Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 09.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор World Champ ()
Публикувано26.12.11 17:34



Аз допускам, че още нямаш деца, затова такова поведение ти се вижда странно. Аз когато още нямах деца, също съм подарявала шоколад и също щеше да ми се види странно някой да ми го отхвърли. Но сега имам съвсем друга перспектива върху нещата. Излишно е да обяснявам своята гледна точка, тъй като колкото родители има, толкова гледни точки. Но всеки родител си преценява и съответно някой ден и ти ще си създадеш мнение кое е полезно и кое- вредно на базата на твоя опит и твоето дете. Моята дъщеря не приема храна от друг човек освен семейството й и учителките в градината. Има един единствен вид шоколад, който досега съм намерила, който тя да може да яде, тъй като е алергична към доста неща. Някъде до третата си година не беше опитвала шоколад (защото още не бях намерила този, безопасния). Пък нищо й няма. Децата спокойно могат да съществуват без шоколад, не е болка за умиране.

Но ти нищо лошо не си направила, не си длъжна да знаеш кой какво яде. Обаче аз лично винаги давам подарък за дете на родителя. Независимо дали е храна или играчка. Детето не може да прецени само, родителят взима решенията и преценява вместо него.

*****
"Kind" is my middle name!" Jacob Black, "Breaking Dawn"


Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано26.12.11 17:47



Абе с това намигане не мога много да ти повярвам на "тежко му и горко".

..rude & not ginger...



Тема Re: Ами данови [re: loverrock]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано26.12.11 17:53



В отговор на:

Какаото е полезно, захарта е вредната. [...]



Не е вярно. Какаото е също толкова вредно, колкото и захарта. То съдържа теобромин, което е метилксантин от групата на кофеина и има почти същото (наркотично) действие като на кофеина, само дето влияе повече на Вегетативната нервна система, отколкото на Централната нервна система (Мозъка). Какаото учестява сърдечния ритъм и перисталтиката на червата повече отколкото кафето.

------------------------------------------



Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.12.11 18:36



Мазохист, заради един шоколад?



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Коледни роднининови [re: loverrock]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.12.11 18:37



Ела да видиш какво прави моят като изрупа една кутия с шоколадови бонбони! А той го може. Ако можеше да се увеси на лампата, щеше да го направи.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Ами данови [re: ДжинЛуизаФинч]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.12.11 18:50



абе да ти кажа това с кафето е малко странно, но съм сигурна че има обяснение. И аз съм забелязала, че понякога действа наистина приспивателно, но това е веднага щом го изпия. След няколко часа ме оцъкля и ако съм го изпила в 4 следобяд сметай че поне до 2 през нощта ще се цъкля




Тема Re: Ами данови [re: 3aek]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.12.11 18:55



и хапва ли мед? Моите малко насила ама лека полека се учат.
На моите не съм забелязала шоколад да им действа по-различно от бял ориз без нищо (дори без сол) примерно. Те са си хиперактивни нон стоп, даже като са болни не можеш да разбереш че са болни, щото не спират да мърдат и да шават.
Сега училищният психолог пак пратил доклад. Изследват Давид като полезно изкопаемо от сума време и никой не може да разбере кво е това дете - не са виждали подобен случай. Чудят се дали е хиперактивен или просто природно явление.




Тема Re: Ами данови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.12.11 18:57



тия подробности можем да си ги прочетем из нета






Тема Re: Коледни роднининови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.12.11 19:00



хаха, майка ти била голяма гадинка. А моята уж ми беше направила влог, който да взема като навърша 18. Сама си ги похарчи така и не помня за кво - я хладилник, я добавка за апартамент.... Като знам, че докато връщаше заема за апартамента цяла година мизерствахме като кучета - живеехме буквално от моята и стипендията на сестра ми. Сега се чуди кво да ги праи тия недвижими имоти






Тема Re: Коледни роднининови [re: Ninana]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.12.11 19:01



абе ти си много дребнава бе, за един шоколад си скъса нервите. Въпреки че при тяхната нетактичност твоята ако си беше взела шоколада щеше да си е съвсем на място




Редактирано от jensen-110062 на 26.12.11 19:02.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.