Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:12 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Никитонови [re: neverojatna]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано11.01.12 20:18



Аз така правя, ма понякога не мога се удържа.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: абе хоранови [re: neverojatna]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано12.01.12 01:08



Да, на моменти осъзнавам, че наистина съм ужасен и нетърпим човек. Но не заради сметкаджийството ми, а защото говоря остро, директно, недообмислено, обиждам хората и после адски адски ме е яд. Току що го направих с една жена, която адски харесвам и не мога да си намеря място от яд и разочарование от себе си. Явно ми липсва усет за преценка кога какво трябва да кажа. И най-тъпото е, че като казвам нещо наистина си го мисля, убедена съм в него, а след малко мога тоално да си променя мнението на 180 градуса. Ако някой е останал с впечатление че си противореча или че дори самата аз не знам какво мисля по даден въпрос да знае, че грешката не е в неговия телевизор. Просто аз се лашкам от една крайност в друга и не мога да се спра. Упокоителното е, че тази несигурност е характерна черта на мислещите хора.
Грехове всеки изкупува, включително и ти.




Тема Re: абе хоранови [re: neverojatna]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано12.01.12 01:10



написах Подарявам, а не Продавам.




Тема Re: а бе женанови [re: Kumiko Yanaka]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано12.01.12 01:17



Стига бе, какво значи нормално човешко общуване? Предполагам общуването ти с твоя съпруг е еталон за такова ама кажи го какво е че ми стана интересно, а не че не намирам моят начин на общуване, който с различните хора е различен, за ненормален. За мен нормално е много разтеглено и поради това безсмислено понятие, защото за различните явно нормите са съвсем различни. Затова и избягвам да го ползвам. Вместо това предпочитам да се изразявам с харесвам или не харесвам. Коя съм аз да казвам кое е нормално






Тема Re: а бе женанови [re: neverojatna]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано12.01.12 01:21



полека с клеветите, не съм казвала никъде че си продавам интимните части. Пробвах един единствен път ама разбрах че това не ми е призванието. Но все пак е грехота да не ги ползваш в свой интерес при положение, че мъжете толкова силно са заинтересовани от тях.






Тема Re: Никитонови [re: Stefan Pan]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано12.01.12 01:25



Много точно се изразяваш, признала съм те. Приеми, че просто се забавлявам с хобито си да предизвиквам и поддържам дискусии. Признай че съм спец

.




Тема Re: Никитонови [re: neverojatna]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано12.01.12 01:26



не се хваля, просто се изказвам по темата




Тема Re: Никитонови [re: Stefan Pan]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано12.01.12 01:30



Как така хем куха хем пресметлива. Тук малко се поизложи. Ама много ясно че ще си направя сметката преди да се оженя, а няма да се жена за хуй като много други пълни лейки, дето само дават вид на пълни, ама реално демонстрират обратното. Па и колко акъл се иска да се ожениш за първия, дето те е изчукал хубаво.




Тема Re: абе хоранови [re: jensen-110062]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано12.01.12 09:00



Явно ми липсва усет за преценка кога какво трябва да кажа. И най-тъпото е, че като казвам нещо наистина си го мисля, убедена съм в него, а след малко мога тоално да си променя мнението на 180 градуса.....тази несигурност е характерна черта на мислещите хора. - според науките това е характерна черта на неуравновесените хора, не на мислещите. Явно и в мислите ти е хаос и не си достатъчно умна да си вземеш поука от собствените си грешки, за които ТИ самата каза, че те е яд и си разочарована от себе си....



Тема Re: а бе женанови [re: jensen-110062]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано12.01.12 09:08



полека с клеветите, не съм казвала никъде че си продавам интимните части - явно толкова глупости приказваш, че вече и самата ти не помниш какво си казала, нека ти припомня малка извадка от ТВОИТЕ думи:

Аз подарявам интимните си части ..... Ама то пак не е безплатно - получвам нещо, което на момента ми е кеф да получа

е, това си е жива продажба, откъдето и да го погледнеш, независимо дали си получавала пари или подаръци....



Но все пак е грехота да не ги ползваш в свой интерес при положение, че мъжете толкова силно са заинтересовани от тях - не съди за другите по себе си и не определяй кое е грехота и кое не, лично аз нямам наклонност към проституция и никога не съм използвала интимните си части, за да получа нещо. Ще се повторя, ама - дано някой ден децата ти не се срамуват от теб и представите ти за морал. Дано поне богатият ти мъж им е наел читава бавачка, която да ги възпита по-добре от теб.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.