Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:28 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Богатство и власт!!!нови [re: Stefan Pan]  
Автор zaza666 (член)
Публикувано30.12.11 22:47



„В царството на Христа и Бога.“

......Всички блага, които имаме в света, трябва да се употребят на своето време и на своето место.



Тема Re: Богатство и власт!!!нови [re: zaza666]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано31.12.11 02:09



Тъй тъй



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: българката е едно,жената-другонови [re: zaza666]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано09.01.12 21:10



Правите ли разлика между истинска жена и българка??

Dogs of war, satan's own
Plotting all their sins
Weapons aimed at liberty
My vision - no one wins


Тема Re: българката е едно,жената-другонови [re: FilerO99]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано09.01.12 22:01



не мога да отговоря на толкова тъп въпрос






Тема Re: българката е едно,жената-другонови [re: jensen-110062]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано09.01.12 22:08



Въпроса не е тъп,а ти нямаш опит с българки!

Dogs of war, satan's own
Plotting all their sins
Weapons aimed at liberty
My vision - no one wins


Тема Re: българката е едно,жената-другонови [re: FilerO99]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано09.01.12 22:38



имам - българка съм






Тема абе хоранови [re: zaza666]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано09.01.12 23:08



пари на всички ни трябват. И винаги ще зависиш от някой за да ги получиш. ВИНАГИ. Дори и сам да си си шеф пак ще зависиш от клиентите.
Значи повечето предпочитате да работите за пари и да зависите от шеф отколкото да се ожените за пари и да зависите от мъжа си. Няма никаква логика да предпочетеш шеф пред съпруг. А в тази криза се оказва, че е едва ли не по-лесно съпруг да смениш отколкото шев. По пътя на логиката стигам до извода, че жените, които (на думи) предпочитат животът им да зависи от шефа отколкото от съпруга то е защото просто съпругът не може да ги осигури. Измислят си оправдания за собствено успокоение.






Тема Re: абе хоранови [re: jensen-110062]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано10.01.12 00:16



Измисляш си оправдание за собствено успокоение. Опорочаваш до безумие естествения женски инстинкт за търсене на сигурност. До такава степен, че чак и на мен ми се гади.
Не е лична атака. Има такива жени - в други аспекти може би интелигентни, но в някои случаи противно примитивни. Имаше една тема там дали сте усещали, че от еди кого си искате да имате дете...
В тая връзка, аз, който твърдо вярвам, че естествена отговорност на мъжа е да осигури финансово-материалната сигурност на семейството, инстинктивно усещам, че с такъв тип жена не само дете не искам да имам, ами дори и едно шибано шибане не бих си и помислил...
Как бе, Ники, го постигаш това? ...



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: абе хоранови [re: jensen-110062]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано10.01.12 07:55



Ако разгледаш всичко като продажба, така е. Обаче някои не обичаме да си продаваме путките (простете за грубия израз), защото са ни свързани с едни по-ценни неща и те така...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: абе хоранови [re: Stefan Pan]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано10.01.12 08:39



постигам кое по-точно? Как съм се оженила за богат мъж ли?
Много си наивен душко. Няма как да разбереш защо една жена е с теб. Няма жена казала на мъж Аз съм с теб заради парите. И мъжете много често не се сещат, защото тя им казва колко много ги обича, как иска да се ожени за тях и да им роди деца и понеже това им харесва му вярват. Изобщо не е задължително да е лъжа обаче




Редактирано от jensen-110062 на 10.01.12 09:35.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.