Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:25 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: а бе женанови [re: neverojatna]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано12.01.12 09:32



Кви пари или подаръци, бе - друго се има предвид в случая, чисто и просто онова с трите букви.


Същината на проблема я обобщи Кумико - на който му е кеф така, няма лошо, стига само да е сигурно, че ако мъжът и я нарита с трите деца, наистина ще пострада финансово (той). От хилядолетия съществуват жени домакини, издържани от Главата на семейството, вие намерихте от какво да се шокирате, чак ви се чудя.



Тема Re: абе хоранови [re: neverojatna]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано12.01.12 09:41



Не е точно така. Няма как от една грешка да си вземеш поука за всички. Втори път същата грешка не правя (едва ли някой изобщо прави), ама пък винаги се намира друга, която още не съм пробвала и не съм си изпатила. Нали не казваш, че ти си безгрешна?
В конкретния случай бях изправена пред дилема дали да кажа нещо или да не го кажа, защото е наистина важно за мен, но от друга страна ако го кажа, ще усложня живота на друг човек, ще го обидя и ядосам. Аз на момента прецених, че щом този човек е сбъркал той трябва да плати за грешката си, а не аз после цял живот да страдам заради нея, още повече че дори съм платила ОГРОМНА сума пари. В крайна сметка се оказа, че нито аз нито тя сме виновни, а трета страна, която ме е заблудила. В последствие се поразрових пак в проблематиката и открих грешката, която най-вероятно се дължи на софтуерно несъвършенство и побързах да се извиня за незаслужените обвинение и тормоз. Сега съм на тръни и очаквам нейния отговор и се моля на Господ да ме разбере и прости.
Неуравновесен значи нещо малко по-различно, потърси по нета да не те излъжа, но няма много връзка с интелигентността. И да, ако се замислиш сама ще стигнеш до извода, че несигурността е характерна за интелигентните (мислещи) хора. Ако все пак продължаваш да не схващаш, кажи, ще ти обясня простичко и с примери.




Тема Re: а бе женанови [re: neverojatna]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано12.01.12 09:49



душицо, личи си че си озлобена от живота и на мен си го изкарваш, сигурно защото те е яд, че имам нещо, което ти нямаш. Не знам какво е и не ме интересува, но знам че съм на прав път в логиката си.

А тези мои думи

Аз подарявам интимните си части ..... Ама то пак не е безплатно - получвам нещо, което на момента ми е кеф да получа

също не си разбрала. Нямам предвид че получвам пари или подаръци, а СЕКС. Или ти сексът го нямаш за нищо

Стопляш ли. Не ме разбираш добре защото пречупваш всичко през изкривените си представи за мен и през ограниченото си и деформирано от житейски несгоди мислене. Нещата са по-прости отколкото си мислиш..




Тема споконови [re: Mиpa_M]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано12.01.12 10:08



просто я е яд, че нея не я издържат. Освен това какво значи жена домакиня? Коя жена не си чисти къщата, не си готви на мъжа и децата, не ги пере, не им слугува.... Всички жени са домакини. Разликата е, че на някои домакини им се налага и пари да печелят






Тема Re: а бе женанови [re: Mиpa_M]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано12.01.12 10:37







Тема Re: абе хоранови [re: jensen-110062]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано12.01.12 10:47



За разлика от тебе аз си меря думите. Преди да обвиня някого проверявам щателно и си меря обидните думи. И тук идва старата приказка "Дълбока рана заздравява, лоша дума не се забравя".


А и нямам за какво да ти завиждам. Не съм държанка на когото и да било, имам си професия, доставя ми удоволствие да работя, защото имах късмета да превърна хобито си в професия, имам до себе си човек, който ме обича и уважава, не хвърля по мен чехли, не съм изцяло зависима от финансите му. Излизаме, забавляваме се, пътуваме. Решаваме проблемите заедно и ни свързват не само сексът, прането и готвенето. Та така. Остава ти да се кандърдисваш, че си сполучила много, като не се налага да работиш. Аз също мога да си позволя да не работя, но не искам, харесва ми да съм сред хора, и да съм ангажирана с нещо. Рискът да закърнееш и да спреш да се развиваш като домакиня е голям.



Тема Re: абе хоранови [re: neverojatna]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано12.01.12 11:07



1. Аз се развивам НЕПРЕКЪСНАТО. Непрекъснато чета кво ли не. Отделно че и ходя на училище и разивам хобито си в професионална насока. Като завърша и си намеря работа, която ме кефи нямам никаква причина да не почна да работя ЗА УДОВОЛСТВИЕ и за да се развивам. И професии (образования) имам няколко, не е като да съм съвсем неграмотна както ти ме изкара

2. Нямам никаква причина да не съм зависима от мъжа си. Може би някои плащат с ограничена свобода и не знам си още по какви начини за да зависят от някой друг, но аз не плащам по никакъв, напротив, печеля си повече свобода, защото докато ти бачкаш за шефа си, аз си правя каквото ми е приятно.



3. Не съм обидила никой е с обидни думи, споко. Просто се усъмних в професионалността на иначе доста добър специалист, такава обида имах предвид.




Тема Re: абе хоранови [re: jensen-110062]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано12.01.12 11:34



Грешиш, изказваш се неподготвена, без да си наясно - работя за себе си, не за шефа си. И също правя това, което ми е приятно.

Но Кумико беше много права - щом ти харесва ролята на домакиня, играй си я.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.