяx]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.12.11 06:05



Да ти кажа, детето може да обира кофичката от коша и не защото е гладно, а просто защото така е решило в момента, че е забавно. Моят никога не съм го спирала да яде, но е бъркал в кофата.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор юpaтa ()
Публикувано27.12.11 10:12



струва ми се, че не познаваш хората, където отиваш на гости





Тема Re: Коледни роднининови [re: юpaтa]  
Автор Ninana (съницист)
Публикувано27.12.11 10:18



В отговор на:

струва ми се, че не познаваш хората, където отиваш на гости




И на мен така ми се струва.
Също така ми се струва че съм направила престъпление, че съм дала към играчка и дрешки - детски млечен шоколад Милка!
И за мое наказание родителите са длъжни да го изкльопат.



Чакай да прибавя: МОЕТО ДЕТЕ НЕ ПОЛУЧИ НИЩО!!! НИТО ИГРАЧКА НИТО ДРЕШКА. НИЩО!!! А БЕШЕ ТАМ. И Е 10 години по-голямо от тяхното.
НЕ ПОЛУЧИ ПОНЕ ДЕТСКИ ШОКОЛАД.

Редактирано от Ninana на 27.12.11 10:22.



Тема Re: Коледни роднининови [re: Aз бяx]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано27.12.11 10:41



пази Боже от прости майки





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.