Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 01.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Вие какво мислите?нови  
Автор zaza666 (член)
Публикувано07.12.11 14:27



...Кой от половете страда повече от липса на секс и защо?





Тема Re: Вие какво мислите?нови [re: zaza666]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано07.12.11 14:34



Според мен зависи от сексуалната индивидуалност на всеки един отделен човек. Имам познат мъж, който изключително дълго не е правил секс ..... щото можел само като е влюбен. Имала съм период с доста сериозно психическо натоварване, когато пък аз дълго време не търсих интимности. После обратното .....
Та, в заключение: не мисля, че може да бъде обобщено.



Тема Само на жените ....нови [re: Kapинka]  
Автор zaza666 (член)
Публикувано07.12.11 14:56



......... ли им личи липсата на секс ...често силния пол ни напада.... „Ти да не си в цикъл" или „На тази й личи, че е нед***ана!"...или „Да не навлизаш в критика "...и т.н......от сорта

защо все на жените да им личи а на мъжете не
Кой от двата пола издържа по-дълго без секс и как му се отразява това?!

Редактирано от zaza666 на 07.12.11 14:58.



Тема Re: Вие какво мислите?нови [re: zaza666]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано07.12.11 15:18



няма формула и прекалено наивно е такова обобщение и въобще коментиране по темата

за бъзика - отговора е мъжете, щото иначе немаше да правят толкоз простотии за едно 15 минутно неприлично движение





Тема Re: Вие какво мислите?нови [re: zaza666]  
Автор SeverousSnape (wizard)
Публикувано07.12.11 15:55



А ти как мислиш? Ако разсекат едно живо същество на две половини - коя половина ще я боли повече?

Звучи като заяждане, но не е. Това е съвсем съзнателна провокация, целяща да накара хората, прочели думите ми, да се замислят по един малко по-различен начин върху въпроса ти, и да осъзнаят, че очеизвадното не винаги е правилният отговор.

Нито път първосигналното.

Недей да се бориш с прасе. И двамата ще се изкаляте, а на прасето ще му хареса.



Тема Re: Само на жените ....нови [re: zaza666]  
Автор SeverousSnape (wizard)
Публикувано07.12.11 16:03



И на мъжете им личи, но трябва различен поглед. И не започват като жените да нападат целия свят, да хапят и да обиждат, сякаш страдат от някакво временно психическо разстройство.
Мъжете също правят своите глупости при недо**, но се боя, че ако навляза в темата в тази посока, вероятността Надежда да ми подари БАНанче е доста реална.



Недей да се бориш с прасе. И двамата ще се изкаляте, а на прасето ще му хареса.

Тема Re: Вие какво мислите?нови [re: Virgo]  
Автор SeverousSnape (wizard)
Публикувано07.12.11 16:07



щото иначе немаше да правят толкоз простотии за едно 15 минутно неприлично движение

Айде моля ти се не ни смятай за олигофренчета по рождение.

Кола маски... епилирания... маникюри... педикюри... нам кви си поли... нам кви си чорапогащи... нам кви си бои за коси...

Айде да не изброявам целия списък, който веднага ми идва на акъла, че и на мен ми е досадно огромен. Важното е обаче, че нещата от целия този списък (който списък изисква И много време, И немалко пари) се правят едиствено и само за мъжете. И тези жени, които казват, че се гласели единствено заради себе си... нека просто кажа, че много малко хора им вярват, така че моля ви, не ми скачайте да ми го говорите.

Недей да се бориш с прасе. И двамата ще се изкаляте, а на прасето ще му хареса.



Тема Re: Само на жените ....нови [re: SeverousSnape]  
Автор zaza666 (член)
Публикувано07.12.11 16:26



Мъжете компенсират с много активно движение, повече работа и така избиват излишната енергия.
Дамите обаче често не успяваме да се справим с напрежението,дори с повече физическа и умствена работа.
Можем ли да забравим за секса без да страдаме когато сме на сухо.





Тема и.....за бЪзиканови [re: Virgo]  
Автор zaza666 (член)
Публикувано07.12.11 16:31



накрая на жените пак им личи много повече липсата на истински секс?!мъжките хормони,тестостерона....нещата които се отразяват и силно на психиката.



Тема Споко.....нови [re: SeverousSnape]  
Автор zaza666 (член)
Публикувано07.12.11 16:37



някои беше казал,

че жените понасят по-тежко въздържанието




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.