Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: абе хоранови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано10.01.12 08:43



Обаче някои не обичаме да си продаваме путките (простете за грубия израз), защото са ни свързани с едни по-ценни неща и те така...

вие направо ги подарявате

.
Аз подарявам интимните си части само когато много искам да чукам някой, но същевременно НЕ желая да се женя за него. Случвало ми се е често на младини като се бях разгонила . Ама то пак не е безплатно - получвам нещо, което на момента ми е кеф да получа . Малко мъжко мислене нали ? Аз ги мога и двата начина.




Тема ами сеганови [re: zaza666]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано10.01.12 08:56








Тема Re: абе хоранови [re: jensen-110062]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано10.01.12 09:02



Подаряваме, на нас ни подаряват... По-приятно е от търговия.
Не ти е мъжко мисленето.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: абе хоранови [re: jensen-110062]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано10.01.12 09:34



"А в тази криза се оказва, че е едва ли не по-лесно съпруг да смениш отколкото шев."
Ти ще кажеш.
Един шеф осигурява мнозина, един съпруг - колко? И ако платежоспособните шефове и платежоспособните съпрузи са равен брой, ясно кой е по-лесно да бъде сменен. Както при многоженство би било по-лесно да се намери съпруг.





Тема Re: абе хоранови [re: Mиpa_M]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано10.01.12 09:38



Не знам кво ти е ясно, но познавам хора опитали да си намерят работа в чужбина и след дълги и неуспешни опити се принудили да се оженят, за да останат там

. Явно второто се е оказало по-лесно . Аз не съм от тях обаче - работа в Дания НИКОГА не ми се е налагало да си търся до този момент




Тема Re: абе хоранови [re: jensen-110062]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано10.01.12 11:21



Между другото дори да оставим другото настрана, не разбирам защо говориш за работата като за нещо лошо. Ако ти дава възможност за изява и ти носи удовлетворение, дори парите не са главното преимущество на това да работиш. То само по себе си е удоволствие, когато обичаш това, което правиш.

..rude & not ginger...



Тема Re: абе хоранови [re: Doctor Who]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано10.01.12 13:20



ами говоря по темата, хрумна ми и го казах. Как точно ми хрумна не знам и няма значение. Плямпам си и тва е


Не знам от къде си направи извода, че за мен работата е нещо лошо и неприятно, не помня да съм казала нещо в тази връзка




Тема Re: абе хоранови [re: jensen-110062]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано10.01.12 23:20



Как успяваш такъв примитивизъм да произведеш, питам.

Иначе, Ники, нормалната жена е нормално да харесва един мъж заради комбинация от фактори, един от които, може би основен, чувството за сигурност, което той й внушава. Обикновено на подсъзнателно ниво. Дали с това, че е бияч и ще я спаси, дали от това, че е комбинатор и ще я извади от всяка ситуация, дали от това, че е предприемчив и ще й гарантира финансово-материалено спокойствие (защо не и лукс, нормално), дали защото й е интересен и я забавлява, дали защото е добър ебач и й взема акъла, така че я кара да забрави за всички други неща... Комбинация от най-различни качества и количества, важни с една или друга сила за всяка отделна жена.

Ама тоя примитивен пазарлък и търгашество - аз съм с него заради парите му, с които той ми е длъжен, понеже съм му родила четвърт дузина чавета и му ги гледам...
Напраооооо, не знам, Никич, не знам... Аз на такова жуотно не бих си поверил ни дома, ни децата, ни све... Ма за всеки влак си има пътници, дори и аз влакчето на ужасите, както се казва.



Подчертавам ти - не го приемай като лична атака. Приеми го като отвращение от ролята, която представяш, не от тебе самата.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: абе хоранови [re: Stefan Pan]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано11.01.12 13:24



Ама тоя примитивен пазарлък и търгашество - аз съм с него заради парите му, с които той ми е длъжен, понеже съм му родила четвърт дузина чавета и му ги гледам...

да, това е адски грозно и наистина недоумявам как успя да си изградиш такъв извод за мен. Неясно как си стигнал до точно обратното на истината. Предполагам е, защото не си чел и вникнал във всичко, което съм казала, а си си избрал отделни думички, които си изключил от контекстта и си решил, че това съм аз. Е - не съм. Толкова си далече от истината, че на практика единственото, което си разбрал е, че за мизерник не бих се оженила ако ще къв ще да е.




Тема Re: абе хоранови [re: jensen-110062]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано11.01.12 16:03



Ники, никакви отделни думички не съм си избирал. Знаеш, че от време оно тука драскаме и коментираме, и се поназнайваме вече.. От време оно изграждаш един образ точно на такава типка, де с усмивки, де на сериозно, но го изграждаш.. Ако не го осъзнаваш, още по-лошо. Ако го осъзнаваш и пак не моеш да контролираш внушението в другите - пак лошо.

Простооо - казах ти - образ на примитвно пресметлива женка, дето търгува със секс, домакинство и отглеждане на деца посредством безсрочен договор за търговия, наречен брак... Тва е. Честно.

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.