Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Богатство и власт!!!нови [re: zaza666]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано24.12.11 13:03



Амиии - статистически погледнато - тези мъже, които се отличават с богатство, значително по-голямо от богатството на другите мъже са малко. Също така - статистически погледнато - тези жени, които се отличават с красота, значително по-голяма от тази на другите жени - също са малко. В този смисъл - горната категория жени са меркантилни, а горната категория мъже са ... суетни.



Иначе - пак статистически погледнато - повечето хора имат връзки с представители на тяхната си черга, класа или - както искаш го наричай - следователно - в огромното мнозинство - жените не са (или не могат да си позволят да са) меркантилни.

Редактирано от Koм на 24.12.11 13:03.



Тема Re: Богатство и власт!!!нови [re: Koм]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано24.12.11 13:13



меркантилен мъж= путка
такова в къщи ми не требе
Щом седи с мен явно има причина, па ква баш е само той си знае




Тема Re: Богатство и власт!!!нови [re: jensen-110062]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано24.12.11 13:20



Ами - имате 3 деца, пък и сигурно не може да чете на български, та си те обича.


Туй ако търсиш причина, де



Тема Re: Богатство и власт!!!нови [re: Koм]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано24.12.11 13:23



"...статистически погледнато - тези мъже, които се отличават с богатство, значително по-голямо от богатството на другите мъже са малко. Също така - статистически погледнато - тези жени, които се отличават с красота, значително по-голяма от тази на другите жени - също са малко."
Демек парите като рейтингообразуващ фактор за мъжете съответстват на красотата за жените.

Май около това се върти и въпросът в темата.



Тема Re: Богатство и власт!!!нови [re: Mиpa_M]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано24.12.11 14:35



Ами - виж сега - парите предполагат суетност - така е било винаги. Хората се обличат по-добре, карат по-хубави коли, ходят на по-хубави места, ебат по-хубави жени и т.н. Общо взето - тези жени са със стойност на материална придобивка - лъскава кола, лъскави дрехи... и съответно те се продават на такава цена - с надбавка за лукс.


Има и мъже такива - винаги е имало.



Тема Re: Богатство и власт!!!нови [re: Koм]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано24.12.11 14:44



Бе, ясно какво предполагат парите, аз друго питам.


Ясно, че хората като имат пари, е*ат по-хубави жени, какво правят обаче женските подобия на хората, ако имат пари - дали ги е*ат по-хубави мъже (хора) и ако не - защо. Защо не стои проблемът търсят ли си красивите мъже богати жени и меркантилни ли са мъжете.
Причината не е, че богатите жени са по-малко от богатите мъже, те може и да са, но не това е същественото; причината явно е... ами, че жените са меркантилни, а мъжете са естети.

Редактирано от Mиpa_M на 24.12.11 14:53.



Тема Re: Богатство и власт!!!нови [re: Mиpa_M]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано24.12.11 14:59



E, търсят си по-хубави мъже, естествено.

Ако искаш и примери мога да ти дам, ама според мен разлика между мъже и жени няма - всеки иска да ебе по-хубавото.



Тема Re: Богатство и власт!!!нови [re: Koм]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано24.12.11 16:14



не го познаваш




Тема Re: Богатство и власт!!!нови [re: Koм]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано24.12.11 16:17



абе за лукс кой ти говори. Проблемът е, че днешните мъже елементарен стандарт не могат да осигурят, камо ли па лукс. На лукс хич се и не надам. Не ми и трябва, защото какво ще правя като ми писне (понеже на мен всичко ми писва бърже). Трябва лесбийка да ставам щото след лукса къде повече




Тема Re: Богатство и власт!!!нови [re: Mиpa_M]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано24.12.11 16:20



хехе, естети. Ама повърхностни, щом налитат на кучки с хубав външен вид. На такива не им викам естети, а помиари







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.